Blackmagic Ursa PL
26 999,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / UPS
* zagraniczna: FedEx

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej przy przelewie, płatności Dotpay, kredycie Santander
*
30.00 zł: przy dostawie krajowej przy pobraniu
*
100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Dotpay, kredycie Santander

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* wpłata
Dotpay
* kredyt Santander
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

63 1140 2004 0000 3402 7652 9640

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt.

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu.

POdziel się:
Oblicz    ratę
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
Blackmagic URSA PL to wysokiej klasy kamera filmowa z przeznaczeniem do produkcji filmów fabularnych, filmów dokumentalnych, reklam telewizyjnych, teledysków itp. Zaprojektowana do obsługi przez ekipę filmową lub jednego operatora. Posiada sensor Super 35 rejestrujący obraz o rozdzielczości 4K w 12-stopniowym zakresie dynamicznym. Duży 10 calowy monitor podglądowy oraz dwa 5 calowe dotykowe monitory rozmieszczone po obu stronach są niezwykle przydatne do obsługi ustawień i kontroli.
Zapis plików w bezstratnym 12-bitowym formacie Cinema DNG RAW lub w Apple ProRes daję niesamowitą jakość nagranego materiału. Dwa rekordery na karty CFast umożliwiają zmianę kart bez przerywania nagrywania, do tego karty CFast umożliwia zapis do 350 MB/s. Możesz podejrzeć obraz RAW bezpośrednio z kamery na 10-calowym ekranie.
Wersja URSA PL została wyposażona w mocowanie PL współpracujące z szeroką gamą wysokiej jakości profesjonalnych obiektywów filmowych takich jak Schneider, Angenieux, Zeiss Master Prime lenses, filmowe obiektywy Canona i wiele, wiele innych.
URSA to profesjonalna cyfrowa kamera filmowa z sensorem 4K, migawką i znakomitym 12-stopniowym zakresem dynamiki. Duży zakres dynamiki sprawia, że zwykłe kamery albo te wyższej klasy odchodzą w niepamięć. Zyskujesz znacznie lepszy obraz wyglądający jak prawdziwy cyfrowy film. Duży zakres dynamiki pozwala zachować szczegóły zarówno w ciemności jak i jasnych pasmach, przez co masz więcej poziomów cieniowania, gdy w procesie końcowym opracowujesz skalę barw. Rozmiar Super 35 pozwala osiągnąć głębię obrazu, a duża rozdzielczość Ultra HD 12-bit bezstratny Cinema DNG RAW oznacza wspaniałą jakość. Możesz nagrywać Ultra HD lub HD z Apple ProRes dla łatwego efektu końcowego z minimalnymi wymogami przechowywania.
 
Cechy produktu:
sensor Super 35 
przeznaczona do produkcji filmowych 
nagrania w rozdzielczości 4K 
12-stopniowy zakres dynamiczny 
10-calowy monitor podglądowy, dwa 5-calowe ekrany dotykowe 
możliwość zamontowania szerokiej gamy akcesoriów 
wymiary: 31.2 x 15.5 x 24.4 cm 
waga: 7.49 kg
 
Gwarancja: 12 miesięcy
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty