Canon EOS R6 mark II + Sandisk 128GB GRATIS
13 985,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / Inpost
* zagraniczna: UPS

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24
* 30.00 zł: przy dostawie krajowej za pobraniem

* 99 zł: przy dostawie krajowej w kredycie Santander / Credit Agricole

* 100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* szybkie przelewy 
Przelewy24
* kredyt Santander / Credit Agricole Bank Polska SA
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

55 1140 2004 0000 3402 7966 6570

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt. Apare SP ZOO oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług. 

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu tj Magazyn POV, pasazfoto, ul. Julianowska 37, 05-500 Piaseczno

Podziel się:
Oblicz    ratę CA
Oblicz    ratę Santander
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

APARAT CANON EOS R6 MARK II

Tryb zdjęć seryjnych o prędkości do 40 kl./s i technologia Dual Pixel CMOS AF II

Kolejna odsłona świetnie przyjętego Canona EOS R6 tym razem oznaczona Mark II zapewnia ultra wydajny tryb zdjęć seryjnych osiągającyprędkość do 40 kl./s (w trybie migawki elektronicznej) i zaawansowany system AF oparty na rozwiązaniach sztucznej inteligencji.Zdumiewający stabilizator obrazu zapewni płynne ujęcia nawet bardzo dynamicznych akcji bez konieczności korzystania z dodatkowych akcesoriów. Wbudowana łączność bezprzewodowa Wi-Fi i Bluetooth umożliwia bezpośrednie przesyłanie zdjęć, w celu ich łatwiejszej edycji czy szybszego udostępniania. Aparat obsługuje nawet komunikację z serwerami FTP czy z chmurą image.canon, co daje Ci dodatkowe zabezpieczenia bezcennych materiałów czy jeszcze bardziej przyspiesza pracę. 

Technologia Dual Pixel CMOS AF II

Canon EOS R6 Mark II wykorzystuje rozwiązania sztucznej inteligencji, które pozwoliły na doprowadzenie i tak imponującego trybu AF do perfekcji. Urządzenie potrafi rozpoznawać obiektyw z niebywałą skutecznością, aby następnie je śledzić zachowując pełną precyzję i błyskawiczny czas reakcji na zmiany nawet najbardziej dynamicznej akcji. Aparat rozpoznaje ludzi, pojazdy (samochody, motocykle, pociągi i samoloty), a także zwierzęta (psy, koty, ptaki i konie). W menu można doprecyzować, z jakim typem wykrywanego obiektu się pracuje. Gdy warunki są zmienne bądź niespodziewane można śmiało zdać się na tryb automatyczny, który skutecznie rozpozna obiekty samodzielnie. 

Tryb AF z wykrywaniem oczu

Wykrywanie oczu w systemie AF to sprawdzone rozwiązanie, które teraz zostało wzbogacone o możliwość zdecydowania, które oko ma być traktowane priorytetowo (lewe czy prawe). Jeśli oczy nie są widoczne w kadrze, Canon EOS R6 Mark II ustawi ostrość na twarzy, natomiast, gdy głowa nie jest widoczna, aparat zacznie śledzić korpus. 

Ultra szybki tryb zdjęć seryjnych

Już więcej nie przegapisz żadnego momentu. Ten zdumiewający aparat daje Ci możliwość fotografowania z prędkością aż 40 kl./s (przy użyciu migawki elektronicznej) i 12 kl./s z wykorzystaniem migawki mechanicznej. Każdy niuans, każdy, nawet najbardziej ulotny element danego ruchu będzie dla Ciebie dostępny z Canonem EOS R6 Mark II. Aby dać Ci jeszcze większą pewność, że uchwycisz decydujący moment, funkcja buforowania rejestruje w trybie zdjęć seryjnych RAW jeszcze przed wciśnięciem spustu migawki. Fotografowanie w trybie RAW z prędkością 30 kl./s jest możliwe przez maksymalnie 191 klatek. Te kadry zapisywane są w jednym specjalnym pliku CR3, co jest traktowane jak rolka (zbiór ujęć składających się na daną serię). Następnie w aplikacji Digital Photo Professional marki Canon możliwe jest konwertowanie poszczególnych klatek do JPEG, HEIF czy RAW. 

Canon EOS R6 Mark II - doskonały także do filmowania

Ten aparat to nie tylko niebywałe możliwości dla fotografów, ale również doskonałe narzędzie dla filmowców. Canon EOS R6 Mark II to filmy 4K 60p lub 6K RAW z nadpróbkowaniem. Dodatkowo ten model zapewnia cyfrową korektę efektu oddychania (zmiana plastyki obrazu przy zmianie punktu ostrości), co poszerza możliwości filmowe części obiektywów Canon. Przykładowe obecnie obsługiwane obiektywy: 

 • RF 14-35mm F4 L IS USM
 • RF 15-35mm F2.8 L IS USM
 • RF 24-70mm F2.8 L IS USM
 • RF 24-105mm F4 L IS USM
 • RF 70-200mm F2.8 L IS USM
 • RF 70-200mm F4 L IS USM

Udoskonalone obwody zapewniają także bardzo długie nagrywanie - nawet do 6 godzin. Możesz więc wykonywać wszystkie ujęcia bez z góry narzuconych cięć i przerw. Twój sprzęt podąży za każdym Twoim pomysłem i nawet najbardziej wymagającymi scenami (czas nagrywania jest uzależniony od temperatury otoczenia, pojemności karty pamięci i wydajności akumulatora). Wyjście HDMI umożliwia przesyłanie obrazu RAW w jakości 6K. Korzystając ze sprzedawanego oddzielnie rejestratora Atomos Ninja V+ możliwe jest zapisywanie materiału w formacie RAW ProRes.

Czułość ISO 102 400

Uzyskuj zachwycające ujęcia w każdej sytuacji dzięki potężnej czułości ISO 102 400. Blask świec, filmowanie i fotografowanie po zmroku, blask Księżyca - możesz zachować naturalny klimat nawet najbardziej wymagającego oświetlenia. Co więcej, system AF działa do -6,5EV, tak więc nawet przy bardzo małej ilości światła możesz wciąż bardzo skutecznie ustawiać automatycznie ostrość. 

"Tylko wykrywanie" w Filmowy Serwo AF

Kolejna odsłona EOS R6 została wzbogacona o technologię Filmowy Serwo AF "Tylko wykrywanie", która jest podobna do opcji "Tylko twarz" znanej z modelu Canon Cinema EOS C70. W sytuacji gdy obiekt, na który została ustawiona ostrość znajdzie się poza punktem ostrości, to ostrzenie nie będzie kontynuowane, tylko płaszczyzna ostrości pozostanie w tym danym punkcie. Przykładowo gdy wybierze się ostrość na "ludzie", to gdy aparat nastawi ostrość na daną osobę, a ta się wycofa, to nie nastąpi ponowne przeostrzenie. Jest to bardzo pożądana przez użytkowników funkcja, gdyż czasami konieczne było pozostawienie danego punktu ostrości, np. wtedy gdy dana postać miała wrócić znów w to samo miejsce. 

Matryca pełnoklatkowa 24,2 MP

Za bezkompromisową jakość obrazu oferowaną przez ten aparat odpowiada doskonały duet - matryca pełnoklatkowa CMOS 24,2 opracowana przez Canona i procesor obrazu DIGIC X. Canon EOS R6 Mark II zapewnia także cyfrowy telekonwerter, który umożliwia uzyskanie kadrowania odpowiadającego APS-C bezpośrednio z poziomu aparatu. To pozwala na jeszcze większe zbliżenie się do daleko znajdujących się sytuacji. 

Wykorzystaj go jako kamerę internetową

Canon EOS R6 Mark II może być bezproblemowo wykorzystany jako kamera internetowa z komputerami z systemem Windows bądź macOS wraz z popularnymi aplikacjami do wideo połączeń, takimi jak np. Skype, Zoom czy Teams. Nie ma przy tym konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania. Wystarczy skorzystać z technologii Plug&Play i standardowych w branży sterownikach USB Video Class (UVC) i USB Audio Class (UAC), które są wbudowane w ww. systemy operacyjne. 

Stopka wielofunkcyjna 

Canon EOS R3 to pierwszy model, który wykorzystywał stopkę wielofunkcyjną - teraz takie rozwiązanie jest także dostępne w Canonie EOS R6 Mark II. To daje dostęp do szeregu różnych akcesoriów, które zwiększą możliwości Twojego aparatu. Przykładowo możesz bezproblemowo połączyć aparat z mikrofonem cyfrowym DM-E1D czy adapterem XLR Tascam (sprzedawane oddzielenie). Canon EOS R6 Mark II jest także kompatybilny z zaawansowanymi lampami błyskowymi z serii Speedlite (sprzedawane oddzielnie). 

Specyfikacja

Gwarancja
24 miesiące
Zestaw zawiera
 • Korpus EOS R6 Mark II
 • Dekiel na korpus R-F-5
 • Osłona stopki ER-SC2
 • Pasek ER-EOS R6 II
 • Ładowarka LC-E6E
 • Akumulator LP-E6NH
 • Osłona akumulatora
 • Przewód zasilający
 Liczba efektywnych pikseli [mln]:
24,2 MP
Rozdzielczość [mln]:
24
 Typ matrycy:
CMOS
Rozmiar matrycy:
pełnoklatkowa (24x36 mm)
 Format zapisu danych:
RAW, JPEG, HEIF, C3, MP4
Bezprzewodowa praca zdalna:
tak
WiFi:
tak
Stabilizacja tak/nie:
tak
Uszczelnienia:
tak
Konstrukcja korpusu:
uszczelniona
Pamięć:
podwójny slot kart pamięci SD UHS-II
Mocowanie statywowe:
tak
 Model akumulatora:
LP-E6NH, LP-E6N
Wydajność akumulatora:
ok 760 zdjęć z LCD, ok. 450 zdjęć z wizjerem
 Ogniskowa (ekwiwalent dla 35mm) [mm]:
w zależności od obiektywu
Mnożnik ogniskowej [x]:
1x
Mocowanie:
RF
 Jasność obiektywu [f/]:
w zależności od obiektywu
 Zakres ustawiania ostrości [cm]:
w zależności od obiektywu
 Makro [cm]:
w zależności od obiektywu
Średnica obiektywu [mm]:
w zależności od obiektywu
Czas naświetlania:
mechaniczna: 30-1/8000 s, elektroniczna: 30-1/16000
 Rozmiar LCD [cale]:
3.0
 Typ LCD:
LCD II z 1,62 miliona punktów, dotykowy
 Kąt widzenia LCD [stopnie]:
170 stopni
 Wizjer:
0,5'' OLED EVF 3,69 miliona punktów
Autofokus:
Dual Pixel CMOS AF II
 Czułość ISO:
ISO 102 400 z opcją rozszerzenia do 204 800
 Balans bieli:
auto, manualny
 Migawka:
elektroniczna i mechaniczna
 Zdjęcia seryjne:
z prędkością do 40 kl./s dla migawki elektronicznej 
 Filmowanie:
4K 60p z nadpróbkowaniem 6K
Filmy z dużą prędkością nagrywania:
FHD 180p
 Złącza:
HDMI
Waga [g]:
588 g
Wymiary [mm] - szerokość:
98,4
Wymiary [mm] - wysokość:
88,4
Wymiary [mm] - głębokość:
138,4
 
 
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty

Informacja o weryfikacji opinii

Sklep pasazfoto.pl weryfikuje opinie produktowe i wdrożył odpowiednie rozwiązania w celu oceny ich autentyczności. 

Produkty oferowane na stronie sklepu mogą zostać ocenione na 6 gwiazdek, a rzeczywiste doświadczenia zakupowe klientów są opisywane w komentarzu, który jest niezbędnym elementem opinii. 

Do wystawienia opinii konieczne jest podanie adresu e-mail, który stanowi weryfikowalny odnośnik do rzeczywiście złożonego i odebranego zamówienia. Po wystawieniu opinia jest weryfikowana przez pracownika sklepu. Jeżeli okaże się, że adres e-mail nie może zostać powiązany z zamówieniem produktu, który był przedmiotem opinii, opinia taka jest usuwana. Jeżeli zachodzą wątpliwości co do autentyczności opinii, są one wyjaśniane na podstawie przedstawionych dowodów na zakup określonego produktu. 

Średnia wynikająca z ocen jest widoczna na kartach produktów wraz z informacją o liczbie ocen na podstawie której została obliczona. Oceny wraz z komentarzami widoczne są pod kartą produktu.

Publikujemy wszystkie opinie (zarówno pozytywne, jak i negatywne) i nie ingerujemy w ich treść, nie oferujemy dodatkowych korzyści związanych z wystawieniem opinii lub jej wycofaniem. 

Z powyższych względów możemy zapewnić, że opinie dostępne na stronie sklepu pasazfoto.pl są weryfikowane oraz odzwierciedlają rzeczywiste doświadczenia zakupowe. 

Opinie na temat sklepu pasazfoto.pl mogą być wystawiane na innych platformach oraz porównywarkach cen. W przypadku takich opinii w zakresie oceny wiarygodności i autentyczności opinii zastosowanie znajdują zasady stosowane przez te podmioty. Ze swojej strony pasazfoto.pl dokłada wszelkich starań by opinie na temat sklepu były zawsze wiarygodne i autentyczne.