Canon Extender EF 1.4x III
1 999,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / Inpost
* zagraniczna: UPS

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

* 30.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy pobraniu
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy pobraniu

* 100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* szybkie przelewy 
Przelewy24
* kredyt Santander / Credit Agricole Bank Polska SA
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

06 1140 2004 0000 3902 7973 6368

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt. Apare SP ZOO SP K oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług. 

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu.

POdziel się:
Oblicz    ratę
Ocena: 6 na 6 (opinii: 1) DODAJ OPINIĘ

Posiadacze wyjątkowych obiektywów serii L, którzy parają się przede wszystkim fotografią z dużych odległości, z pewnością docenią możliwości, jakie im daje konwerter Canon Extender EF 1.4X III. To wyjątkowe narzędzie zwiększa długość ogniskowej teleobiektywu, czyniąc z posiadanej optyki idealne narzędzie do różnego rodzaju fotografii.

By być bliżej sceny

Niezależnie, czy dotyczy to wydarzeń sportowych, czy też fotografowania życia dzikich zwierząt – prezentowany konwerter skutecznie „zbliży” jego użytkownika do interesujących go wydarzeń, zwiększając ogniskową o współczynnik 1.4x. Dzięki temu korzystający z niego fotograf nie będzie musiał nosić przy sobie zestawu ciężkich optyk, a wystarczy tylko to jedno, niewielkie urządzenie.

Proponowany extender składa się łącznie z siedmiu soczewek w trzech grupach. Do budowy zaś wykorzystano wysokiej klasy materiały antyrefleksyjne. Każde szkło natomiast zostało pokryte powłoką Super Spectra, która skutecznie niweluje odblaski i flary. Z kolei zastosowana na zewnętrznych soczewkach powłoka fluorytowa pomaga utrzymać je w czystości.

Z drugiej strony, dzięki zastosowaniu w konstrukcji mikroprocesora, gwarantuje on lepszą komunikację między użytkowanym obiektywem a korpusem aparatu, dzięki czemu system automatycznego ostrzenia działa szybciej i znacznie precyzyjniej. To rozwiązanie pozwoliło również na uzyskanie wyższej skuteczności pomiaru oświetlenia.

Odporna konstrukcja

Jak przystało na akcesorium do produktów klasy Premium, konwerter Canon Extender EF 1.4x III charakteryzuje się wytrzymałą i odporną na różne czynniki zewnętrzne konstrukcją – łatwo oprze się wilgoci i pyłowi.

Z jakimi teleobiektywami współpracuje?

Proponowany konwerter jest przeznaczony do obiektywów Canona z serii L, charakteryzującej się najlepszym i najbardziej precyzyjnym wykonaniem, a także innymi teleobiektywami zmiennoogniskowymi tego producenta. Warto przy tym wspomnieć, że wykorzystując ten extender, użytkownik redukuje efektywną przysłonę tylko o jeden stopień.

Jeśli zatem poszukujecie Państwo możliwości rozszerzenia możliwości swojego teleobiektywu, chcecie znaleźć się „bliżej” różnych wydarzeń, przy jednoczesnym zapewnieniu lepszej współpracy optyki z aparatem, proponowany Canon Extender EF 1.4x III będzie doskonałym rozwiązaniem.

Urządzenie objęte jest dwuletnią gwarancją, a w zestawie znajduje się konwerter, futerał LP811 i instrukcja obsługi.

Specyfikacja:

  • Konstrukcja optyczna: 7 / 3 (elementy / grupy)
  • Odporność na pył i wilgoć: tak (obiektywy odporne na pył / wilgoć mają założony gumowy pierścień na gwint obiektywu, który może powodować lekkie ścieranie gwintu w aparacie. Nie wpływa to w żaden sposób na działanie obiektywu ani aparatu)
  • Max. wymiary: 72 x 27.2 mm (śr. x dł.)
  • Waga: 0.225 kg

Zestaw z całym fabrycznym wyposażeniem: konwerter Canon Extender EF 1.4x III, futerał LP811, instrukcja obsługi

Gwarancja: dwuletnia

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
napisał/a: Najlepszy konwerter do Canona
Miałam okazję używać tanich i niemarkowych konwerterów pasujących do Canona. Niestety jakość zdjęć wykonanych za ich pomocą ulegała znacznemu pogorszeniu. Extender EF 1.4x III kupowałam więc w obawie, czy podoła on spełnić moje oczekiwania. Już po wykonaniu pierwszych zdjęć byłam zaskoczona jak gigantyczna jest różnica między zdjęciami z pomocą tego konwertera i niemarkowych produktów. Produkt od Canona nie wpływa na jakość fotografii - wygląda ona tak jakby była wykonana samym obiektywem i jedynym efektem jest zoom. Jeśli ktoś potrzebuje konwertera, to zamiast wyrzucać pieniądze na tańsze, ale niemarkowe produkty polecam dozbierać kasę do tego modelu i cieszyć się z wysokiej jakości zdjęć.
Pokazuje 1-1 z 1 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Dodatkowe akcesoria
Podobne produkty