Canon Macro Ring Lite MR-14EX II
2 633,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 3 dni

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / UPS
* zagraniczna: FedEx / GLS

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej przy przelewie, płatności Dotpay, kredycie Santander
*
30.00 zł: przy dostawie krajowej przy pobraniu
*
100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Dotpay, kredycie Santander

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* wpłata
Dotpay
* kredyt Santander
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

63 1140 2004 0000 3402 7652 9640

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt.

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: sklep@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu.

POdziel się:
Oblicz    ratę
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Canon E-TTL Macro Ring Lite MR-14EX II to pierścieniowa lampa błyskowa dedykowana do szeroko pojętej makrofotografii. Doskonale sprawdzi się przy realizacjach wymagających równomiernego oświetlenia. Sprawdzi się w fotografii przyrodniczej, medycznej, technicznej czy artystycznej. Niezależna regulacja mocy 2 palników pozwoli na twórcze eksperymenty.
Po co korzystać z lampy makro?
Podczas fotografowania w skali makro bardzo często obiektyw znajduje się blisko fotografowanego obiektu zasłaniając źródło światła. Wbudowana w aparat lampa lub systemowa lampa reporterska nie rozwiązują sytuacji. W takim przypadku idealnym rozwiązaniem jest użycie źródła światła znajdującego się jak najbliżej obiektu.
Cechy i korzyści
Równomierne oświetlenie w fotografii makro
Równomiernie rozłożone głowice okalające obiektyw dookoła tworzą plastyczne równomierne oświetlenie eliminując powstawanie głębokich cieni. Ma to szczególne znaczenie w fotografii medycznej (np. stomatologicznej) oraz dokumentalnej.
Automatyka błysku
Korzystając z automatyki błysku E-TTL II lampa MR-14EX II zapewnia dokładną i powtarzalną ekspozycję pozwalając skupić się na fotografowanej scenie.
Uniwersalne zastosowanie
Duża liczba przewodnia lampy GN14 sprawia, że  oprócz makrofotografii lampa może być używana w realizacji innych tematów. Kołowa głowica dająca ciekawe odbicie źródła światła sprawia, że lampy pierścieniowe są chętnie używane do fotografii portretowej.
Wygodna jednostka strująca
Sterowanie mocą i funkcjami lampy odbywa się przy pomocy kontrolera mocowanego w sanki aparatu. Jest to rozwiązanie bardzo wygodne umożliwiające płynną kontrolę oświetlenia. Umieszczone w kontrolerze zasilanie (4 baterie typu AA) przenosi ciężar lampy z głowicy do kontrolera przez co głowica umieszczona na obiektywie nie ciąży swoją wagą.
Szeroki wybór trybów pracy
Lampa wykorzystuje tryb E-TTL przez co dopasowuje moc błysku do fotografowanej sceny. Możliwe jest jednak korzystanie z lampy w trybach manualnych. Każdy z 2 palników lampy może być sterowany osobno pozwalając na kontrolę równomierności oświetlenia.
 

Gwarancja 2 lata

W zestawie: lampa, instrukcja PL w PDF

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Dodatkowe akcesoria
Podobne produkty