Canon Speedlite 90EX + 2 LATA GWARANCJI
1 499,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka powyżej tygodnia

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / UPS
* zagraniczna: FedEx

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej przy przelewie, płatności Dotpay, kredycie Santander
*
30.00 zł: przy dostawie krajowej przy pobraniu
*
100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Dotpay, kredycie Santander

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* wpłata
Dotpay
* kredyt Santander
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

63 1140 2004 0000 3402 7652 9640

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt.

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu.

POdziel się:
Oblicz    ratę
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Dobre doświetlenie portretów, zdjęć grupowych wnętrz? Tylko z Canonem Speedlite 90EX. Ta kompaktowych rozmiarów lampa błyskowa jest idealnym rozwiązaniem do aparatów bezlusterkowych jak do lustrzanek marki Canon. Dzięki niewielkim gabarytom (bez baterii waży bowiem jedynie 50 g) zmieści się w kieszeni, więc można zabrać ją w najróżniejsze miejsca, bez konieczności dźwigania ciężkiego wyposażenia. Wrażenie kieszonkowości dopełnia zastosowane zasilanie – lampa ta wymaga jedynie dwóch baterii AAA, co sprawia, że jest niesamowicie lekka.

Niewielkie wymiary – wiele możliwości

Niewielkie wymiary nie oznaczają jednak, że flesz ten ma małą moc. Liczba przewodnia bowiem wynosi 9 (przy ISO 100), więc doświetlenie każdego ujęcia będzie idealne. Lampa ta świetnie spisuje się przy fotografowaniu w ciemnościach – zarówno po zmroku, jak i w pomieszczeniu, w którym jest niewystarczająca ilość oświetlenia. Zapewni również odpowiednie światło dla fotografii wykonywanych w czasie różnych imprez, począwszy od wesel po biwaki i ogniska. Może również efektywnie dopełniać błyskiem zdjęcia wykonywane pod słońce. Jej atuty szczególnie docenią ci fotografowie, którzy wykorzystają ją z szerokokątnymi obiektywami – każdy kadr będzie bowiem charakteryzować się idealną jasnością.

To jednak nie wszystko – może ona również pracować bezprzewodowo w trybie master. Od jej pracy więc uzależniona będzie praca innych lamp błyskowych Speedlite, rozmieszczonych w maksymalnie trzech grupach. Jej zasięg oddziaływania na pozostałe flesze sięga nawet 7 metrów w pomieszczeniach. Pozwala to na eksperymentowanie ze światłem i cieniami, a tym samym – z uzyskiwaniem oryginalnych ujęć.

Błyskawiczna i dyskretna praca

Cechą charakterystyczną tej lampy błyskowej jest również niezwykle szybka praca. Palnik jest gotowy do wyzwolenia pełnego błysku już po 5,5 sekundy. Takie tempo pozwala na płynną i satysfakcjonującą pracę. Canon Speedlite 90EX współpracuje również z systemami automatyki błysku lustrzanek EOS – tym samym siła wyzwolonego światła jest zawsze adekwatna do wymagań fotografa.

Oprócz samej lampy otrzymuje się w zestawie instrukcję obsługi. Na urządzenie udzielana jest dwuletnia polska gwarancja.

Specyfikacja:

* Wymiary: 44.2 x 52 x 65 mm (szer. x wys. x gł.)
* Waga: 0.05 kg

Zestaw z całym fabrycznym wyposażeniem: lampa błyskowa Canon Speedlite 90EX, instrukcja obsługi

Gwarancja: dwuletnia polska

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Dodatkowe akcesoria
Podobne produkty