Canon Speedlite 90EX + 2 LATA GWARANCJI
1 499,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka powyżej tygodnia

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / UPS
* zagraniczna: FedEx

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej przy przelewie, płatności Dotpay, kredycie Santander
*
30.00 zł: przy dostawie krajowej przy pobraniu
*
100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Dotpay, kredycie Santander

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* wpłata
Dotpay
* kredyt Santander
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

63 1140 2004 0000 3402 7652 9640

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt.

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu.

POdziel się:
Oblicz    ratę
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

* Smukła obudowa, która mieści się w kieszeni — idealna do modelu EOS M: kompaktowa lampa błyskowa wybierana przez użytkowników modelu EOS M, Canon Speedlite 90EX, waży zaledwie 50 g (bez baterii), a jej zminiaturyzowana konstrukcja sprawia, że mieści się nawet w najmniejszej torbie ze sprzętem fotograficznym.
* Doskonale oświetlone portrety i ujęcia w pomieszczeniach: lampa błyskowa Speedlite 90EX, doskonała do fotografowania z ultraszerokokątnymi obiektywami, dostarcza dokładnie tyle światła, ile potrzeba do wykonywania wspaniałych portretów, świetnych ujęć we wnętrzach i zdjęć grupowych.
* Duża moc w niewielkiej obudowie: mimo niewielkich rozmiarów lampa Speedlite 90EX dysponuje potężną mocą i maksymalną liczbą przewodnią 9 (m, ISO 100), dzięki czemu doskonale oświetla ciemne i nocne ujęcia, np. zdjęcia z imprez i wieczorów przy ognisku. Sprawdza się też doskonale jako źródło błysku dopełniającego w przypadku obiektów fotografowanych pod słońce.
* Odkryj kreatywne efekty świetlne: lampa Speedlite 90EX otwiera niezliczone możliwości kreatywnego oświetlenia dzięki wbudowanej funkcji bezprzewodowej lampy głównej. Jako lampa główna urządzenie może bezprzewodowo aktywować nawet trzy grupy innych lamp błyskowych z wbudowaną funkcją lampy podporządkowanej, takich jak Speedlite 270EX II, nawet z odległości 7 metrów w pomieszczeniach.
* Szybkie, dyskretne i w pełni automatyczne zdjęcia z lampą błyskową: lampa Speedlite 90EX jest zawsze do dyspozycji, gdy chcesz szybko i dyskretnie wykonać serię zdjęć. Ładowanie odbywa się cicho i szybko — kolejne zdjęcie można zrobić już po 5,5 s. Urządzenie jest również zgodne z systemami automatyki błysku stosowanymi w modelach EOS M i innych lustrzankach cyfrowych EOS, co zapewnia w pełni automatyczną, precyzyjną ekspozycję lampy w każdej sytuacji.
* Zasilanie ogólnie dostępnymi bateriami AAA: aby ograniczyć do minimum rozmiary i wagę gotowej do pracy lampy błyskowej i zapewnić maksymalny komfort, lampę Speedlite 90EX zasilają dwie ogólnie dostępne baterie/akumulatory typu AAA/LR03 (Ni-MH lub litowe).

Specyfikacja:

* Wymiary: 44.2 x 52 x 65 mm (szer. x wys. x gł.)
* Waga: 0.05 kg

Zestaw z całym fabrycznym wyposażeniem: lampa błyskowa Canon Speedlite 90EX, instrukcja obsługi

Gwarancja: dwuletnia polska

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Dodatkowe akcesoria
Podobne produkty