Canon Speedlite EL-100
877,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / Inpost
* zagraniczna: UPS

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24
* 30.00 zł: przy dostawie krajowej za pobraniem

* 99 zł: przy dostawie krajowej w kredycie Santander / Credit Agricole

* 100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* szybkie przelewy 
Przelewy24
* kredyt Santander / Credit Agricole Bank Polska SA
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

55 1140 2004 0000 3402 7966 6570

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt. Apare SP ZOO oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług. 

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu tj Magazyn POV, pasazfoto, ul. Julianowska 37, 05-500 Piaseczno

Podziel się:
Oblicz    ratę CA
Oblicz    ratę Santander
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

CANON SPEEDLITE EL-100

Prosta i inteligentna lampa błyskowa

Lekka konstrukcja o niewielkich rozmiarach

Lampa Speedlite EL-100 firmy Canon waży zaledwie 190 gramów (bez baterii), a dzięki niewielkim rozmiarom (64,6 × 91,7 × 71,0)  zmieści się w każdej, nawet najmniejszej torbie ze sprzętem fotograficznym. 

Prosta obsługa

EL-100 to przedewszysktim prostotwa użytkowania. Obsługuje sią ją przy pomocy jednego pokrętła, które pozwala wybrać tryb błysku, resztą zajmuje się sama lampa. Doświetlenie zdjęć w pomieszczeniach i plenerze jeszcze nie było tak proste. Automatyka błysku E-TTL II ze zgodnymi aparatami zapewnia dokładną ekspozycję w świetle błyskowym, nawet światła odbitego od ściany lub sufitu.

Kreatywne fotografowanie w trybie manualnym

Lampa Canon Speedlite EL-100 pozwala na ręczne ustawienia mocy błysku, synchronizację z drugą kurtyną, światło stroboskopowe jak i dopasowywanie zakres błysku lampy do kąta widzenia obiektywu. 

Głowica umożliwiająca odbicie błysku

Głowica lampy Speedlite EL-100 jest obrotowa i można ją regulować zarówno w poziomie jak i w pionie. Umożliwia to skierowanie błysku w odpowiednią strone, a także odbicie błysku od sufitu, zapewniając łagodny efekt pozbawiony cieni.

Mocniejsza niż wbudowana lampa

Lampa ta mimo niewielkich rozmiarów zapewnia mocniejszy błysk niż wbudowana lampa. Dysponuje ona liczbą przewodnią 26 6 (ISO 100, m), co pozwala na fotografowanie nawet w ciemniejszych warunkach i braku światła.

Łatwość pracy zdalnej

Wyzwolenie błysku lampy Speedlite EL-100 może zostać zainicjowane zdalnie przy pomocy współpracującego z nią aparatu lub lampy Speedlite. Jej użycie w trybie zdalnym jest równie łatwe jak wówczas, gdy jest zamontowana w stopce kontaktowej i stwarza niezliczone możliwości kreatywnego wykorzystania światła.

Zasilanie

Do zasilania tej lampy błyskowej wystarczą dwie baterie AA (LR6) zasilające lampę Speedlite EL-100.

Specyfikacja

Gwarancja
24 miesiące
Zestaw zawiera
  • Lampa błyskowa Speedlite EL-100
  •  Futerał miękki
  •  Minipodstawa
  •  Instrukcja obsługi
 Liczba przewodnia [LP]:
26 dla ISO 100 i 50mm
 Zoom:
24 i 50mm
 Funkcje błysku:
E-TTLII/E-TTL, FP
 Wyświetlacz LCD:
nie
 Czas ładowania lampy:
5.8
Wymiary (szer. x wys. x gł.) [mm]:
brak danych
Bezprzewodowa praca zdalna:
tak
Zasilanie:
AA
Waga [g]:
190
 EAN
4549292125450 
 

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty

Informacja o weryfikacji opinii

Sklep pasazfoto.pl weryfikuje opinie produktowe i wdrożył odpowiednie rozwiązania w celu oceny ich autentyczności. 

Produkty oferowane na stronie sklepu mogą zostać ocenione na 6 gwiazdek, a rzeczywiste doświadczenia zakupowe klientów są opisywane w komentarzu, który jest niezbędnym elementem opinii. 

Do wystawienia opinii konieczne jest podanie adresu e-mail, który stanowi weryfikowalny odnośnik do rzeczywiście złożonego i odebranego zamówienia. Po wystawieniu opinia jest weryfikowana przez pracownika sklepu. Jeżeli okaże się, że adres e-mail nie może zostać powiązany z zamówieniem produktu, który był przedmiotem opinii, opinia taka jest usuwana. Jeżeli zachodzą wątpliwości co do autentyczności opinii, są one wyjaśniane na podstawie przedstawionych dowodów na zakup określonego produktu. 

Średnia wynikająca z ocen jest widoczna na kartach produktów wraz z informacją o liczbie ocen na podstawie której została obliczona. Oceny wraz z komentarzami widoczne są pod kartą produktu.

Publikujemy wszystkie opinie (zarówno pozytywne, jak i negatywne) i nie ingerujemy w ich treść, nie oferujemy dodatkowych korzyści związanych z wystawieniem opinii lub jej wycofaniem. 

Z powyższych względów możemy zapewnić, że opinie dostępne na stronie sklepu pasazfoto.pl są weryfikowane oraz odzwierciedlają rzeczywiste doświadczenia zakupowe. 

Opinie na temat sklepu pasazfoto.pl mogą być wystawiane na innych platformach oraz porównywarkach cen. W przypadku takich opinii w zakresie oceny wiarygodności i autentyczności opinii zastosowanie znajdują zasady stosowane przez te podmioty. Ze swojej strony pasazfoto.pl dokłada wszelkich starań by opinie na temat sklepu były zawsze wiarygodne i autentyczne.