DJI Phantom 3 Standard - na stanie
2 199,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / UPS
* zagraniczna: FedEx

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej przy przelewie, płatności Dotpay, kredycie Santander
*
30.00 zł: przy dostawie krajowej przy pobraniu
*
100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Dotpay, kredycie Santander

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* wpłata
Dotpay
* kredyt Santander
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

63 1140 2004 0000 3402 7652 9640

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt.

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu.

POdziel się:
Oblicz    ratę
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Cechy produktu:

kamera Full HD/12 MP zamontowana na 3-osiowym stabilizowanym gimbalu 
kąt widzenia kamery: 94 stopnie 
przysłona kamery: f/2.8 
technologia GPS i ATTI 
tryb śledzenia użytkownika podgląd obrazu z kamery na ekranie smartfona 
łatwe, intuicyjne sterowanie maksymalna prędkość lotu do 57 km/h
 
Polska Gwarancja: 12 miesięcy, polska dystrybucja.
 
Zestaw zawiera: DJI Phantom 3 Standard, pilot zdalnego sterowania, 4 śmigła, bateria, ładowarka baterii, przewód, instrukcja obsługi

Podstawowa wersja DJI Phantom 3 adresowana do początkujących użytkowników, oferująca jednocześnie zaawansowane funkcje i wysoką jakość znaną z bardziej zaawansowanych modeli. Urządzenie wykorzystuje technologię GPS i ATTI. Dron został wyposażony w kamerę nagrywającą wideo w jakości 2.7K HD Video. Urządzenie stanowi znakomitą rozwiązanie dla osób chcących rozpocząć przygodę z quadrocopterami i jednocześnie cieszyć się zaawansowaną technologią.

NIESAMOWITE WIDEO Z POWIETRZA

Quadrocopter DJI Phantom 3 Standard pozwala na łatwe nagrywanie wideo z niesamowitej, powietrznej perspektywy. Dzięki zastosowaniu kamery nagrywającej w jakości 2.7K HD Video,użytkownik może uzyskać niezwykle przejrzysty obraz. Zamontowanie kamery na trójosiowym, stabilizowanym gimbalu pozwala na swobodne wybieranie perspektywy nagrywania. Kąt widzenia kamery wynosi 94 stopnie. Możliwe jest również fotografowanie w rozdzielczości 12 MP. Przysłona kamery wynosi f/2.8. Kamera umożliwia wykonywanie zdjęć w trybie seryjnym z prędkością 7 kl/s oraz z wykorzystaniem bracketingu.

ŁATWE STEROWANIE

Sterowanie Phantom 3 Standard jest niezwykle proste i intuicyjne. Dron reaguje na polecenia użytkownika w taki sposób aby zapewnić jak najbezpieczniejszy lot. Quadrocopter wykorzystuje technologię GPS i ATTI. Dodatkowo posiada funkcję śledzenia użytkownika. Urządzenie wykorzystuje łączność Wi-Fi.

Kontroler lotu posiada precyzyjne dźwignie dające maksimum przyjemności podczas sterowania. 4 diody LED informują o stanie naładowania baterii.

APLIKACJA MOBILNA

Dzięki aplikacji mobilnej możliwe jest sterowanie funkcjami drona za pomocą telefonu. Aplikacja pozwala na podgląd widoku kamery na ekranie smarfona. 

Ponadto producent zapowiada wprowadzenie w najbliższym czasie aktualizacji wzbogacającej quadrocopter o nowe, atrakcyjne funkcje.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty