DJI Phantom 4 - na stanie + Sandisk 32GB i kurier GRATIS
5 199,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / UPS
* zagraniczna: FedEx

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej przy przelewie, płatności Dotpay, kredycie Santander
*
30.00 zł: przy dostawie krajowej przy pobraniu
*
100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Dotpay, kredycie Santander

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* wpłata
Dotpay
* kredyt Santander
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

63 1140 2004 0000 3402 7652 9640

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt.

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu.

POdziel się:
Oblicz    ratę
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
Cechy produktu:
Unikanie przeszkód (Obstacle Sensing System) 
Tryb Follow Me 
Różne tryby wideo Kamera 4K / 30 kl./s. 
Większa prędkość do 28 minut lotu 
4 kamery na pokładzie 
Funkcja TapFly 
Tryb ActiveTrack 
Maksymalny zasięg 5 KM 
GPS i GLONASS
 
Polska Gwarancja: 12 miesięcy, polska dystrybucja.
 
Zestaw zawiera: Dron DJI Phantom 4, Pilot zdalnego sterowania, Inteligentny akumulator lotniczy Phantom 4, Uchwyt na urządzenie mobilne, Dwa zestawy śmigieł i torba do ich przechowywania, Ładowarka i kabel zasilający, Zacisk na stabilizator kamery, Karta MicroSD 16 GB, kabel MicroSD i torba podróżna, Instrukcja i komplet dokumentów


Phantom 4 to nowa odsłona najpopularniejszego bezzałogowca stworzonego przez firmę DJI. Posiada praktycznie wszystko co moglibyśmy chcieć od drona konsumenckiego. Odświeżona wersja posiada dużo nowości, które widać już na pierwszy rzut oka, gdyż zmieniła się obudowa drona, która jest inaczej wyprofilowana. Zmiany nie dotkneły tylko walorów estetycznych ale pojawiły się również nowe funkcje i technologie. Najważniejszą z nich jest Obstacle Sensing System, czyli unikanie przeszkód. Urządzenie wykorzystuje system GLONASS pozwalający na jeszcze bardziej dokładne określenie pozycji. Dron został wyposażony w nową kamerę nagrywającą wideo w jakości 4K.

Unikanie przeszkód

Nowy Phantom 4 posiada innowacyjny sytem omijania przeszkód. Obstacle Sensing Systemwykorzystuje  kamery zamontowane z przodu i spodu urządzenia, aby wykrywać przeszkody na trasie lotu drona. Ich głównym zadaniem jest na bieżąco śledzić wszystko, co dzieje się dookoła koptera. Phantom 4 jest świadomy obiektów wokół siebie i sam potrafi zwalniać, przyspieszać, bądź całkowicie zawisnąć w powietrzu, by uniknąć zderzenia.

Inteligentny system wsparcia lotu

Phantom 4 wyposażony jest w podwójny satelitarny system pozycjonowania oraz zwiększone pole widzenia. Oprogramowanie drona przetwarza obraz z kamer na trójwymiarową mapę otoczenia, dzięki czemu loty nowym kopterem są bezpieczniejsze oraz bardziej wiarygodne zarówno na wolnej przestrzeni jak i wewnątrz pomieszczeń.

Funkcja TapFly

Nowy system kamer jest wykorzystywany nie tylko do omijania przeszkód. Nowy Phantom posiada nową funkcję TapFly. Dzięki niej wystarczy na ekranie podglądu (np. na tablecie) wskazać wybrany punkt, a kopter DJI poleci w wyznaczonym kierunku na zadany dystans po idealnie prostej linii. Ta opcja przyda się nie tylko początkującym operatorom, ale też filmowcom oczekujących idealnie płynnych ujęć.

ActiveTrack

Kolejną nowością jest funkcja ActiveTrack. Na ekranie podglądu wystarczy zaznaczyć w kadrze osobę lub obiekt (np. rowerzystę), a Phantom 4 zacznie za nią podążać w taki sposób, by obiekt nie uciekł z kadru. Ten tryb umożliwia m.in., wykonywanie idealnie płynnych okręgów wokół poruszających się obiektów, co dotychczas było skrajnie trudne.

Zobaczyć więcej

Nowa kamera. To chyba jeden z najważniejszych elementów nowego drona. Kamera, w którą wyposażony został Phantom 4 jest własnej produkcji. Pozwola nagrywać wideo w rozdzielczości 4K z szybkością 30 klatek na sekundę (i 1080p w 120 kl./s). Producent zapowiada też lepszą optykę, która zaowocuje wyższą jakością nagrań. Mamy również możliwość wykonywania zdjęć w rozdzielczości 12 milionów pikseli. Nowa kamera zamontowana jest na Gimbalu. Dzięki niemu podczas lotu system stabilizacji anuluje niechane ruchy podczas nagrywania wideo.

Tryb Sport

Pojawił się też nowy tryb lotu o nazwie Sport. Szybkość drona wzrasta w nim z ok. 55 na 72 km/h. Pozostałe tryby lotu nadal są na pokładzie, więc osoby zaznajomione z Phantomem będą czuły się jak w domu. Phantom 4 posiada nową baterię, która jest znacznie bardziej pojemna (5350 mAh) i zapewnia od 25 do 28 minut lotu.

 
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty