Fuji FujiFilm X-T30 + 18-55 mm f/2.8-4.0 OIS czarny + Sandisk 64GB GRATIS
4 799,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / UPS
* zagraniczna: FedEx

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej przy przelewie, płatności Dotpay, kredycie Santander
*
30.00 zł: przy dostawie krajowej przy pobraniu
*
100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Dotpay, kredycie Santander

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* wpłata
Dotpay
* kredyt Santander
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

63 1140 2004 0000 3402 7652 9640

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt.

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu.

POdziel się:
Oblicz    ratę
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

FujiFilm X-T30

MAŁY I LEKKI APARAT O WIELKICH MOŻLIWOŚCIACH

FujiFilm X-T30 to kolejna odsłona popularnej i cenionej serii zaawansowanych bezlusterkowców X. Jest on następcą aparatów X-T10 i X-T20, a jednocześnie stanowi mniejszą wersję modelu X-T3, zapewniając zbliżone osiągi. Aparaty z linii X zdobyły uznanie za sprawą znakomitych parametrów, doskonałej jakości obrazu, innowacyjnej technologii reprodukcji barw, stylowej i ergonomicznej budowie, która wykorzystuje klasyczne, sprawdzone rozwiązania. 

Kompaktowe rozmiary, klasyczna obudowa

FujiFilm X-T30 podobnie jak jego poprzednik i większość aparatów serii X wyróżnia stylowa obudowa retro. Wszystkie najważniejsze funkcje sterowane są za pomocą pokręteł dostępnych na obudowie. Na szczególną uwagę zasługuje też niewielka waga (jedynie 383 g) oraz kompaktowe gabaryty. Aparat posiada niemal wszystkie te same funkcje co zaawansowany model X-T3 jednak w mniejszej, lżejszej obudowie.

Wspaniała kolorystyka charakterystyczna dla marki FujiFilm

X-T30 został wyposażony w matrycę APS-C o rozdzielczości aż 26,1 mln pikseli. To znacznie więcej niż w poprzednim modelu. Pozbawienie matrycy filtra dolnoprzepustowego poskutkowało doskonałą reprodukcją szczegółów i zachwycającym poziomem ostrości. Matrycę wspiera procesor X-Processor 4 o czterordzeniowej konstrukcji. Połączenie to skutkuje doskonałą kolorystyką i niezwykłą szybkością.  

Niezwykle szybki AF

Zastosowany w aparacie X-T30 system AF jest jeszcze szybszy i jeszcze dokładniejszy niż wcześniej. Punkty AF pokrywają niemal 100% kadru ułatwiając nie tylko ustawienie ostrości w skrajnych miejscach ale także śledzenie obiektu. Na szczególną uwagę zasługuje funkcja wykrywania i śledzenia twarzy oraz oka zachowując ostrość obiektów będących w ciągłym ruchu. Poprawiona została również skuteczność AF w słabym oświetleniu sięgając -3 EV. Aparat pozwala na wybór jednego z aż 6 trybów AF.  

Tryb śledzenia obiektu można dostosować tak, aby zdecydować czy aparat ma priorytetowo traktować prawe czy lewe oko. Ma to szczególne znaczenie w fotografii portretowej z zachowaniem płytkiej głębi ostrości.

Zdjęcia z prędkością nawet 30 kl./s.

Korzystając z zapisu w formacie RAW oraz migawki mechanicznej aparat umożliwia rejestrowanie zdjęć z prędkością do 8 kl./s w pełnej rozdzielczości. Prędkość tą można dodatkowo zwiększyć przez tryb Sport Viewfinder (wizjer sportowy). Zdjęcia w tym trybie posiadają rozdzielczość 16,6 MP (przycięcie 1,25 x). Obszar ten można wybrać samodzielnie. Funkcja ta pozwala na obserwowanie ruchu obiektu jeszcze przed pojawieniem się go w kadrze. Korzystając z elektronicznej migawki prędkość zdjęć seryjnych wzrasta nawet do 30 kl./s. W trybie tym aparat może wykonywać zdjęcia całkowicie bezgłośnie co przydaje się w kościołach czy muzeach.

Profesjonalne możliwości filmowe

FujiFilm X-T30 pozwala na filmowanie w rozdzielczości 4K. Aparat obsługuje również format DCI (17:9), zapewniając jeszcze bardziej kinowy wygląd Twoich materiałów. Również dżwięk rejestrowany przy użyciu aparatu zasługuje na wyróżnienie- nawet ten nagrywany bez dodatkowych akcesoriów.Profesjonaliści z pewnością docenią możliwość nagrywania w wykorzystaniem F-Log i wyjścia 4:2:2 10 bit za pośrednictwem złącza HDMI. 

Podobnie jak w przypadku fotografownaia równiż przy filmowaniu możliwe jest korzystanie z funkcji wykrywania twarzy i oczu a także szerokiej gamy symulacji filmów. Do dyspozycji użytkownika są takie filtry jak Eterna, Acros czy Classic Chrome. To prosty sposób na uzyskanie niezwykle efektownego i przyciągającego uwagę widzów filmu.

Kolorystyka z której słynie FujiFilm

X-T30 wykorzystuje technologię reprodukcji kolorów, z której słynie FujiFilm. Aparat ten oferuje aż 16 różnych opcji symulacji filmów. To tak jak by mieć 16 rodzajów rolek filmu w aparacie analogowym. Symulacje filmów FujiFilm są cechą charakterystyczną tylko dla tej marki i bazują na ponad 80-letnim doświadczeniu w produkcji materiałów fotograficznych.

Duży, wyraźny wizjer i ekran LCD

Wygodne kadrowanie, fotografowanie i poruszanie się po menu to zasługa elektronicznego wizjera o rozdzielczości 2,36 mln punktów i  współczynniku powiększenia 0,62x oraz dotykowego, odchylanaego ekranu LCD. Duża częstotliwość odświeżania wynosząca 100 kl./s pozwalają na prostą i natychmiastową identyfikację ruchu obiektów. Zarówno w wizjerze jak i na ekranie widać wszystkie zmiany wynikające z ustawień aparatu, takie jak naświetlenie, balans bieli czy symulacja filmu. Ekran aparatu pozwala też na wybór punktu ostrości.

Komunikacja bezprzewodowa i zdalnie sterowanie

FujiFilm X-T30 korzystając z komunukacji za pośrednictwem  Bluetooth pozwala na łatwy transfer zdjęć do urządzeń mobilnych. Możez w ten sposób również sterować swoim aparatem na odległość. Korzystając z komunikacji bezprzewodowej w prosty sposób prześlesz też swoje zdjęcia do drukarki FujiFilm Instax Share by już po kilku chwilach cieszyć się wydrukiem w wysokiej jakości.

Gwarancja 2 lata

W zestawie komplet fabryczny: aparat, obiektyw, ładowarka, akumulator, kable, pasek, instrukcja

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty