FUJI FujiFilm X-T4 Srebrny + Sandisk 128GB GRATIS
8 777,00 
Gwarancja: 6 miesięcy
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / UPS
* zagraniczna: FedEx / GLS

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej przy przelewie, płatności Dotpay, kredycie Santander
*
30.00 zł: przy dostawie krajowej przy pobraniu
*
100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Dotpay, kredycie Santander

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* wpłata
Dotpay
* kredyt Santander
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

63 1140 2004 0000 3402 7652 9640

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt.

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: sklep@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu.

POdziel się:
Oblicz    ratę
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

FujiFilm X-T4 łączy w sobie znakomite możliwości fotograficzne i filmowe. Uwolnij się od kompromisów i realizuj materiały, o jakich marzysz. Dzięki czujnikowi X-Trans CMOS IV generacji, procesorowi X-Processor 4 i nowo opracowanemu, kompaktowemu zintegrowanego systemowi stabilizacji obrazu IBIS aparat jest w stanie zapewnić perfekcyjne ujęcia w każdej sytuacji. Co więcej oferuje świetny tryb symulacji filmów ETERNA Bleach Bypass Film, który pozwoli nadać Twoim obrazom unikalny charakter. 

Perfekcja kolorów

Od ponad 85 lat FujiFilm zdobywa doświadczenie w dziedzinie reprodukcji kolorów, które pozwoliło zapewnić doskonałe rezultaty także w erze cyfrowej. FujFilm X-T4 wykorzystuje czerpie inspiracje z korzeni fotografii, zapewniając obrazy nawiązujące do tradycji materiałów światłoczułych za naciśnięciem jednego przycisku.
Przykładem tego jest wyjątkowy tryb  symulacji filmu ETERNA Bleach Bypass, który pozwala na uzyskanie efektu wysokiego kontrastu z niskim nasyceniem, które jest charakterystyczne dla popularnej techniki przetwarzania filmów światłoczułych. Oczywiście poza tym FujiFilm X-T4 oferuje także szereg innych opcji symulacji filmów, które pozwalają nadawać zdjęciem niemal natychmiastowo świetny klimat - zarówno w oparciu o fotografię kolorową, jak i czarno-białą. Poza tym z poziomu aparatu można łatwością dostosować istotne parametry obrazu, takie jak np. krzywe. Dzięki temu Twoje obrazy będą wyglądały zdumiewająco nawet z pominięciem obróbki w komputerze. 

Doskonałe wyniki

FujiFilm X-T4 zapewnia Ci prędkość działania, która pozwoli uchwycić każdy decydujący moment. Gwarancją tego jest wyposażenie aparatu w czterordzeniowy procesor obrazu X-Processor 4, który zapewnia  płynne i szybkie działanie urządzenia. Dodatkowo aparat oferuje czujnik X-Trans CMOS 4, który posiada piksele z detekcją fazową na całym obszarze kadru, co przekłada się na wyjątkową wydajność systemu AF.  

Autofokus działa z czasem reakcji wynoszącym zaledwie 0,02 s. Pozwala na to udoskonalony algorytm, który dodatkowo gwarantuje niezwykle wydajne działanie trybu śledzenia AF. Aparat analizuje informacje o kolorze i kształcie obiektów. Dodatkowo model ten obsługuje detekcję oczu i twarzy, która została udoskonalona względem poprzedników. System AF działa także niemal w całkowitych ciemnościach. Zaawansowany system detekcji fazy działa skutecznie nawet przy -6EV. 

FujiFilm X-T4 obsługuje tryb zdjęć seryjnych oparty o na nowo zaprojektowaną migawkę. Model ten gwarantuje zdjęcia seryjne z prędkością do 15 kl./s (8 kl./s w trybie podglądu na żywo). Poza tym nowa migawka działa także o 30% ciszej i ma wydajność umożliwiającą wykonanie do 300 000 ekspozycji. Uwalniania jest w czasie wynoszącym zaledwie 0,035 s. 


Wbudowany system stabilizacji obrazu

FujiFilm X-T4 wykorzystuje technologię IBIS, która zapewnia maksymalnie stabilne obrazy. System ten działa w 5 osiach, wykorzystując przy tym superwydajne czujniki żyroskopowe do przeprowadzania ponad 10 000 korekt na sekundę. Dzięki temu stabilizacja IBIS jest w stanie zaoferować wydajność na poziomie 6,5 EV przy współpracy z większością obiektywów Fujinon XF i 5 EV podczas korzystania z pozostałej części instrumentów optycznych.
Niezależnie od tego jaki obiektyw przymocujesz do bagnetu FujiFilm X-T4 stabilizacja zapewnia zdumiewające rezultaty. Pomimo tak ogromnej wydajności system IBIS jest wyjątkowo kompaktowy i lekki, co nie wymusza zwiększenia gabarytów aparatu.

Wysoka wytrzymałość

FujiFilm X-T4 charakteryzuje się wysoką odpornością na działanie czynników atmosferycznych. Jego obudowa została uszczelniona w 63 punktach, co pozwala na skuteczną pracę nawet w najbardzej wymagającym środowisku. Aparat sprosta nie tylko działaniu  kurzu, pyłu czy wilgoci, ale także pozwoli na fotografowanie i filmowanie przy temperaturze sięgającej -10 stopni Celsjusza. 

Kolejna odsłona aparatu z serii X-T cechuje się także udoskonalonym akumulatorem o dużej pojemności, który przy standardowej pracy pozwala na wykonanie nawet do 500 zdjęć, a podczas stosowania trybu ekonomicznego nawet do 600 ekspozycji. Ponadto można skorzystać z opcjonalnego uchwytu baterii VG-XT4, który pozwala na zasilanie urządzenia 3 bateriami, co przekłada się na zwiększenie wydajności aż do 1700 klatek na jedno ładowanie. To sprawia, iż FujiFilm X-T4 to aparat, który wesprze Twoją kreatywność i pozwoli skupić się na tym co dla Ciebie najważniejsze. 

Doskonała wydajność podczas filmowania

FujiFilm X-T4 to nie tylko doskonałe narzędzie w rękach fotografa, ale także filmowca. Posiada ergonomiczną dźwignie Still/Movie, która umożliwia płynne i natychmiastowe przełączenie się pomiędzy fotografowaniem a filmowaniem.
Dodatkowo aby ułatwić pracę z wideo aparat posiada menu z opcjami filmowymi i dostęp do szybkiego menu dla filmowania. Obsługę trybu filmowego wspiera również możliwość sterowania za pośrednictwem dotykowego ekranu LCD. 

Najważniejsze jednak, iż FujiFilm X-T4 oferuje zaawansowane, profesjonalne opcje ustawienia jakości obrazu, takie jak np. 10-bitowe 4K/60p 4:2:0 i 4:2:2 poprzez wbudowany port HDMI. Aparat obsługuje kodowanie H.264/MPEG-4 AVC i H.265/HEVC, tak aby osiągnąć różne współczynniki kompresji. Ponadto aparat obsługuje tryby slow motion, w tym super slow motion. W trakcie filmowania możliwe jest wykorzystanie nie tylko stabilizacji IBIS, ale także cyfrowej stabilizacji obrazu DIS. Dzięki temu Twoje ujęcia z ręki zachowają płynność i stabilność, której potrzebujesz. FujiFilm X-T4 oferuje także zapis materiałów na 2 kartach pamięci równocześnie. Aparat obsługuje zewnętrzne mikrofony i wejście liniowe. 

Gwarancja 2 lata

W zestawie: aparat, ładowarka, akumulator, kable, pasek, zaślepka otworu mocowania obiektywu w korpusie, zaczep do paska, instrukcja PL w PDF

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty