Leica SF 24D
1 235,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 3 dni

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / UPS
* zagraniczna: FedEx

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej przy przelewie, płatności Dotpay, kredycie Santander
*
30.00 zł: przy dostawie krajowej przy pobraniu
*
100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Dotpay, kredycie Santander

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* wpłata
Dotpay
* kredyt Santander
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

63 1140 2004 0000 3402 7652 9640

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt.

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu.

POdziel się:
Oblicz    ratę
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Elektroniczny flesz Leica SF 24D zaprojektowany został tak by był mały, ale jednocześnie zapewniał maksymalną odległość między reflektorem i obiektywem aparatu, co minimalizuje ryzyko powstania efektu czerwonych oczu u ludzi i zwierząt. Z aparatami Leica M9, M8.2, M8, M7 i M6 TTL siła błysku kontrolowana jest przez światłomierze TTL, w pozostałych modelach siła błysku kontrolowana jest przez sam flesz. W trybie automatycznym sześć dostępnych jest automatycznych przysłon flesza: 2.0/2.8/4.0/5.6/8/11. Przełącznik ustawień ręcznych pozwala zmieniać ekspozycję o plus minus 3 EV. Wszystkie ustawienia są czytelnie pokazywane na podświetlanym wyświetlaczu lampy. Wśród danych znajdują się informacje o prawidłowej ekspozycji i lampa gotowości, które są również pokazywane w celowniku Leiki M9, M8.2, M8, M7 i M6 TTL. Zakres czułości ISO filmu jaki można ustawić w Leice SF 24D zawiera się między ISO 12 a ISO 3600 w trybie M/TTL i od ISO 25 do ISO 800 w trybie A. Kąt błysku zmienia się w zależności od ogniskowej w zakresie 35 do 85 m i może zostać powiększony przez dwa dyfuzory pozwalając na stosowanie z obiektywami o ogniskowej nie mniejszej niż 24 mm, a także do ogniskowych dłuższych niż 135 mm. Lampa zasilana jest dwoma 3 V bateriami litowymi 123 A, pozwalającymi na szybkie ładowanie lampy między błyskami.

Zestaw z całym fabrycznym wyposażeniem: lampa błyskowa Leica SF 24D, instrukcja obsługi

Gwarancja: dwuletnia polska

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Dodatkowe akcesoria
Podobne produkty