Nikon AF-P 70-300 f/4.5-6.3G ED DX VR + UV 58 mm GRATIS
1 650,00  1 999,00  cena obniżona: promocja cenowa na produkt
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / Inpost
* zagraniczna: UPS

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24
* 30.00 zł: przy dostawie krajowej za pobraniem

* 99 zł: przy dostawie krajowej w kredycie Santander / Credit Agricole

* 100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* szybkie przelewy 
Przelewy24
* kredyt Santander / Credit Agricole Bank Polska SA
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

55 1140 2004 0000 3402 7966 6570

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt. Apare SP ZOO oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług. 

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu.

Podziel się:
Oblicz    ratę CA
Oblicz    ratę Santander
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

NIKON AF-P DX NIKKOR 70-300MM F/4.5-6.3G ED VR

Uwaga. Obiektyw NIE współpracuje z Nikonami D60, D3000, D3100, D3200, D5000, D5100, D90, D7000

 

 

Świetna propozycja stanowiąca idealne uzupełnienie mniejszych lustrzanek cyfrowych Nikon formatu DX, przeznaczona dla tych wszystkich, którzy chcą skorzystać z niezwykłych możliwości, jakie niesie z sobą teleobiektyw. Prezentowany tutaj zmiennoogniskowy obiektyw 70 300, a więc o zakresie ogniskowych od 70 do 300 mm, pozwala bez problemu rejestrować wydarzenia dziejące się w bardzo dużym oddaleniu.

 

Innowacyjne udoskonalenia

Oto godny następca popularnego pełnoklatkowego zooma, którego Nikon zaprezentował już dobrych parę lat temu. Nowy model Nikon AF-P Nikkor 70-300 mm f/4.5-5.6G ED VR to prawdziwie kompaktowa konstrukcja, korzystająca z wielu udoskonalonych rozwiązań, dzięki którym ten najnowszy telezoom prezentuje daleko lepsze osiągi od swego poprzednika. Niżej wymieniamy to wszystkie usprawnienia, na które wedle naszej oceny, warto zwrócić szczególną uwagę:

 

System automatycznego ustawiania ostrości

Zastosowanie nowego, bardziej technicznie zaawansowanego silnika krokowego znacznie udoskonaliło system ustawiania ostrości, dzięki czemu autofokus jest cichy, precyzyjny i szybki, co oznacza zdecydowanie większą kulturę pracy. Jest to szczególnie pomocne w czasie filmowania, kiedy to na nagraniu nie powinno się rejestrować odgłosów przeostrzania. Zmniejszono także, w stosunku do poprzedniej generacji obiektywu, minimalną odległość ostrzenia, która teraz w obiektywie Nikon 70 300 wynosi zaledwie 1,2 m. We wnętrzu układu optycznego składającego się aż z 18 elementów rozmieszczonych w 14 grupach znajduje się także korekcyjna soczewka z niskodyspersyjnego szkła ED, która bardzo skutecznie minimalizuje aberrację chromatyczną.

 

Stabilizacja optyki

Prezentowany Nikon AF-P Nikkor 70-300 mm f/4.5-5.6G ED VR wyposażony jest w unikatowe, firmowe rozwiązanie redukujące wibracje i poruszenie obrazu, co oznaczone jest ostatnimi literami (VR) w jego nazwie. System ten eliminuje efekt drgań aparatu, umożliwiając fotografowanie z ręki nawet w niezbyt wygodnych pozycjach. Mamy tutaj także dwa tryby pracy, a więc normalny i sportowy, z których ten drugi zapewnia optymalne rezultaty podczas bardzo szybkich akcji. Elektromagnetyczna 9-listkowa przysłona umożliwia stabilne ustalanie ekspozycji przy szybkim wykonywaniu zdjęć seryjnych.

 

Mniejsze rozmiary obiektywu

Konstrukcja obiektywu sprawia, iż jest on niezwykle poręczny, a jego długość po schowaniu wynosi jedynie 72 mm, co przy wadze 415 g nie sprawia najmniejszych kłopotów przy jego przechowywaniu i przenoszeniu. Taki użyteczny i wygodny kompakt można cały czas mieć na podorędziu w torbie lub w kieszeni kurtki. Warte podkreślenia jest także to, że tubus tego teleobiektywu jest odporny na kurz i zachlapania, co ma istotne znaczenie podczas robienia zdjęć w trudnych warunkach terenowych i atmosferycznych.

 

Gwarancja 2 lata

W zestawie: obiektyw, 2 dekielki

Wersja OEM w białym pudełku - pochodzi z zestawu z Nikonem D5600

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty