NIKON COOLPIX P1000 + Sandisk 128GB GRATIS
4 582,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / Inpost
* zagraniczna: UPS

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24
* 30.00 zł: przy dostawie krajowej za pobraniem

* 99 zł: przy dostawie krajowej w kredycie Santander / Credit Agricole

* 100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* szybkie przelewy 
Przelewy24
* kredyt Santander / Credit Agricole Bank Polska SA
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

55 1140 2004 0000 3402 7966 6570

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt. Apare SP ZOO oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług. 

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu tj Magazyn POV, pasazfoto, ul. Julianowska 37, 05-500 Piaseczno

Podziel się:
Oblicz    ratę CA
Oblicz    ratę Santander
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

NIKON COOLPIX P1000

Niemożliwe jest w Twoim zasięgu

Dotknij gwiazd. Podążaj za lecącymi ptakami. Niebo przestaje być niedostępne, gdy masz do dyspozycji 125-krotny zoom optyczny. Wykonuj zdjęcia i rejestruj filmy motywów, które dotychczas były poza Twoim zasięgiem.

Przekrocz granicę

Krajobraz Księżyca. Samoloty rejsowe. Dzika przyroda. To wszystko będzie w Twoim zasięgu z Nikonem Coolpix P1000. Zakres ogniskowych wynoszący 24-3000 mm (odpowiednik formatu 35 mm) sprawia, że nic Cię nie ograniczy. Dodatkowo masz wsparcie 250-krotnego zoomu cyfrowego, który poszerza zakres aż do 6000 mm. Nikonem Coolpix P1000 możesz wszystko - objąć szeroki plan lub przyjrzeć się najdrobniejszym detalom.

Zachwycające ujęcia

Wykonuj doskonale ostre zdjęcia nawet przy zastosowaniu długich ogniskowych. Jasny obiektyw f/2.8-8 Nikkor, sensor o rozdzielczości 16 MP i obsługa RAWów to gwarancja doskonałych rezultatów. Niezwykle czuła matryca CMOS, wyjątkowo wydajny procesor EXPEED i zawansowana budowa optyczna minimalizują zniekształcenia nawet przy ekstremalnych zbliżeniach. Szybki i celny system AF zapewni ostre zdjęcia, dokładnie w tym punkcie, w którym zapragniesz. Wykonuj zdjęcia seryjne z prędkością 7 kl./s, dzięki czemu nie przegapisz żadnego momentu. Format RAW dają niesamowite możliwości edycyjne, pozwalając Ci na wyciśnięcie ze swoich zdjęć maksimum i pełną kontrolę nad finalnym efektem.

Przyjrzyj się dokładnie

Nikon Coolpix P1000 posiada znakomity elektroniczny wizjer o ultra wysokiej rozdzielczości wynoszącej ok. 2 360 000 punktów. Zapewnia wyraźny i szczegółowy obraz w każdych warunkach. Możesz dzięki niemu mieć doskonały ogląd sytuacji i intuicyjnie kadrować fotografie. Dodatkowo wizjer jest wspierany przez jasny 3,2'', odchylany ekran LCD o rozdzielczości 921 000 punktów. Możesz go odchylić tak, aby ułatwić sobie obsługę aparatu i kadrowanie. Poczuj pełną swobodę podczas obsługi aparatu - czujnik automatycznie przełączy Cię pomiędzy monitorem a wizjerem, gdy tylko zbliżysz aparat do oka.

Filmy 4K przy niezwykle długiej ogniskowej

Nikon Coolpix P1000 daje Ci niezwykłe możliwości twórcze również w zakresie wideo. Z łatwością nagrywaj filmy 4K/UHD z prędkością 30 kl./s lub Full HD (1080p) z prędkością 60 kl./s. Dzięki wyjątkowemu zoomowi możesz zarejestrować przelatujący samolot lub powierzchnię Księżyca. Aparat oferuje port mikro HDMI, co pozwala np. na korzystanie z zewnętrznego monitora podglądowego. Nikon Coolpix P1000 to także możliwość nagrywania doskonałego dźwięku z wykorzystaniem zewnętrznych mikrofonów. Pozwoli Ci na to wbudowane gniazdo jack. Baw się obrazem z wykorzystaniem funkcji Superlapse, która pozwala na uchwycenie zmieniających się krajobrazów i ukazania świata z odmiennej perspektywy. Z pewnością niezwykle ekscytującym przeżyciem będzie wykorzystanie tego trybu do rejestrowania zjawisk astronomicznych, takich jak np. wędrówka Srebrnego Globu po firmamencie lub ruchy gwiazd.

Stabilne ujęcia

Wbudowana redukcja drgań eliminuje poruszenia spowodowane drżeniem dłoni i dłuższymi czasami naświetlania. Wydajna stabilizacja jest niezwykle ważna podczas korzystania z teleobiektywów, jakim jest wykorzystywany przez Nikona Coolpixa P1000 instrument optyczny. Zaimplementowany system pozwala na wydłużenie czasu naświetlania o pięć stopni. Funkcja ta jest przydatna nie tylko podczas korzystania z długich ogniskowych, ale również w trakcie fotografowania przy małej ilości światła. Stanowi również ogromną pomoc w przypadku rejestrowania filmów.

Specjalny tryb VR Active jest pomocny w trakcie fotografowania, gdy się poruszasz. Niezależnie czy z pokładu kołyszącej się łodzi dostrzeżesz w oddali wzbijającego się do lotu kormorana, czy będziesz śledził poruszający się obiekt siedząc w samochodzie poruszającym się po wyboistej drodze, z pewnością to uchwycisz.

Pozostań w kontakcie dzięki SnapBridge

Nikon Coolpix P1000 daje pełną swobodę nie tylko dzięki swojemu wyjątkowemu obiektywowi - to także możliwość bezprzewodowej łączności z Twoim urządzeniem mobilnym. Przesyłaj i synchronizuj swoje zdjęcia do smartfona lub tabletu i natychmiast je udostępniaj. Możesz także operować zdalnie aparatem. Wszystko to przy wykorzystaniu technologii łączności bezprzewodowej Bluetooth® Low Energy i wbudowanego modułu Wi-Fi, która zapewnia znakomitą wydajność. Możesz także wykorzystać urządzenie mobilne, aby dodawać do fotografii geotagi i zapamiętywać dokładne położenie fotografowanych obiektów. Dzięki aplikacji mobilnej możesz zdalnie wyzwalać migawkę i sterować zoomem.

Odnajdź się w każdej sytuacji

Nikon Coolpix P1000 oferuje Ci świetne tryby pracy, które możesz wykorzystać podczas realizowania różnorodnych wyzwań fotograficznych. Skorzystaj z trybu fotografowania Księżyca,który gwarantuje odpowiednie dobieranie parametrów podczas rejestrowania faz Srebrnego Globu.Tryb obserwacji ptaków pozwoli Ci zbliżyć się nawet do najbardziej płochliwych zwierząt. Możesz także stworzyć multiekspozycję nakładając na siebie 3 zdjęcia - to świetny sposób na kreatywną zabawę.

Zawsze namierzaj swój cel

Ergonomiczna konstrukcja, duży uchwyt i przemyślane rozmieszczenie przycisków sterujących ułatwiają szybką oraz płynną obsługę aparatu i regulację zoomu. Obudowa aparatu gwarantuje pewne trzymanie, a regulacja zoomu umieszczona z boku umożliwia jego wygodną obsługę za pomocą kciuka. Aparat oferuje także funkcję "snap-back", która pozwala na szybką zmianę ogniskowej na szeroki kąt. Nikon Coolpix P1000 to również bardzo kompaktowa konstrukcja. Waży zaledwie 1/4 wagi aparatu SLR, a jednocześnie oferuje super teleobiektyw.

Rozbuduj swój system

Nikon Coolpix P1000 został wyposażony w złącze gorącej stopki, które umożliwia zastosowanie zewnętrznej, reporterskiej lampy błyskowej. Wypróbuj np. kompaktową lampę Nikon SB-700, która da Ci ogromne możliwości podczas pracy ze światłem błyskowym. Ponadto możesz zastosować akcesoria, takie jak np. zewnętrzny, stereofoniczny mikrofon ME-1 lub bezprzewodowy mikrofon ME-W1, tak aby nagrywać doskonale czysty dźwięk.

Gwarancja: 2 lata

W zestawie: aparat, ładowarka, akumulator, pasek, dekielek, kabel USB, osłona przeciwsłoneczna, instrukcja PL w PDF.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty

Informacja o weryfikacji opinii

Sklep pasazfoto.pl weryfikuje opinie produktowe i wdrożył odpowiednie rozwiązania w celu oceny ich autentyczności. 

Produkty oferowane na stronie sklepu mogą zostać ocenione na 6 gwiazdek, a rzeczywiste doświadczenia zakupowe klientów są opisywane w komentarzu, który jest niezbędnym elementem opinii. 

Do wystawienia opinii konieczne jest podanie adresu e-mail, który stanowi weryfikowalny odnośnik do rzeczywiście złożonego i odebranego zamówienia. Po wystawieniu opinia jest weryfikowana przez pracownika sklepu. Jeżeli okaże się, że adres e-mail nie może zostać powiązany z zamówieniem produktu, który był przedmiotem opinii, opinia taka jest usuwana. Jeżeli zachodzą wątpliwości co do autentyczności opinii, są one wyjaśniane na podstawie przedstawionych dowodów na zakup określonego produktu. 

Średnia wynikająca z ocen jest widoczna na kartach produktów wraz z informacją o liczbie ocen na podstawie której została obliczona. Oceny wraz z komentarzami widoczne są pod kartą produktu.

Publikujemy wszystkie opinie (zarówno pozytywne, jak i negatywne) i nie ingerujemy w ich treść, nie oferujemy dodatkowych korzyści związanych z wystawieniem opinii lub jej wycofaniem. 

Z powyższych względów możemy zapewnić, że opinie dostępne na stronie sklepu pasazfoto.pl są weryfikowane oraz odzwierciedlają rzeczywiste doświadczenia zakupowe. 

Opinie na temat sklepu pasazfoto.pl mogą być wystawiane na innych platformach oraz porównywarkach cen. W przypadku takich opinii w zakresie oceny wiarygodności i autentyczności opinii zastosowanie znajdują zasady stosowane przez te podmioty. Ze swojej strony pasazfoto.pl dokłada wszelkich starań by opinie na temat sklepu były zawsze wiarygodne i autentyczne.