Nikon Coolpix P950 + Sandisk 64 GB GRATIS
3 248,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / Inpost
* zagraniczna: UPS

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

* 30.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy pobraniu
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy pobraniu

* 100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* szybkie przelewy 
Przelewy24
* kredyt Santander / Credit Agricole Bank Polska SA
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

06 1140 2004 0000 3902 7973 6368

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt. Apare SP ZOO SP K oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług. 

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu.

POdziel się:
Oblicz    ratę
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Nikon Coolpix P950 oferuje zdumiewający superzoom, który pozwala zbliżyć się nawet do najbardziej odległych obiektów. Dzięki niemu możesz spojrzeć prosto w oczy latającym ptakom czy przyjrzeć się powierzchni Księżyca. To aparat o zdumiewających możliwościach, który został wyposażony w 83-krotny zoom optyczny. 

Nikon P950 posiada 83-krotny zoom optyczny, który udostępnia ogniskowe 24-2000 mm. Dzięki temu możesz zarejestrować zarówno rozległe krajobrazy, jak i odległe obiekty. Dodatkowo optykę wspiera 166-krotny zoom cyfrowy. To pozwala na zwiększenie maksymalnej ogniskowej do niebotycznych parametrów 4000 mm. 
Nikon P950 posiada matrycę CMOS w technologii BSI, procesor obrazu EXPEED i obiektyw wyposażony w szkło Super ED i oferujący światłosiłę f/2.8. Dzięki temu możesz uzyskać doskonałe efekty, niezależnie od tego jaki wybierzesz temat swoich zdjęć. Aparat daje ogromne możliwości nie tylko podczas fotografowania, ale również w trakcie filmowania. Zdumiewające filmy w jakości 4K pozwolą Ci na pokazanie niezwykłych tajemnic świata przyrody, dynamiki zmagań sportowych czy niuansów wszystkich pozostałych tematów. Wyjście HDMI umożliwi Ci wyświetlenie podglądu wideo na zewnętrznym monitorze. Wbudowane złącze mikrofonowe pozwala na zastosowanie zewnętrznych akcesoriów i uzyskanie perfekcyjnego dźwięku. Możesz z łatwością dostosować parametry nagrywania w trybie manualnym, tak aby przejąć pełną kontrole nad finalnym efektem. 
Niezwykła funkcjonalność
 Duży wizjer elektroniczny OLED o przekątnej 0,39'' i rozdzielczości 2 359 000 punktów pozwala na intuicyjne kadrowanie i daje wyraźny podgląd kadru. Zastosowano w nim czujnik zbliżenia, który wykrywa przybliżenie twarzy i automatycznie przełącza pomiędzy wyświetlaniem obrazu na ekranie a w wizjerze. Pozwala to nie tylko na sprawniejszą i bardziej intuicyjną pracę, ale także oszczędza energię i zwiększa wydajność akumulatorów. Obracany i uchylany ekran LCD pozwala na wygodne kadrowanie nawet przy bardzo nietypowych kątach widzenia. Funkcja zapisu zdjęć do RAW pozwala uwolnić cały potencjał aparatu w programach graficznych. Dzięki RAW zyskasz pełną kontrolę nad finalnym efektem pracy i z łatwością dopracujesz wszystkie elementy obrazu. 
Boczna dźwignia zoomu umożliwia natychmiastową zmianę ogniskowej, tak aby płynnie i szybko przejść od pełnego zoomu do szerokiego kąta. Dzięki temu możliwe jest łatwe śledzenie dynamicznie poruszających się obiektów i ponowne ich odszukiwanie, gdy uciekną z kadru. Nikon P950 oferuje standardowe mocowanie gorącej stopki, które umożliwia korzystanie z wielu różnych akcesoriów. Dzięki niemu możliwe jest np. podłączenie zewnętrznej, reporterskiej lampy błyskowej. 
Aparat oferuje bardzo ciekawe tryby fotograficzne umożliwiające uwolnienie pełni potencjału jego potężnego obiektywu. Tryb obserwowania ptaków czy fotografowania Księżyca automatycznie dopasowuje optymalne ustawienia, tak aby pokazać piękno pierzastych zwierząt czy Srebrnego Globu. Funkcja SnapBridge pozwala na wydajną komunikację pomiędzy aparatem a smartfonem i łatwe przesyłanie danych oraz udostępnianie filmów czy zdjęć. 
Wydajna stabilizacja nawet podczas korzystania z ekstremalnych ogniskowych 
Nikon P950 wykorzystuje doskonałą optyczną redukcję drgań, która nie tylko zapewnia doskonałe efekty  zdjęciowe, ale również ułatwia korzystania z teleobiektywu. Stabilizacja działa z wydajnością nawet 5 EV. 

Gwarancja 2 lata

Zestawie zawiera: aparat, ładowarka, akumualator, kable, pasek, dekielek, instrukcja PL w PDF

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty