Nikon D5 body - zwrot 1000zł
25 777,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / UPS
* zagraniczna: FedEx

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej przy przelewie, płatności Dotpay, kredycie Santander
*
30.00 zł: przy dostawie krajowej przy pobraniu
*
100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Dotpay, kredycie Santander

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* wpłata
Dotpay
* kredyt Santander
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

63 1140 2004 0000 3402 7652 9640

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt.

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu.

POdziel się:
Oblicz    ratę
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

D5 to flagowa lustrzanka marki Nikon zaprojektowana specjalnie dla wymagających fotografów i filmowców. Nowa matryca CMOS formatu FX o rozdzielczości 20,8 megapiksela oraz czujnik pomiaru ekspozycji RGB o rozdzielczości 180 tys. pikseli zapewniają niespotykanie dokładne rozpoznawanie obiektów i odwzorowanie szczegółów obrazu. Dzięki standardowemu zakresowi czułości ISO od 100 do 102400 aparat przygotowany jest do pracy w każdych warunkach oświetleniowych. Model oferuje też najwyższą, rozszerzoną czułości w historii firmy Nikon - 3280000 ISO. Niewiarygodnie szybki autofokus wyposażony w 153 pól AF i 99 pól krzyżowych sprawia, że D5 oferuje wyjątkowo szeroki zakres detekcji ostrości - może być ona ustawiana na niemal dowolne miejsce kadru. Obiekty na krawędzi kadru są łatwo wykrywane, a fotografowanie w kadrze pionowym zostało znacznie udoskonalone. D5 to pierwsza cyfrowa lustrzanka firmy Nikon rejestrująca filmy o wysokiej rozdzielczości 4K (3840x2160 pikseli). Filmy 4K można rejestrować z szybkością 30p/25p/24p z zachowaniem natywnych proporcji i najwyższej jakości obrazu. Wideo Full HD (1080p) można rejestrować z szybkością maksymalną 50p/60p w wielu formatach kadrowania, w tym w natywnym formacie Full HD.

Niezrównana jakość obrazu

Nowa matryca CMOS formatu FX o rozdzielczości 20,8 megapiksela oraz czujnik pomiaru ekspozycji RGB o rozdzielczości 180 tys. pikseli zapewniają niespotykanie dokładne rozpoznawanie obiektów i odwzorowanie szczegółów obrazu. Tym aparatem można fotografować nawet najbardziej dynamiczne sporty halowe. Przejścia tonalne na zdjęciach są bogate i pozbawione jakichkolwiek śladów posteryzacji w całym zakresie czułości wynoszącym od 100 do 102400 ISO. Nowy procesor przetwarzania obrazu EXPEED 5 sprawia, że w standardowym zakresie czułości ISO jakość zdjęć jest niespotykanie wysoka. Drobny szum został zdecydowanie zredukowany i nawet przycięte zdjęcia zrobione z wysokimi czułościami ISO zachowują swoją jakość. D5 oferuje też najwyższą rozszerzoną czułości w historii firmy Nikon - 3280000 ISO. Ta niezwykle wysoka czułość ISO przeznaczona jest do zastosowań specjalistycznych, takich jak nadzór i ochrona, pozwala też rejestrować kolorowe zdjęcia bez użycia lampy przy poziomie oświetlenia wynoszącym 0,001 luksa.

Niezawodna szybkość

D5 precyzyjnie śledzi fotografowane obiekty korzystając z 153 pól AF i 99 pól krzyżowych. Małe, szybko poruszające się obiekty można śledzić z niedostępną wcześniej precyzją. Obiekty na krawędzi kadru są łatwo wykrywane, a fotografowanie w kadrze pionowym zostało znacznie udoskonalone. Czułość autofokusa już od -4 EV (ISO 100, 20°C) zapewnia nadzwyczajne działanie w słabym świetle i poprawia wydajność wszystkich trybów autofokusa. W trybie Ciągły AF można konfigurować pokrycie kadru przez pola AF w liczbie 153, 72 i 25. Wszystkie 153 pola AF działają z obiektywami AF NIKKOR z otworem względnym f/5,6 i jaśniejszymi, a 15 centralnych pól AF działa z obiektywami o otworze względnym f/8. Bufor aparatu o wysokiej pojemności pozwala zarejestrować nawet 200 zdjęć w formacie NEF (RAW) lub dużych zdjęć JPEG w jednej szybkiej serii. Dzięki nowemu układowi ASIC przeznaczonemu specjalnie do obsługi autofokusa maksimum mocy obliczeniowej jest zawsze kierowane do systemu AF. Aparat umożliwia fotografowanie z szybkością do 12 kl./s z funkcją śledzenia AE/AF lub nawet 14 kl./s z podniesionym lustrem.

Również dla filmowców

D5 to pierwsza cyfrowa lustrzanka firmy Nikon rejestrująca filmy o wysokiej rozdzielczości 4K (3840x2160 pikseli). Filmy 4K można rejestrować z szybkością 30p/25p/24p z zachowaniem natywnych proporcji i nie jest przy tym wymagana zewnętrzna nagrywarka materiału. Istniej również możliwość wysyłania materiału bez kompresji przez wyjście HDMI w postaci 8-bitowego sygnału 4:2:2 YcbCr. Wideo Full HD (1080p) można rejestrować z szybkością maksymalną 50p/60p w wielu formatach kadrowania, w tym w natywnym formacie Full HD. Podczas filmowania w trybie M czułość dla wszystkich rozdzielczości wideo i trybów przycięcia można ustawiać od ISO 100 aż do ustawienia Hi 5.

Aparat dla wymagających

Udoskonalenia ergonomii użytkowania obejmują przyciski z lepiej podkreślonymi wypukłościami i krzywiznami, które umożliwiają bardziej intuicyjną obsługę, szczególnie podczas fotografowania z użyciem wizjera. Nowe, podwójne gniazdo kart pamięci XQD z łatwością podoła niezwykłym możliwościom rejestracji przez lustrzankę D5 nawet 200 zdjęć w formacie NEF (RAW) w jednej serii oraz zapewni natychmiastowe wyczyszczenie bufora przed następną serią. Nowy port USB 3.0 pozwala na szybką transmisję dużych ilości danych, a połączenia sieci bezprzewodowej i Ethernet są obecnie dwukrotnie szybsze. Wytrzymałe korpusy flagowych modelów Nikon od zawsze dawały fotografom poczucie bezpieczeństwa i solidności w każdych warunkach. Model D5 kontynuuje tę tradycje dzięki magnezowej, uszczelnianej budowie korpusu.

Dostępne są obie wersje CF oraz XQD

Gwarancja: 2 lata

W zestawie komplet fabryczny: aparat, akumulator, ładowarka, kable, pasek, zaślepki, instrukcja PL w PDF.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty