Nikon D5 body - zwrot 1000zł
25 754,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / UPS
* zagraniczna: FedEx

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej przy przelewie, płatności Dotpay, kredycie Santander
*
30.00 zł: przy dostawie krajowej przy pobraniu
*
100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Dotpay, kredycie Santander

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* wpłata
Dotpay
* kredyt Santander
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

63 1140 2004 0000 3402 7652 9640

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt.

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu.

POdziel się:
Oblicz    ratę
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

LUSTRZANKA DLA WYMAGAJĄCYCH 

Flagowa lustrzanka Nikon D5 to prawdziwy fotograficzny kombajn, którego możliwości dające duże poczucie komfortu i rzutujące na wydajność pracy z pewnością docenią przede wszystkim zawodowi fotograficy i filmowcy. W stosunku do poprzedników w D5 przeprowadzono usprawnienia niemal każdego podzespołu, udoskonalając prawie wszystkie jego funkcje oraz dodatkowo wprowadzając nowe. Nie będziemy dalecy od prawdy, mówiąc, że to prawdziwe arcydzieło technologii aparatów fotograficznych, dalece przewyższające na każdym niemal polu swego poprzednika. Przejdźmy zatem do prezentacji jego poszczególnych elementów oraz niektórych funkcji i możliwości.

Korpus i jego szkielet

W tej klasie sprzętowej, do jakiej należy aparat cyfrowy Nikon D5, nie ma miejsca na żadne konstrukcyjne niedociągnięcia, niedoróbki i słabości, dlatego też jego szkielet wykonano z lekkiego i wytrzymałego stopu magnezu. Całe body aparatu dokładnie uszczelniono, a wszystkie jego elementy bardzo starannie dopasowano. Szkielet został pokryty wysokiej klasy tworzywem sztucznym, tworzącym okładzinę o dostrzegalnie matowej fakturze. Wszystkie zainstalowane w nim przyciski i pokrętła są wyraźnie wyczuwalne, a podczas użytkowania stawiają wyraźny, lecz nie nadmierny opór. Ten rodzaj konstrukcji i sposób jej wykonania pozwala pracować aparatem w najtrudniejszych nawet i skrajnie niekorzystnych warunkach.

Dotykowy ekran

Mocno zauważalnym usprawnieniem w stosunku do modelu D4s jest nowy dotykowy ekran o przekątnej 3,2 cala. Jego rozdzielczość wzrosła z 920 tysięcy pikseli aż do 2 milionów 359 tysięcy pikseli. Oczywiście rzutuje to na jakość wyświetlanego obrazu, a różnica jest widoczna od pierwszego rzutu oka. Ekran charakteryzuje się bardzo dużą kontrastowością i bardzo wiernie odwzorowuje barwy, co znakomicie ułatwia obiektywną ocenę zdjęć. W wyświetlaczu zastosowano powłoki antyodblaskowe, dzięki którym nawet praca w ostrym świetle nie sprawia żadnych problemów.

Matryca CMOS formatu FX

Proponowana lustrzanka posiada nową matrycę CMOS formatu FX o rozdzielczości 20,8 megapiksela, co w połączeniu z czujnikiem ekspozycji RGB o rozdzielczości 180 tysięcy pikseli zapewnia niespotykaną dotychczas dokładność przy rozpoznawaniu obiektów i przy odwzorowywaniu szczegółów ich obrazów. O wysokiej jakości zdjęć decyduje tutaj także zastosowanie nowego procesora przetwarzania obrazu EXPEED 5.

Szybki i precyzyjny autofokus

Szybki i precyzyjny autofokus to priorytet dla profesjonalistów wybierających reporterską lustrzankę. W tym właśnie elemencie konstruktorzy D5 wnieśli największe usprawnienia. Zastosowano tutaj całkowicie nowy system ustawiania ostrości MULTI-CAM 20k, wzmacniając go dodatkowo osobnym procesorem, znacznie zwiększającym jego wydajność. Nie wchodząc szczegółowo w zawiłości techniczne nowych rozwiązań systemu AF w D5, możemy powiedzieć, że wniosły one do niego niespotykaną dotychczas szybkość, skuteczność i precyzję. Przy dobrych warunkach oświetleniowych autofokus działa prawie natychmiastowo. Nieco tylko, niemal niezauważalnie, wolniej AF działa przy gorszym oświetleniu. Autofokus D5 bez problemów ustawia ostrość i śledzi poruszające się obiekty nawet w trakcie koncertów, przy migających światłach, dymie i kontrujących reflektorach.

Co sprzedajemy w zestawie?

W tym zestawie oferujemy body aparatu cyfrowego NIKON D5, chcąc pozostawić jego przyszłym właścicielom możliwość doboru we własnym zakresie najbardziej im odpowiadającego obiektywu, teleobiektywu czy też zestawu obiektywów, co dla profesjonalistów ma niezwykle ważne i zasadnicze znaczenie. W zestawie handlowym do aparatu dołączono:

  • osłonę bagnetu korpusu
  • zaślepkę gorącej stopki
  • akumulator jonowo-litowy
  • ładowarkę z kablem zasilającym i dwiema osłonami styków
  • kabel USB
  • pasek na ramię.

Dostępne są obie wersje CF oraz XQD  

Gwarancja: 2 lata  
W zestawie komplet fabryczny: aparat, akumulator, ładowarka, kable, pasek, zaślepki, instrukcja PL w PDF.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty