Nikon D780 body + Sandisk 128 GB GRATIS
8 999,00  9 499,00  cena obniżona: promocja cenowa na produkt
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / Inpost
* zagraniczna: UPS

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie
* 30.00 zł: przy dostawie krajowej za pobraniem

* 100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* szybkie przelewy 
Przelewy24
* kredyt Santander / Credit Agricole Bank Polska SA
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

55 1140 2004 0000 3402 7966 6570

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt. Apare SP ZOO oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług. 

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu.

Podziel się:
Oblicz    ratę CA
Oblicz    ratę Santander
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

NIKON D780

Nikon D780 to profesjonalna lustrzanka, która przesuwa granice możliwości tego typu sprzętu. Oferuje wszystkie funkcje, których można oczekiwać od lustrzanki, a dodatkowo uzupełniają ją możliwości bezlusterkowców. Ta hybrydowa konstrukcja wykorzystuje 2 systemy AF - jeden znany z lustrzanek i drugi dający bogactwo możliwości bezlusterkowców. To idealne urządzeni dla tych, którzy poszukują bezkompromisowych rozwiązań.

Perfekcyjny obraz

Nikon D780 wykorzystuje doskonałą matrycę pełnoklatkową CMOS w technologii BSI o rozdzielczości 24,5 MP. Dodatkowo wspiera ją procesor przetwarzania obrazu EXPEED 6, który pozwala na uzyskanie szerokiego zakresu dynamiki i wykorzystanie potencjału nawet bardzo wysokich wartości ISO. Ponadto Nikon D780 oferuje zaawansowany tryb rozpoznawania scen i czujnik RGB o rozdzielczości 180 000 pikseli. 

Imponujący zakres czułości ISO wynoszący 100-51200 pozwala poradzić sobie z każdą sytuacją zdjęciową. Dodatkowo aparat oferuje zdumiewającą rozszerzoną wartość 204800 ISO. Co więcej można także zmniejszyć ten parametr do ISO 50, gdy przyjdzie mierzyć się z nadmiarem światła. Minimalny czas otwarcia migawki wynoszący 1/8000 s pozwala na uchwycenie każdego szczegółu. Możliwe jest także ustawienie czasu naświetlania aż do 900 s, tak więc bez przeszkód można eksperymentować z efektem rozmycia ruchu.

Podwójny system AF

Nikon D780 oferuje podwójny system AF, który umożliwia bezbłędne ustawianie ostrości zarówno podczas fotografowania za pośrednictwem wizjera optycznego, jak i w trybie Live View poprzez ekran LCD. Pierwszy wariant daje dostęp do doskonałego autofokusa opartego o detekcję fazy z 51 punktami ostrości, natomiast druga opcja  działa w oparciu o hybrydowy system AF oferujący aż 273 pól.  

Obydwa systemy AF są niezwykle wydajne. 51-polowy system AF z detekcją fazy dostępny w wizjerze może działać skutecznie nawet przy poziomie oświetlenia -3 EV. To klasyczne rozwiązanie pozwala na niezwykle intuicyjne fotografowanie i oglądanie bezpośrednio tak, jak postrzega go obiektyw. W trybie Live View hybrydowy system AF pokrywa około 90% kadru w pionie i w poziomie. Dzięki zastosowaniu odchylanego monitora trybem podglądu na żywo można posługiwać się niezwykle komfortowo, tworząc z łatwością ujęcia nawet z bardzo nietypowej perspektywy. Możliwości tego trybu poszerzają dotykowe wyzwalanie migawki i ustawianie ostrości.

Funkcja AF przy małej jasności pozwala na wydajną pracę z automatycznym ustawianiem ostrości nawet przy ekspozycji równej -6 EV. Dzięki temu poradzisz sobie z każdym wyzwaniem. Tryb Live View udostępnia niezwykle efektywną technologią ustawiania ostrości z detekcją oka. Co więcej tryb ten pozwala na śledzenie modela lub modelki. Inteligentne algorytmy są w stanie utrzymywać ostrość na wybranej osobie nawet wtedy, gdy ta znajduje się w tłumie lub w ruchu. 

Zdjęcia seryjne i filmowanie w 4K

Podczas fotografowania w oparciu o wizjer optyczny możesz wykonywać zdjęcia seryjne z prędkością 7 kl./s korzystając z AF/AE. Tryb Live View daje dostęp do prędkości wynoszącej nawet 12 kl./s. Dodatkowo Nikon D780 udostępnia podczas fotografowania w trybie seryjnym zdjęcia w formacie RAW w pełnej rozdzielczości. Podgląda na żywo daje także dostęp do zdjęć w rozdzielczości Full HD rejestrowanych z prędkością aż do 120 kl./s. Co więcej możesz także skorzystać z obrazów o rozdzielczości 4K/UHD (8 MP), które będą rejestrowane z prędkością do 30 kl./s. Dzięki tym zdumiewającym możliwościom uchwycisz każdy, nawet najdrobniejszy detal dynamicznej sceny. 

Uszczelniana obudowa

Konstrukcja Nikona D780 pozwala na realizowanie każdego projektu. Została ona dokładnie zabezpieczona i uszczelniona, tak aby poradzić sobie nawet z trudnymi warunkami atmosferycznymi. Korpus został wykonany z magnezowego odlewu, co dodatkowo zapewnia jego wytrzymałość. Nie musisz także obawiać się o ilość pamięci czy bezpieczeństwo danych. Podwójny slot kart pamięci SD UHS-II pozwala na wykorzystanie pełni potencjału aparatu, zapewniając odpowiednią prędkość zapisu i odczytu danych. Co więcej dzięki dwóm wejściom na kartę możesz natychmiastowo zapisywać kopie danych lub wykorzystać przestrzeń udostępnianą przed 2 nośniki. 

Nikon D780 wyróżnia się także doskonałą ergonomia. Duży uchwyt i przemyślane rozmieszczone przyciski funkcyjne sprawiają, że z możesz skupić się jedynie na tym co najważniejsze - pasji tworzenia. Obudowa tego aparatu zapewnia komfort nawet podczas wielu godzin pracy. Dzięki temu idealnie sprawdzi się podczas realizacji nawet najbardziej wymagających zleceń. 

Nikon D780 umożliwia wykorzystanie wielu funkcjonalnych akcesoriów, takich jak reporterskie lampy błyskowe, zdalne wyzwalacze migawki czy bezprzewodowe łączniki FTP. Aparat ten umożliwia także bezpośrednie wykorzystanie techniki Focus Stackingu czy digitalizowania materiałów tradycyjnych (niezbędne jest wykorzystanie opcjonalnego adaptera Nikon ES-2 i obiektywu Micro-Nikkor). Ponadto model ten oferuje technologie bezpośredniej komunikacji ze smartfonem SnapBridge i system Picture Control pozwalający na zaawansowaną edycję zdjęć z poziomu aparatu. 

Znakomity sprzęt również dla filmowców

Nikon D780 wykorzystuje matrycę 6K, która pozwala na uzyskanie zdumiewających efektów podczas filmowania. Aparat ten rejestruje filmy o rozdzielczości 4K/UHD z maks. szybkością 30p bez współczynnika kadrowania. Co więcej możliwe jest także nagrywanie wideo Full HD z maksymalną szybkością 120p, które będą także oferowały audio. 

Aparat daje dostęp do profesjonalnych funkcji filmowych, takich jak np. format N-Log z 10-bitową głębią koloru, obsługa HLG HDR czy dodawanie znaczników czasowych. Aparat posiada opcję nagrywania efektownych filmów poklatkowych w formacie 4K/UHD. Dodatkowo automatycznie może wygładzać przejścia pomiędzy ekspozycjami, tak aby całość wyglądała spójnie i płynnie. 

Gwarancja 2 lata

Zestawie zawiera: aparat, pasek AN-DC21, pokrywka bagnetu BF-1B, muszla do okularu DK-31, zaślepka DK-5, akumulator EN-EL15b, ładowarka MH-25a, kabel USB UC-E24 instrukcja PL w PDF

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty