Nikon Nikkor 80-400 mm f/4.5-5.6G AF-S ED VR
9 888,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / UPS
* zagraniczna: FedEx

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej przy przelewie, płatności Dotpay, kredycie Santander
*
30.00 zł: przy dostawie krajowej przy pobraniu
*
100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Dotpay, kredycie Santander

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* wpłata
Dotpay
* kredyt Santander
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

63 1140 2004 0000 3402 7652 9640

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt.

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu.

POdziel się:
Oblicz    ratę
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Ogniskowa 80-400mm (120-600mm w przypadku używania z formatem DX) pozwala zarejestrować obiekty zarówno niedalekie, jak też oddalone w znacznym stopniu od użytkownika, co zwiększa zakres zastosowań. Jest to wybór idealny do zdjęć przyrody oraz wycieczek na łonie natury.

 

Wyposażenie sprzętu w szkła o niskiej, oraz superniskiej dyspersji znacznie poprawiaja jakość dostarczanego obrazu, oraz praktycznie eliminuje niepożądane efekty, takie jak aberracja chromatyczna, w całym zakresie ogniskowych. Dodatkowo, specjalna powłoka nanokrystaliczna niweluje niekorzystne zjawiska występujące często podczas pracy pod światło (flary, refleksy).

 

System redukcji drgań (VR) działać może w trzech trybach, w zależności od sposobu korzystania z optyki. Tryb normal jest najodpowiedniejszy podczas fotografowania z ręki. Dla osób wykonujących zdjęcia w ruchu przeznaczona została opcja active, natomiast podczas użytkowania sprzętu w parze ze statywem, najlepszym rozwiązaniem okaże się tryb tripod. Dzięki różnym sposobom eliminacji drgań, czas naświetlania da się wydłużyć nawet o 4 stopnie EV bez spadku ogólnej jakości zdjęcia.

 

System ustawiania ostrości kontrolowany jest przez cichy silnik falowy (SWM), który potrafi w ułamku sekundy precyzyjnie wyogniskować optykę w żądanym miejscu. By jeszcze bardziej przyśpieszyć pracę układu AF, użytkownik wybrać może zakres w jakim działać ma autofocus (pełen zakres lub od 6m do nieskończoności). Ponadto, ostrość ustawić można za pomocą 3 trybów. Pierwszy z nich pracuje automatycznie, lecz pozwala na ręczne dostrojenie. Drugi działa podobnie, jednak z priorytetem ustawienia ręcznego, natomiast ostatni, to pełen tryb manualnym, w którym użytkownik posiada całkowitą kontrolę nad ostrością obrazu.

 

Blokada wysuwania obiektywu pozwala zapobiec niechcianemu wysunięciu się sprzętu pod własnym ciężarem, co jest dodatkowym zabezpieczeniem przed uszkodzeniami mechanicznymi. W zestawie znajduje się również odłączana stopka, która umożliwia wygodne umieszczenie obiektywu na statywie.

 

AF-S NIKKOR 80-400mm f/4.5-5.6G ED VR jest świetnym wyborem dla osób, które uwielbiają fotografować zarówno przyrodę jak też sport. Zakres ogniskowych które oferuje sprzęt pozwala fotografować szeroki zakres tematyki zdjęć, co jest niewątpliwie przewagą nad stałoogniskowymi teleobiektywami. Precyzyjny układ AF, oraz doskonały system redukcji drgań pozwolą wykonywać fotografie które z pewnością wyróżnią się na tle innych swoją jakością.

 

Gwarancja 2 lata
 

W zestawie: osłona przeciwsłoneczna HB-65, pierścień kołnierza statywu, pokrywka obiektywu LF-4, pokrowiec Lens Case CL-M2, pokrywka obiektywu LC-77

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty