Panasonic AG-HPX600EJ
62 000,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 3 dni

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / Inpost
* zagraniczna: UPS

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

* 30.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy pobraniu
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy pobraniu

* 100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* szybkie przelewy 
Przelewy24
* kredyt Santander / Credit Agricole Bank Polska SA
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

06 1140 2004 0000 3902 7973 6368

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt. Apare SP ZOO SP K oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług. 

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu.

POdziel się:
Oblicz    ratę
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
 Nowa kamera Panasonic AG-HPX600EJ wyposażona jest w nową matrycę typu MOS 2/3 cala z wysokiej klasy przetwarzaniem obrazu. Urządzenie charakteryzuje się niskim poziomem szumów z S/N rzędu 59 dB i najwyższą czułością w swojej klasie F12 w trybie pracy 59.94 Hz oraz F13 w trybie 50 Hz.

Kamera umożliwia rejestrację obrazu w formatach HD z 10-bitowym kodowaniem 4:2:2, wykorzystując kodeki AVC-Intra 100 i 50 oraz DVCPRO HD. Oprócz zapisu w wysokiej rozdzielczości, urządzenie daje możliwość nagrywania w formacie standardowej rozdzielczości z użyciem kodeków DVCPRO50, DVCPRO i DV.

Kamerę Panasonic AG-HPX600EJ wyposażono ponadto w szereg funkcji ustawienia obrazu, takich jak Kompensacja Aberracji Chromatycznej (CAC), poprawiająca parametry fizyczne obiektywu, oraz Poszerzony zakres Kontrastu Dynamicznego (DRS), który umożliwia kompensację słabych warunków oświetleniowych. Kamera AG-HPX600EJ oferuje siedem zaawansowanych funkcji Korekcji Gamma oraz funkcję Flash Band Compensation (FBC), która usuwa niepełne naświetlanie obrazu podczas błysków fleszy. zapis zarejestrowanych materiałów odbywa się na kartach P2, które umożliwiają bardzo szybki transfer danych, natychmiastowe rozpoczęcie nagrywania, podgląd klipów oraz natychmiastowy dostęp do edycji nagranych materiałów.

Panasonic AG-HPX600EJ charakteryzuje się najmniejszą wagą w swojej klasie, wynoszącą zaledwie 2,8 kg i może korzystać z obiektywów systemu 2/3 cala, zapewniając funkcjonalność i elastyczność pracy. Na nowy interfejs urządzenia składa się ekran LCDwraz z przyciskami umożliwiającymi proste i szybkie ustawienie parametrów obrazu czy dźwięku. Kolorowy wizjer LCD o przekątnej 3,45 cali i rozdzielczości 920 tys. pikseli może świetnie służyć jako ekran LCD. Użytkownik ma do wyboru ekonomiczny wizjer AG-CVF10G Color HD Viewfinder lub profesjonalny AG-CVF15G Color HD Viewfinder, który dostępny będzie do końca 2012 roku. Kamera współpracuje z terminalami zdalnej kontroli RCU (AG-EC4G lub AJ-RC10G), adapterem AG-CA300G i stacją bazową AG-BS300E, przez co może być również używana w aplikacjach studyjnych.
Funkcjonalność urządzenia może zostać poszerzona poprzez dodatkowe wyposażenie, takie jak moduły AG-SFU601G i AJ-WM30E, które umożliwiają przesyłanie lub wyświetlanie plików za pomocą standardowej przeglądarki internetowej na komputerze, tablecie lub smartfonie. Aby dostosować kamerę do własnych potrzeb, użytkownik może ją wyposażyć w moduł nagrywania ze zmienną ilością klatek (VFR) AG-SFU602G, pozwalający na tworzenie efektu przyspieszonego (fast motion) lub zwolnionego nagrania (slow motion). Opcjonalna karta AJ-YAX600G umożliwia rejestrację materiałów proxy na kartach SD/SDHC.
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty