Panasonic AG-UX180
13 089,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 3 dni

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / Inpost
* zagraniczna: UPS

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie
* 30.00 zł: przy dostawie krajowej za pobraniem

* 100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* szybkie przelewy 
Przelewy24
* kredyt Santander / Credit Agricole Bank Polska SA
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

55 1140 2004 0000 3402 7966 6570

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt. Apare SP ZOO oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług. 

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu.

Podziel się:
Oblicz    ratę CA
Oblicz    ratę Santander
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

PANASONIC AG-UX180
Profesjonalna i kompaktowa kamera rejestrująca obraz w rozdzielczości 4K
Obsługa wysokiej rozdzielczości 4K pozwoli Ci dostrzec każdy szczegół, a obiektyw LEICA DICOMAR 4K sprawi, że zarejestrowane obrazy będą charakteryzować się zachwycająca jakością. 1-calowa matryca gwarantuje wysoką szczegółowość, płynną głębie ostrości i wyjątkową czułość.

Prędkość nagrywania w formacie UHD i FHD wynosząca 60 kl./s umożliwia stworzenie zachwycających filmów typu slow motion, ukazujących świat z niezwykle ciekawej perspektywy. Kamera umożliwia również uzyskanie wyjątkowego efektu slow motion dzięki wykorzystaniu prędkości nagrywania 120 kl./s w rozdzielczości HD.

Obiektyw LEICA DICOMAR 4K to zaawansowana konstrukcja optyczna, która posiada niezwykle szeroki kąt 24 mm oraz zoom optyczny 20x. Obiektyw zachowuje niewielkie rozmiary, dzięki zastosowaniu 4x mechanizmu napędowego, który porusza każdą z grupą elementów osobno.  Połączenie wysokiej jakości optyki z kompaktowymi rozmiarami całej kamery i rejestracją obrazu w rozdzielczości 4K czyni z Panasonica AG-UX180 niezwykle uniwersalne urządzenie, które doskonale sprawdzi się w rejestracji wydarzeń i materiałów dokumentalnych.  

Współpraca optyki najwyższej jakości z wydajną stabilizacją obrazu pozwala na uzyskanie doskonałych efektów, nawet podczas filmowania bez statywu. Podczas rejestrowania materiałów 4K można korzystać z funkcji POWER O.I.S polegającej na analizie drgań kamery i ich kompensację przez obiektyw. Natomiast w trakcie nagrywania filmów w rozdzielczości Full HD możliwe jest skorzystanie z 5-płaszczyznowej stabilizacji HYBRID O.I.S. efektywnie eliminującej rozmycia niezależnie od ustawionego przybliżenia.

Zwieńczeniem całej konstrukcji i gwarancją wygodnej pracy z kamerą jest szybki i precyzyjny system automatycznego ustawiania ostrości. Wykorzystuje on moduł Micro Drive Focus zapewniający szybkie i celne ustawianie ostrości. Tryby AF umożliwiają dostosowywanie sposobu działania do Twoich potrzeb, tak aby zawsze miał pewność, że ostrość będzie tam gdzie zaplanowałeś.

Kamera posiada wiele funkcji, które przypadną do gustu profesjonalistom. Potrójny pierścień sterowania gwarantuje komfortowe i precyzyjne dostosowywanie ustawień. Złącze XLR umożliwia wykorzystanie profesjonalnego, zewnętrznego sprzętu audio w celu zarejestrowania najwyższej jakości dźwięku. Podwójne gniazdo na karty SD pozwala na korzystanie z kart na wiele sposobów, a także zwiększa ilość miejsca na nagranie i bezpieczeństwo. Precyzję osiąganych efektów zwiększa funkcja szesnastoosiowej niezależnej korekcji kolorów i 8 trybów gamma. 

Wykorzystanie promieniowania podczerwonego i podczerwonego oświetlenia LED pozwala na filmowanie w całkowitej ciemności. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby uzyskać ostry obraz podczas rejestrowania nocnej aktywności zwierząt.

Gwarancja: 24 miesiące

Zestaw zawiera: kamera, zasilacz, przewód zasilający, akumulator, ładowarka, uchwyt mikrofonowy, muszla oczna, osłona obiektywu

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty