Panasonic Lumix DC-GH5S + Sandisk 128GB GRATIS
7 998,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / UPS
* zagraniczna: FedEx

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej przy przelewie, płatności Dotpay, kredycie Santander
*
30.00 zł: przy dostawie krajowej przy pobraniu
*
100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Dotpay, kredycie Santander

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* wpłata
Dotpay
* kredyt Santander
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

63 1140 2004 0000 3402 7652 9640

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt.

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu.

POdziel się:
Oblicz    ratę
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

PANASONIC LUMIX DC-GH5S

Zaawansowany bezlusterkowiec z rozbudowanymi funkcjami filmowymi

Przeznaczenie

Panasonic Lumix GH-5S to model wyprodukowany z myślą o filmowaniu. Zaawansowane funkcje filmowe oraz matryca skonstruowana pod kątem uzyskania jak najwyższych użytecznych czułości pozwolą na filmowanie a także fotografowanie w bardzo słabym oświetleniu.

Cechy szczególne

Najwyższa jakość obrazu wideo w historii serii LUMIX

Aparat LUMIX GH5S gwarantuje najwyższą dostępną czułość i najwyższą jakość obrazu w całej historii produktów LUMIX. Jest to zasługa nowej matrycy  z technologią Dual Native ISO oraz procesora Venus Engine. Technologia Dual Native ISO dotychczas była używana jedynie w profesjonalnych kamerachwideo Panasonic. Pozwala ona na uzyskanie znacznie wyższych czułości przy niskich poziomach szumów. W tradycyjnych przetwornikach z jednym natywnym ustawieniem ISO każde zwiększenie czułości powoduje wzrost zaszumienia. Matryca zastosowana w aparacie GH5S ma dwa obwody umożliwiające przełączenie na wysoką czułość natywną przed przetwarzaniem wzmocnienia. Efektem są filmy i zdjęcia z zaskakująco niskim poziomem zaszumienia - nawet przy słabym oświetleniu.

Płynne nagrywanie w jakości C4K/4K 60p/50p

Panasonic Lumix GH5S tak jak jego poprzednik, pozwala na filmowanie w jakości 4K 60p/50p. Co więcej możliwości aparatu zostały znacznie rozszerzone spełniając wymagania profesjonalnych realizacji filmowych. GH5S Nowościa jest rejestracja materiałów w kinowym formacie C4K (4096 x 2160) 60p/50p. na uwagę zasługuje też brak ograniczeń czasowych w nagrywaniu. Jedyną barierą jest pojemność karty lub stan naładowania akumulatora.

Filmy wysokiej jakości

Szczególnie warta uwagi funkcja aparatu Panasonic Lumix GH5S to możliwość zapisu obrazu w 10-bitowej jakości C4K. Sprawia ona, że obraz charakteryzuje się wybitną szczegółowością oraz doskonale płynnym przejściem kolorów bez negatywnego efektu posteryzacji. Jest to możliwe dzięki detekcji ponad miliarda kolorów i cztery razy większej rozpiętości tonalnej w stosunku do standardowego, 8-bitowego zapisu. Materiały mogą być rejestrowane na karcie pamięci SD lub zewnętrznym rejestratorze. Proporcje obrazu wynoszą 17:9.

Nagrywanie wewnętrzne w 10-bitowej jakości 4:2:2

Aparat LUMIX GH5S został wyposażony w rewolucyjną funkcję wewnętrznego nagrywania wideo w 10-bitowej jakości C4K/4K 4:2:2. Funkcja ta pozwala na zachowanie znacznie większej ilości szczegółów i informacji. Przykładem widocznych zmian jest odwzorowanie subtelnych detali nieba lub zachodu słońca bez zjawiska pasmowania, które często występuje w jakości 8-bitowej. Wbudowane w aparacie funkcje tworzenia filmów oferują zupełnie nowe możliwości w zakresie niskobudżetowego kręcenia filmów. Możliwe jest też jednoczesne nakrywanie filmów w 10-bitowej jakości 4:2:2 na karcie pamięci SD z jednoczesnym przekazem sygnału na żywo poprzez pełnowymiarowe złącze HDMI* do zewnętrznego monitora lub rejestratora.

* Obraz wideo w 10-bitowej jakości C4K/4K 4:2:2, 60p/50p jest przekazywany tylko na wyjście.

10-bitowa jakości 4:2:2 gwarantuje wierne odwzorowanie kolorów i gradacji bazując na ponad miliardzie kolorów. Również rozpiętość tonalna jest cztery razy większą niż w przypadku jakości 8-bitowej.

 

Funkcja V-LogL

Funkcja V-LogL to zapis w znacznie szerszym zakresie dynamicznym niezwykle przydatnym podczas obróbki. W aparacie nie zabrakło również funkcji wyświetlacza LUT, który pomaga w uzyskaniu właściwej ekspozycji i realizacji planów reżysera.

Tryb HDR

Zastosowanie funkcji HDR ma szczególne znaczenie przy filmowaniu obiektów o badzo dużym kontraście. Korzystając z tej funkcji zwiększamy ilość szczegółów w skrajnie oświetlonych scenach. 

Wiele współczynników proporcji obrazu

Zastosowana w aparacie GH5S matryca oraz oprogramowanie pozwalają na swobodną zmianę proporcji obrazu w zależności od aktualnych potrzeb. Do filmowana możemy użyć jednej z trzech proporcji: 4:3, 17:9, 16:9 a do fotografowania dodatkowo 3:2. Zmiana proporcji obrazu nie ma wpływu na ogniskową zastosowanego obiektywu. Ponadto tryb anamorficzny pozwala na pełne wykorzystanie kąta widzenia optyki w celu uzyskania zamierzonej ekspresji obrazu. W stosunku do aparatu GH5 został poprawiony również efekt "rolling shutter" (o 1.3x w stosunku do GH5) przy dużych szybkościach odczytu podczas filmowania lub używania elektronicznej migawki.

Efekt slow-motion - nawet 10x wolniejsze tempo nagrywania

Panasonic GH5S jest doskonałym rozwiązaniem dla osób wykorzystujących efekt slow-motion a więc głównie dla osób filmujących sport czy dynamiczne sceny, które w spowolnieniu nabierają nowego światła. Aparat ten pozwala na rejestrację 60 klatek w jakości 4K lub nawet 240 klatek na sekundę w rozdzielczości Full HD - to aż 10x wolniej niż standardowa prędkość nagrywania.

Wyprowadzanie sygnału HDMI w czasie rzeczywistym w 10-bitowej jakości 4:2:2 i jednoczesne wewnętrzne nagrywanie

Aparat LUMIX GH5S umożliwia wyprowadzanie sygnału obrazu czasu rzeczywistego w 10-bitowej jakości 4:2:2 bezpośrednio na zewnętrzny ekran lub rejestrator. Wystarczy do tego "typowy" pełnowymiarowy kabel HDMI typ A (brak w zestawie). Jednocześniej możliwe jest wewnętrzne nagrywanie w 10-bitowej jakości 4:2:2*. Aparat może być więc wykorzysttywany do zastosowań profesjonalnych, które wymagają dokładnego monitorowania obrazu lub nagrywania materiału w wysokiej jakości na zewnętrznych urządzeniach obsługujących kodeki (na przykład ProRes).

* Tylko wyjście C4K/4K 60p/50p.

W zestawie z aparatem LUMIX GH5S znajduje się uchwyt blokady kabla HDMI, zabezpieczający przed przypadkowym wysunięciem kabla w trakcie filmowania.

Gniazdo wejścia/wyjścia kodu czasowego

Dołączony do zestawu kabla do konwersji BNC synchronizuje kod czasowy z zewnętrznym urządzeniem. Ułatwia to nieliniową edycję na osi czasu podczas montowania materiału nagrywanego wieloma aparatami. Wejście LINE jest obsługuje standardowe 3,5-milimetrowe gniazdo mikrofonu. Dzięki temu źródłem dźwięku może być zewnętrzne urządzenie audio. Zapewnia to bardziej wydajną produkcję wideo.

Szybki i precyzyjny autofocus z zaawansowaną technologią DFD

Zastosowanie ultra szybkiego procesora Venus Engine 10 sprawia, że aparat doskonale śledzi ostrość przy filmowaniu obiektów w ruchu. Czas  ogniskowania jest niezwykle krótki gwarantując ostre ujęcia nawet przy dynamicznych scenach. Szybki AF doskonale sprawdza się również podczas filmowania. Wykorzystując 225 punktów ostrości. Bez problemu radzi sobie też ze zdjęciami seryjnymi, których ilość wynosi 12 kl./s w trybie AFS lub 9 kl./s w trybie AFC. W wyborze punktu / pola ostrości pomaga intuicyjny joystick.

Lepszy dźwięk

Znajdujące się w aparacie gniazdo Jack 3.5 mm umożliwia podłączenie zewnętrznego mikrofonu zapewniają c znaczne polepszenie jakości dźwięku.

Łączność bezprzewodowa Bluetooth 4.2 i Wi-Fi 5 Ghz

Aparat umożliwia łatwe przesyłanie i udostępnianie multimediów. Aplikacja  Panasonic Image App dostępna na urządzenia z systemem Android i iOS pozwala na zdalne sterowanie aparatem.

Gwarancja 2 lata

Zestaw zawiera: aparat, ładowarka, akumulator, osłona korpusu, pokrywka gorącej stopki, muszla oczna, osłona gniazda synchronizacji lampy , kabel konwertera, pasek na ramię

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty