Panasonic Lumix DMC-GH4R
5 399,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 3 dni

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / UPS
* zagraniczna: FedEx

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej przy przelewie, płatności Dotpay, kredycie Santander
*
30.00 zł: przy dostawie krajowej przy pobraniu
*
100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Dotpay, kredycie Santander

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* wpłata
Dotpay
* kredyt Santander
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

63 1140 2004 0000 3402 7652 9640

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt.

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu.

POdziel się:
Oblicz    ratę
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Idealnym sprzętem, który pozwala nie tylko uchwycić wysokiej jakości zdjęcia, ale też nagrać świetny materiał filmowy, jest zaprezentowany w 2015 roku przez firmę Panasonic aparat cyfrowy Lumix DMC-GH4R. To wyjątkowe urządzenie jest aparatem hybrydowym, będącym odpowiedzią na oczekiwania osób, dla których najwyższa jakość filmu jest priorytetem.

Liczne udogodnienia, nowoczesne rozwiązania, a także intuicyjność obsługi sprawiają, że hybryda ta stała się jednym z najczęściej wybieranych sprzętów, zarówno wśród profesjonalistów, jak i amatorów.

Idealna jakość filmów i zdjęć

Proponowany Panasonic Lumix wyposażony jest w matrycę o wielkości 16.05 megapixeli, umożliwiającą rejestrację obrazu w formatach 4:3, 3:2, 16:9, 1:1. Jedną z największych zmian względem poprzedniego modelu jest możliwość nagrywania filmów w 4K, co pozwala uzyskać materiał o wysokim stopniu odwzorowania detali.

W zależności od wybranego trybu aparat ten pozwala na rejestrację filmu o długości 30 minut lub, jeśli wybierze się ultra wysoką przepływność wideo rzędu 200 Mb/s lub 100 Mb/s, bez limitu czasu filmowania. Należy jednak w tym wypadku pamiętać, aby używać odpowiednich kart pamięci (SDXC/SDHC), posiadających klasę szybkości UHS Speed Class 3 (U3).

Funkcja V-Log i V-Log L pozwala na precyzyjne sterowanie dynamiką, a także szersze korygowanie w postprodkucji kolorów nagranego materiału (nawet do 12 EV). Aparat również wskazuje prześwietlone obszary przed i w trakcie rejestrowania obrazu za pomocą wzorku typu zebra. Z kolei Master Pedestal to funkcja umożliwiająca balans jasności w zakresie od -15 do 15 na podstawie czarnej barwy.

Uzyskanie ekspresyjnych tonacji gwarantują zaś ustawienia CINELIKE D i CINELIKE V, dzięki czemu zyskuje się kinową jakość.

Prezentowane body Panasonic Lumix DMC GH4R pozwala również na wycięcie z nagranego filmu najlepszych ujęć, co umożliwia stworzenie wyjątkowych fotografii w rozdzielczości 8 megapixeli. Każde z uzyskanych zdjęć jest zgodne ze standardem EXIF. Co więcej, funkcja redukcji szumów pozwala uchwycić aparatem GH4R efektowne obrazy nawet przy czułości ISO 25600. Prezentowany Lumix charakteryzuje się też doskonałym pomiarem światła i reprodukcją barw. Wykonane nim zdjęcie doskonale odwzorowuje fotografowaną scenę.

Wysoka prędkość pracy i wygoda

Dużą wydajność pracy tego aparatu cyfrowego zapewnia procesor obrazu Venus Engine, uzbrojony w cztery rdzenie. Pozwala on bez zakłóceń zarejestrować fotografie w najwyższej jakości. Z kolei precyzyjne ekrany, wykonane w technice OLED, gwarantują szybki czas reakcji, a wysoki kontrast wiernie odwzorowuje barwy.

Tym, co również usprawnia szybkie i łatwe przechwytywanie obrazów, jest technologia Depth From Defocus (DFD), która odpowiada za błyskawiczne tempo regulacji ostrości. Na podstawie obliczeń odległości, wykonywanych przez ocenę 2 obrazów o różnym poziomie ostrości, w zestawieniu z możliwościami stosowanej optyki, system ten jest w stanie zmienić precyzyjnie ostrość w ciągu około 0,07 sekundy.

Intuicyjny interfejs, odchylany i obracany ekran, jak i wygodny układ przycisków i pokręteł sprawia, że Lumix DMC-GH4R jest świetnym narzędziem w rękach mniej i bardziej wprawnych fotografów.

W zestawie z body otrzymuje się ładowarkę, akumulator, osłonę bagnetu, zaślepkę gorącej stopki, okablowanie, a także pasek. Całość jest objęta dwuletnią gwarancją.

 

Gwarancja: 24 miesiące w Polsce

Zestaw zawiera: aparat, ładowarka, akumulator, osłona bagnetu, zaślepka gorącej stopki, kabel USB, pasek

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty