Panasonic Lumix S1R + Lumix S 24-105 f/4
17 999,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / UPS
* zagraniczna: FedEx

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej przy przelewie, płatności Dotpay, kredycie Santander
*
30.00 zł: przy dostawie krajowej przy pobraniu
*
100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Dotpay, kredycie Santander

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* wpłata
Dotpay
* kredyt Santander
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

63 1140 2004 0000 3402 7652 9640

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt.

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu.

POdziel się:
Oblicz    ratę
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Sercem aparatu jest pełnoklatkowa matryca CMOS o ogromnej rozdzielczości aż 47,3 megapiksela. Tak duża rozdzielczość w połączeniu z brakiem filtra dolnoprzepustowego zapewnia obrazy o niesłychanej szczegółowości i ostrości. Innowacyjnym rozwiązaniem jest zastosowanie na matrycy mikrosoczewki asferyczjej. Dzięki nowatorskim rozwiązaniom zwiększono ilość światła padającego na fotodiodę. W rezultacie aparat oferuje doskonały stosunek czułości do zaszumienia. Maksymalna czułość wynosi 25600 ISO.

Połączenie zaawansowanej matrycy o ogromnej rozdzielczości z procesorem Venus Engine 10 wyróżnia aparat pod kątem odwzorowania szczegółu i koloru. W aparacie zastosowano wiele funkcji mających realny wpływ na poprawę jakości obrazowania.

Funkcje Multipixel Luminance Generation oraz Intelligent Detail Processing zapewniają odpowiednią jasność i silny kontrast.
Funkcja Three-Dimensional Color Control gwarantuje bogactwo kolorów zarówno w ciemnych, jak i jasnych odcieniach
Funkcja precyzyjnej redukcji szumów Multi Process NR sprawia, że obrazy wyglądają niezwykle atrakcyjnie nawet przy wysokiej wartości ISO.

Niezależnie od warunków oświetleniowych aparat ułatwia fotografowanie i filmowanie z ręki. Stabilizacja Dual I.S. 2 działająca w 5 osiach pozwala na wydłużenie czasu naświetlania nawet o 6x. Funkcja ta działa zarówno podczas fotografowania jak i filmowania zachowując ostre, nie poruszone obrazy na fotografiach i płynne filmy - również w rozdzielczości 4K.

Jednoczesne i ujednolicone sterowanie matrycą, procesorem i obiektywem jest gwarancją szybkiego i precyzyjnego ustawienia ostrości pod każdym kątem. Dzięki superszybkiej komunikacji matrycy z obiektywem (480 klatek na sekundę) oraz technologii Panasonic DFD (ang. Depth From Defocus) możliwy jest szybki i precyzyjny autofokus już od 0,08 s. AF może pochwalić się też wyjątkową czułością, nawet -6EV.  Połączenie bardzo wysokiej czułości matrycy wraz z szybkim i niezwykle czułym AF pozwala na fotografowanie czy filmowanie już w świetle gwiazd.

Lumix DC-S1 to pierwszy na świecie aparat o tak doskonałym wizjerze. Niespotykana rozdzielczość prawie 6 mln punktów sprawia, że obraz, który widzisz niczym nie różni się od rzeczywistości. Przy tak ogromnej rozdzielczości będziesz w stanie dostrzec każdy szczegół zarówno podczas kadrowania, przeglądania zdjęć czy poruszania się po menu.

Dwa gniazda kart pamięci obsługują karty SD (UHS-II) oraz XQD.* Rejestr alokacji umożliwia przypisanie gniazda karty do zapisywania poszczególnych formatów obrazów. Wkrótce będzie on również zgodny ze standardem CFexpress. * Nie obsługuje formatu AVCHD. • XQD jest znakiem towarowym spółki Sony Corporation.

Korpus aparatu został wykonany ze stopów magnezu i dokładnie uszczelniony. Dzięki temu jest wytrzymały i gotowy do działania w trudnych warunkach atmosferycznych, jak deszcz, śnieg, zachlapania czy zapylenie. Może być też używany na mrozie, przy temperaturze nawet -10°C. Dzięki wszystkim swoim cechom z aparatu można skutecznie i przyjemnie korzystać w najróżniejszych warunkach pogodowych.

Równie dobrze jak do fotografowania aparat Panasonic S1R sprawdza się podczas filmowania. Nowoczesna, stabilizaowana matryca w połączeniu z wydajnym procesorem Venus Engine pozwala na nagrywanie spektakularnych ujęć wideo w rozdzielczości 4K i z szybkością nawet 60 klatek na sekundę (QFHD 4K: 3840 x 2160 MP4). Stabilizowana matryca eliminuje szarpnięcia obrazu dzięki czemu ujęcia są płynne i naturalne. Maksymalny czas nagrywania w rozdzielczości 4K i z szybkością klatek 60p/50p wynosi 15 min.

Gwarancja 2 lata

Zestaw zawiera: Aparat, Obiektyw, Osłona korpusu, Osłona gorącej stopki, Muszla oczna, Osłona gniazda synchronizacji lampy błyskowej, Osłona złącza uchwytu z akumulatorem, Pasek na ramię , Akumulator , Ładowarka, Zasilacz sieciowy, Przewód zasilający, Kabel połączeniowy USB (C-C), Kabel połączeniowy USB (A-C)

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty