SIGMA 100-400MM F5-6.3 DG DN OS (Sony E) rabat -400 PLN
4 690,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / Inpost
* zagraniczna: UPS

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24
* 30.00 zł: przy dostawie krajowej za pobraniem

* 99 zł: przy dostawie krajowej w kredycie Santander / Credit Agricole

* 100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* szybkie przelewy 
Przelewy24
* kredyt Santander / Credit Agricole Bank Polska SA
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

55 1140 2004 0000 3402 7966 6570

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt. Apare SP ZOO oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług. 

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu tj Magazyn POV, pasazfoto, ul. Julianowska 37, 05-500 Piaseczno

Podziel się:
Oblicz    ratę CA
Oblicz    ratę Santander
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

 

Promocja trwa od 10 marca 2023 do 15 kwietnia 2023 lub do wyczerpania zapasów.

 

SIGMA 100-400MM F5-6.3 DG DN OS

Uniwersalny teleobiektyw do zadań specjalnych 

Teleobiektyw SIGMA 100-400mm F5-6.3 DG DN OS został zaprojektowany z myślą o pełnoklatkowych aparatach bezusterkowych, o czym świadczy skrócona odległość pomiędzy soczewką obiektywu a matrycą. Takie rozwiązanie pozwala na optymalne wykorzystanie możliwości optyki i korpusu. SIGMA 100-400mm F5-6.3 DG DN OS oferuje silnik krokowy AF oparty o detekcję kontrastu i fazy. Obiektyw ten sprawdzi się także podczas filmowania i jest kompatybilny z zaawansowanymi rozwiązaniami Sony w zakresie działania AF, takimi jak np. Eye-Tracking. 

Jakość obrazów dla zawodowców

SIGMA 100-400mm F5-6.3 DG DN OS oferuje znakomite wyniki w zakresie obrazowania. Na jego konstrukcję optyczną składają się aż 22 soczewki ułożone w 16 grupach. Wsród nich można znaleźć element FLD i 4 elementy SLD (o niskiej dyspersji). W połączeniu z budową zoptymalizowaną pod kątem współpracy z aparatami bezlusterkowymi, obiektyw ten zapewnia znakomitą ostrość obrazu w całym obszarze kadru dla wszystkich oferowanych wartości ogniskowych. 

Współpraca z telekonwerterami

SIGMA 100-400mm F5-6.3 DG DN OS jest kompatybilny z telekonwerterem SIGMA Tele Convertetc-1411 i TC-2011 (akcesoria sprzedawane oddzielnie), które umożliwiają zwiększenie wartości ogniskowej aż do 800 mm. Jednocześnie telekonwertery pozwalają na współpracuję systemu AF. Jest to proste rozwiązanie, umożliwiające zwiększenie wartości ogniskowej  przy zachowaniu kompaktowych rozmiarów obiektywu.

Rozwiązania ułatwiające pracę 

SIGMA 100-400mm F5-6.3 DG DN OS oferuje wiele rozwiązań, które ułatwią codzienną pracę z teleobiektywem. Należą do nich m.in. wydajna stabilizacja obrazu OS o skuteczności aż 4 EV. Jednocześnie obiektyw skutecznie współpracuje ze stabilizacją wbudowaną w aparat, stąd sprzęt ten zapewnia nieporuszone i ostre zdjęcia nawet przy stosowaniu ekstremalnych ogniskowych czy przy małej ilości dostępnego światła. 

Intuicyjne fotografowanie i filmowanie zapewnia konfigurowalny przycisk AFL. Możliwe jest przypisanie do niego różnych opcji. Dodatkowo obiektyw posiada limiter zakresu AF, co pozwala na łatwiejsze utrzymywanie w polu ostrości fotografowanych obiektów. Zmiana ogniskowej może następować na 2 sposoby - klasycznie kręcąc pokrętłem zmiany ogniskowej lub za pomocą tzw. techniki push zoom, która pozwala na wysuwanie i chowanie obiektywu za pomocą specjalnie zaprojektowanej osłony przeciwsłonecznej. 

Kompaktowe rozwiązanie

Obiektyw SIGMA 100-400mm F5-6.3 DG DN OS charakteryzuje się kompaktową, zwartą i lekką konstrukcją. To pozwala na korzystanie z długich ogniskowych przy jednoczesnym zachowaniu poczucia komfortu.

Jednocześnie obiektyw może pochwalić się wytrzymałą konstrukcją, która wykorzystuje stopy magnezu.

 

Mocowanie statywowe

Aby zabezpieczyć obiektyw przed wpływem trudnych warunków atmosferycznych zastosowano zabezpieczenie bagnetu za pomocą specjalnej uszczelki. Materiał ten został zastosowany w szczególności w miejscu, gdzie mocowany jest łącznik statywowy (sprzedawany oddzielnie). Dzięki temu łącznikowi możliwe jest wygodniejsze i bezpieczniejsze dla sprzętu transportowanie. Akcesorium jest wyposażone w pasek, który zmniejsza obciążenie bagnetu podczas przenoszenia.

Kompatybilność z Sigma USB DOCK

Przystawka Sigma USB DOCK pozwala na łatwe konfigurowanie obiektywu. Dzięki temu adapterowi możliwe jest np. regulowanie czułości pracy MF. 

Specyfikacja

Gwarancja

do 5 lat (24 m-ce standardowo + dodatkowe 12 m-cy po rejestracji* + 24 m-ce odpłatnie)

Zestaw zawiera

·       obiektyw

·        osłona przeciwsłoneczna LH770-05

·        osłona na mocowanie statywowe PT-31

Oznaczenia :

DG DN OS

Ogniskowa [mm]:

100-400

Kąt widzenia [stopnie]:

24,4-6,2

Przysłona [f/]:

f/5-6.3

Maksymalna wartość przysłony - wąski kąt [f/]:

29

Minimalna odległość ostrzenia AF/MF [cm]:

112

Stabilizacja:

jest

Budowa:

22 elementów w 16 grup

Skala odwzorowania:

1:4.1

Osłona przeciwsłoneczna:

tak

Bagnet:

Sony E

 Średnica filtra [mm]:

67

Waga [g]:

1135

Wymiary (średnica x długość) [mm]:

86x194,2

 EAN

085126750657

 

 

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty

Informacja o weryfikacji opinii

Sklep pasazfoto.pl weryfikuje opinie produktowe i wdrożył odpowiednie rozwiązania w celu oceny ich autentyczności. 

Produkty oferowane na stronie sklepu mogą zostać ocenione na 6 gwiazdek, a rzeczywiste doświadczenia zakupowe klientów są opisywane w komentarzu, który jest niezbędnym elementem opinii. 

Do wystawienia opinii konieczne jest podanie adresu e-mail, który stanowi weryfikowalny odnośnik do rzeczywiście złożonego i odebranego zamówienia. Po wystawieniu opinia jest weryfikowana przez pracownika sklepu. Jeżeli okaże się, że adres e-mail nie może zostać powiązany z zamówieniem produktu, który był przedmiotem opinii, opinia taka jest usuwana. Jeżeli zachodzą wątpliwości co do autentyczności opinii, są one wyjaśniane na podstawie przedstawionych dowodów na zakup określonego produktu. 

Średnia wynikająca z ocen jest widoczna na kartach produktów wraz z informacją o liczbie ocen na podstawie której została obliczona. Oceny wraz z komentarzami widoczne są pod kartą produktu.

Publikujemy wszystkie opinie (zarówno pozytywne, jak i negatywne) i nie ingerujemy w ich treść, nie oferujemy dodatkowych korzyści związanych z wystawieniem opinii lub jej wycofaniem. 

Z powyższych względów możemy zapewnić, że opinie dostępne na stronie sklepu pasazfoto.pl są weryfikowane oraz odzwierciedlają rzeczywiste doświadczenia zakupowe. 

Opinie na temat sklepu pasazfoto.pl mogą być wystawiane na innych platformach oraz porównywarkach cen. W przypadku takich opinii w zakresie oceny wiarygodności i autentyczności opinii zastosowanie znajdują zasady stosowane przez te podmioty. Ze swojej strony pasazfoto.pl dokłada wszelkich starań by opinie na temat sklepu były zawsze wiarygodne i autentyczne.