Sigma 17-70 mm f/2.8-4 DC MACRO OS HSM (Nikon)
1 749,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 3 dni

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / UPS
* zagraniczna: FedEx

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej przy przelewie, płatności Dotpay, kredycie Santander
*
30.00 zł: przy dostawie krajowej przy pobraniu
*
100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Dotpay, kredycie Santander

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* wpłata
Dotpay
* kredyt Santander
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

63 1140 2004 0000 3402 7652 9640

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt.

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu.

POdziel się:
Oblicz    ratę
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Idealny zamiennik standardowego kita. Jasny obiektyw standardowy o szerokim zakresie, wyposażony w optyczną stabilizację OS oraz ultradźwiękowy silnik HSM. Zdjęcia z 4,5cm od przedniej soczewki. Z przyjemnością prezentujemy najnowszy obiektyw w ofercie Sigma 17-70mm F2.8-4 DC MACRO OS HSM, który oferuje wartość przysłony F2.8 dla ogniskowej 17mm i jest doskonały do zdjęć portretowych, sportowych, makrofotografii oraz wykonywania zdjęć o ogólnej tematyce. Stabilizator Optyczny (OS) pozwala na korzystanie z czasów migawki o 4 kroki dłuższych niż było to możliwe do tej pory. Ponieważ kompensacja wstrząsów jest widoczna w wizjerze, fotografujący może z łatwością upewnić się, że obiekt nie będzie poruszony. Minimalna odległość ustawiania ostrości tego obiektywu wynosi 22cm w całej rozciągłości zoomu, a maksymalne powiększenie 1:2.7 czyni z niego idealny obiektyw do zdjęć z bliska. Można ustawić ostrość na obiekcie znajdującym się około 4.7cm od czubka obiektywu. Trzy asferyczne soczewki oraz jedna soczewka ELD (wyjątkowo niska dyspersja) zapewniają doskonałą korekcję wszelkich aberracji. Wysoka jakość zdjęć jest zapewniona w całym zakresie zoomu. Wielowarstwowe powłoki antyodblaskowe redukują refleksy i obrazy wtórne, pozwalając na zachowanie wysokiego kontrastu na zdjęciach. Ultradźwiękowy napęd HSM pozwala na ciche i szybkie, automatyczne ustawianie ostrości. Obiektyw wyposażony jest w siedmiolistkową, okrągłą przysłonę, która dodaje atrakcyjne rozmycie obiektom poza zakresem ostrości. Wewnętrzny system ustawiania ostrości eliminuje rotowanie soczewki, dzięki czemu obiektywu można używać z polaryzatorem kołowym.

Specyfikacja:

* Ogniskowa: zmienna
* Konstrukcja: 17 elementów w 13 grupach
* Max. wartość przesłony: 22
* Min. wartość przesłony: 2.8
* Listki przesłony: 7
* Kąt widzenia: 72.4 - 20.2 stopnia
* Średnica filtra: 72
* Dystans min.: 27 cm od matrycy aparatu
* Wymiary: 79 x 88.9 mm (śr. x dł.)
* Waga: 535 g

Wszystkie obiektywy Sigmy są projektowane i produkowane w Japonii, każdy posiada napis „Made in Japan”.

Zestaw z całym fabrycznym wyposażeniem: obiektyw Sigma 17-70 mm f/2.8-4 DC MACRO OS HSM (Nikon), osłona przeciwsłoneczna, 2 dekielki, futerał, instrukcja obsługi

Gwarancja: dwuletnia polska

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty