Sony A6500 + Sandisk 64GB GRATIS (ILCE6500) - w magazynie
4 949,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / UPS
* zagraniczna: FedEx

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej przy przelewie, płatności Dotpay, kredycie Santander
*
30.00 zł: przy dostawie krajowej przy pobraniu
*
100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Dotpay, kredycie Santander

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* wpłata
Dotpay
* kredyt Santander
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

63 1140 2004 0000 3402 7652 9640

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt.

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu.

POdziel się:
Oblicz    ratę
Ocena: 6 na 6 (opinii: 1) DODAJ OPINIĘ

Jeśli ktoś szuka bezlusterkowca, który zaspokoi każdą potrzebę fotografa-amatora, to Sony A6500 będzie idealnym wyborem. Ten aparat cyfrowy, przy relatywnie niewysokiej cenie, oferuje rewelacyjne osiągi, a także najwyższą jakość zdjęć w tym segmencie.

Niewielkie gabaryty, błyskawiczna praca, a także szereg przydatnych funkcji, które usprawniają pracę z urządzeniem, czyni z tej Alfy idealne narzędzie dla średniozaawansowanych fanów fotografii, jak i profesjonalistów.

Stabilizowany przetwornik obrazu i szybki, precyzyjny autofocus

Oferowany bezlusterkowiec został wyposażony w 24,2-megapixelowy sensor APS-C EXMOR CMOS. Pięcioosiowa stabilizacja obrazu zapewnia doskonałą redukcję drgań. Znany już procesor BIONZ X zapewnia płynną pracę całego urządzenia. W duecie pozwalają na płynne fotografowanie w zakresie czułości ISO 100-25600 (z możliwością rozszerzenia 51200). Sony A6500 doskonale też radzi sobie z szumami, oferując wysokie odwzorowanie szczegółów i kolorów nawet przy wyższych ustawieniach czułości ISO.

Użytkownik dostaje też do dyspozycji 425 punktów opartych na detekcji fazy, a także detekcji kontrastu. Dzięki synchronizacji obu systemów ogniskowanie niemal zawsze jest idealne i szybkie. Aparat zachwyca również ciągłą pracą AF, niezwykle płynnie i precyzyjnie śledząc przemieszczające się w kadrze obiekty. Szybkie tempo działania, wynoszące około 0,05 sekundy i dokładność ostrzenia są zapewnione dzięki technologii High-density Tracking AF. Dodatkową zaletą jest również funkcja Eye AF (działająca również w trybie ciągłym), która zapewnia idealne ogniskowanie na oko fotografowanej osoby, dzięki któremu portrety są zawsze piękne.

Zaawansowany tryb seryjny i filmowy

Silną stroną body A6500 jest zdecydowanie tryb seryjny, oferujący przechwytywanie nawet 11 klatek na sekundę. Wsparciem dla trybu jest duży bufor, mieszczący do 307 fotografii wykonanych w nieco ponad pół minuty. Dzięki temu praca nawet w tym trybie jest niezwykle płynna.

Prezentowany aparat cyfrowy to jednak nie tylko doskonała jakość zdjęć, ale również trybu filmowego. Możliwość nagrywania w rozdzielczości 4K z prędkością 30, 25 i 24 klatek na sekundę gwarantuje wyjątkową jakość zarejestrowanego materiału. Przy rozdzielczości Full HD prędkość ta może wzrosnąć do 120 klatek. Płynne ostrzenie obrazu to gwarancja doskonałego materiału filmowego.

Pełna wygoda użytkowania i wysoka wytrzymałość

To, co cieszy, to także doskonała ergonomia aparatu. To nie tylko wygodnie rozlokowane przyciski, ale też duży, 3-calowy dotykowy ekran LCD, który można odchylać w pionie, idealnie oddający kolory sceny. Korzysta on również z funkcji Touch Focus, dzięki której można bardziej intuicyjnie wybrać obszar ostrzenia. To także najwyższej jakości elektroniczny wizjer XGA OLED TruFinder. W końcu to też ergonomiczny chwyt i niezwykła lekkość, która gwarantuje komfortową pracę fotografa.

Zaletą jest też solidna migawka, która oferuje wysoką wytrzymałość do 200 tysięcy cykli, umożliwiająca również pracę w trybie cichym, z minimalnym czasem otwarcia 1/4000 sekundy. Proponowane body Sony A6500 to także solidna konstrukcja ze stopu magnezu i wysokojakościowych tworzyw. Częściowe uszczelnienie zapewnia idealną ochronę przed kurzem, pyłem i wilgocią.

Jeśli ktoś szuka idealnego aparatu bezlusterkowego w rozsądnej cenie, propozycja Sony z całą pewnością spełni niemal wszystkie wymagania. Najwyższa jakość zdjęć, filmów, a także przyjemność z pracy to główne zalety proponowanego sprzętu.

Cały zestaw objęty jest dwuletnią gwarancją. Zestaw natomiast zawiera: aparat, ładowarka, akumulator, kabel USB, muszla oczna, instrukcja, pasek.

Przetwornik obrazu Exmor™ CMOS o rozdzielczości 24,2 megapiksela
Model α6500 wyposażono w przetwornik obrazu APS-C z liczbą ok. 24,2 efektywnych megapikseli, wraz z cienką warstwą przewodów i obszernym podłożem fotodiody, pod kątem maksymalnej efektywności w odbieraniu światła. W połączeniu z procesorem obrazu BIONZ X™ przetwornik obrazu pozwala osiągnąć szeroki zakres czułości ISO 100-51200 przy niskim poziomie szumów. Warstwa miedzianego okablowania, które charakteryzuje się szybką transmisją, pozwala na nagrywanie aparatem filmów w jakości 4K i Full HD z szybkością 120 kl./s (100 kl./s ).
425 punktów AF z detekcją fazy z wykorzystaniem technologii High-density Tracking AF
Dzięki 425 punktom AF z detekcją fazy, które pozwalają na szerokie i gęste pokrycie polami AF, aparat α6500 gwarantuje precyzyjne, wydajne i niezawodne ustawienie ostrości na obiektach w całym kadrze. Ponadto technologia High-density Tracking AF płynnie aktywuje punkty AF, dając szerokie pokrycie i pozwalając śledzić obiekty poruszające się w kadrze z nieomylną precyzją.
Funkcja Fast Hybrid AF do zdjęć oraz filmów
Model α6500 oferuje największą na świecie (0,05 s) szybkość automatycznego ustawiania ostrości AF. Szybkość tę osiągnięto poprzez połączenie wydajności funkcji Fast Hybrid AF z procesorem obrazu BIONZ X, który niezwykle efektywnie oraz dokładnie przetwarza informacje. Pozwala to wyjątkowo szybko i dokładnie ustawić ostrość w trybie AF, podczas nagrywania filmów czy też robienia zdjęć. (1) Punkt ostrości (2) AF z detekcją kontrastu (3) AF z detekcją fazy
11 klatek na sekundę (Szybko+) w trybie zdjęć seryjnych i 8 klatek na sekundę (Szybko) w trybie zdjęć seryjnych z podglądem na żywo
Wyraźne rejestrowanie ruchu za sprawą dużej szybkości zdjęć seryjnych, aż do 11 kl./s (Szybko+). Można również wybrać pomiędzy trzema szybkościami (do 8 kl./s), co umożliwi wykonanie zdjęć seryjnych przy podglądzie w czasie rzeczywistym z bardzo niewielkim opóźnieniem w wizjerze elektronicznym lub na ekranie LCD. Daje to poczucie szybkości fotografowania przy użyciu wizjera optycznego. 
Olbrzymi bufor o pojemności do 307 zdjęć (w czasie 35 sekund) przy zdjęciach seryjnych
Szybsze wewnętrzne przetwarzanie i bardziej pojemny bufor pamięci, mogący pomieścić do 307 zdjęć (w czasie 36 sekund) przy dużej szybkości rejestrowania serii. 
Wbudowany w korpus 5-osiowy system stabilizacji obrazu
Model α6500 kompensuje pięć rodzajów drgań aparatu, dając możliwość bardziej stabilnego zapisywania zdjęć oraz filmów. Nowy, bardzo dokładny czujnik żyroskopowy zapewnia efekt stabilizacji obrazu porównywalny z 5-krotnie szybszym ustawieniem migawki. Aparat pozwala przybliżać odległe obiekty, kadrować dokładne zbliżenia, fotografować nocą - wszystko przy minimalnym rozmyciu obrazu powodowanym drganiami aparatu. (1) obrót wokół osi pionowej (2) przechył w górę/w dół (3) przechył na lewo/na prawo
Intuicyjne, dotykowe ustawianie ostrości Touch Focus, nawet z okiem patrzącym przez wizjer
Funkcja Touch Focus sprawia, że wybór obszaru ostrości staje się bardziej intuicyjny - wystarczy dotknąć palcem ekranu dotykowego LCD w miejscu, na które ma być ustawiona ostrość. Funkcja gładzika pozwala zmieniać płynnie obszar ostrości, przesuwając palcem po ekranie dotykowym, nawet w trakcie podglądu przez wizjer.
4K - nagrywanie filmów
Nagrywanie filmów 4K w formacie Super 35 mm z odczytywaniem wszystkich pikseli bez łączenia ich w grupy gwarantuje ok. 2,4 raza więcej informacji, niż w podstawowym standardzie 4K (QFHD: 3840 × 2160). Tak doskonałe dane stanowią odpowiednik technologii 6K, co zapewnia wyjątkową rozdzielczość obrazów w 4K.
Wizjer XGA OLED TruFinder™
Model α6500 wprowadza wizjer XGA OLED Tru-Finder o wysokim kontraście oraz wysokiej rozdzielczości. Odtwarza on drobiazgowo szczegóły zarówno w cieniach, jak i w kolorach, zapewniając wyraźny, płynny widok i umożliwiając śledzenie obiektów. Podczas korzystania z tego wizjera można wybrać ustawienie 120 (100 kl./s) albo 60 kl./s (50 kl./s). 
Funkcja Eye AF (kompatybilna z trybem AF-C)
Model α6500 posiada funkcję Eye AF, która wykrywa oko i ustawia na nie ostrość z niezwykłą dokładnością, nawet podczas robienia zdjęć szybkim obiektywem, przy w pełni otwartej przysłonie, a więc z płytką głębią ostrości. Funkcja Eye AF działa również w trybie AF-C, zatem nawet, jeżeli obiekt porusza się, szeroki zasięg wysokiej gęstości 425-punktowego obszaru ustawiania ostrości czujnika AF z detekcją fazy pozwala zachować dokładną ostrość oczu.
Śledzenie ostrości
Ta funkcja automatycznie utrzymuje ostrość na ruchomym obiekcie. Wystarczy dopasować rozmiar ramki i obiekt będzie śledzony. Jeśli nie uda Ci się utrzymać ostrości na obiekcie, aparat wykryje go i wznowi działanie funkcji śledzenia ostrości po ponownym pojawieniu się go na ekranie.
Wysoka trwałość migawki, testowanej do ok. 200 000 cykli zwolnienia, o niskim poziomie drgań 
Ciesz się mniejszym rozmyciem powodowanym drganiami oraz niezwykle cichą i trwałą migawką, przetestowaną do około 200 000 cykli wyzwolenia. Osiągnięto to poprzez zastosowanie mechanizmu hamującego na koniec przejścia migawki i dodatkowo - materiałów absorbujących drgania. Zredukowanie drgań optymalizuje ponadto wydajność przetwornika obrazu w zakresie rozdzielczości.  
Bardziej zaawansowany system przetwarzania obrazu
Procesor obrazu BIONZ X obsługujący najnowszą technologię LSI. Algorytm przetwarzania zoptymalizowany pod kątem przetwornika obrazu poprawia odwzorowanie faktury przedmiotów oraz ostrość zdjęć, minimalizując szumy, szczególnie w połowie zakresu czułości.

Gwarancja 2 lata

Zestaw zawiera: aparat, ładowarka, akumulator, kabel USB, muszla oczna, instrukcja PDF, pasek.
 
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
napisał/a: Sony
Osobiście do tej pory omijałam aparaty Sony szerokim łukiem, jednak A6500 pomógł mi zweryfikować opinię o tym producencie. Autofokus działa bajecznie, idealnie ostrzy obraz, nawet przy dynamicznej pracy. Dla mnie, jako średniozaawansowane go fotografa – bomba i każdemu polecam ;)
Pokazuje 1-1 z 1 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty