Tamron 15-30 mm F/2.8 SP Di VC USD (Nikon)
4 299,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka Zapytaj.

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / UPS
* zagraniczna: FedEx

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej przy przelewie, płatności Dotpay, kredycie Santander
*
30.00 zł: przy dostawie krajowej przy pobraniu
*
100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Dotpay, kredycie Santander

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* wpłata
Dotpay
* kredyt Santander
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

63 1140 2004 0000 3402 7652 9640

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt.

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu.

POdziel się:
Oblicz    ratę
Ocena: 0 na 6 (opinii: 1) DODAJ OPINIĘ

Szerokokątny zoom, którym uda się uchwycić piękny pejzaż, albo efektowną architekturę? Tym właśnie jest obiektyw Tamron 15-30 mm f/2.8 SP Di VC USD do aparatów cyfrowych Nikon. To wyjątkowe narzędzie, które w klasie szkieł szerokokątnych osiąga wyśmienite rezultaty i obowiązkowy element wyposażenia każdego fotografa, który pragnie w jednym ujęciu utrwalić jak najszerszą perspektywę.

Najlepsza optyka dla uzyskania wyjątkowych zdjęć

Prezentowany obiektyw do pełnoklatkowych lustrzanek Nikona zbudowany jest z 18 elementów, które są ustawione w 13 grupach. Wśród nich znajdują się trzy soczewki ze szkła niskodyspersyjnego (LD) i dwie asferyczne. Wspiera je dodatkowo duża soczewka asferyczna XGM. Wykorzystano również specjalne powłoki jak BBAR (Broad-Band Anti-Reflection) i eBAND, gwarantujące wierne odwzorowanie kolorów, przy jednocześnie komfortowej pracy pod światło. Z kolei duża przednia soczewka została zabezpieczona warstwą zapobiegającą przywieraniu różnych zabrudzeń, a także umożliwia łatwiejsze wyczyszczenie ich. Na uwagę zasługuje również dziewięciolistkowa przysłona, działająca w zakresie f/2.8-22. Prezentowana optyka jest dodatkowo wyposażona w system stabilizacji obrazu VC, kompensujący drgania sprzętu.

Dzięki tak skonstruowanej optyce obiektyw gwarantuje wysoką ostrość fotografii, wierne odwzorowanie barw, a także bezproblemową pracę pod słońce, bez zjaw czy flar. Tamron 15-30 doskonale radzi sobie również z różnymi zakłóceniami czy zniekształceniami – świetne redukuje aberrację chromatyczną, jak i dystorsję. Obiektyw ten również gwarantuje doskonałe doświetlenie każdego ujęcia na każdej ogniskowej.

Prędkość i precyzja ogniskowania

Proponowane narzędzie gwarantuje również fotografowi błyskawiczną i cichą pracę – a wszystko to dzięki zastosowaniu autofocusa z napędem ultradźwiękowym – USD. To rozwiązanie pozwala uchwycić ostrość na wybranym obiekcie w przeciągu nie więcej niż pół sekundy, tym samym zapewnia możliwość szybkiej i precyzyjnej pracy z aparatem.

Solidna konstrukcja, gotowa na różne wyzwania

Praca z szerokimi kątami to zazwyczaj wypady w plener, czy to miejski, czy łono natury. Dzięki solidnej budowie obiektywu Tamron 15-30 nie trzeba obawiać się o jego wnętrze. Metalowy bagnet, wygodny, zapewniający odpowiedni opór pierścienia zooma i manualnego ostrzenia, dobre spasowanie i wysokojakościowe materiały, które służyły do wykonania tego narzędzia, czynią z niego niezawodne akcesorium.

Każdy, kto poszukuje dobrego, a przy tym niedrogiego obiektywu szerokokątnego, z pewnością będzie zachwycony propozycją Tamrona. W skład zestawu wchodzi obiektyw i dekielki, a na całość udzielona jest dwuletnia gwarancja.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
napisał/a: Szerokokątny obiektyw
Potrzebowałam już dawno szerokiego kąta, ale nie mogłam znaleźć takiego obiektywu, który by spełniał moje wymagania. Tamron okazał się strzałem w dziesiątkę. Nie dość, ze względnie niedrogi, to jeszcze wykonuje zdjęcia o ostrości i odwzorowaniu kolorów, o jakim mogłam wcześniej pomarzyć.
Pokazuje 1-1 z 1 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty