Tamron 24-70 F/2.8 Di VC USD G2 + filtr UV 82mm GRATIS (Nikon)
4 895,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / UPS
* zagraniczna: FedEx

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej przy przelewie, płatności Dotpay, kredycie Santander
*
30.00 zł: przy dostawie krajowej przy pobraniu
*
100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Dotpay, kredycie Santander

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* wpłata
Dotpay
* kredyt Santander
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

63 1140 2004 0000 3402 7652 9640

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt.

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu.

POdziel się:
Oblicz    ratę
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

TAMRON 24-70/2.8 VC USD G2

Nowe spojrzenie na reporterski klasyk

 

Ostry obraz i piękny bokeh

Sercem obiektywu jest układ 17-soczewek ułożonych w 12-grupach. W ich skład wchodzą 2 elementy o niskim współczynniku załamania(XR), 3 o niskiej dyspersji (LD) oraz 3 asferyczne(GM. Tak bezkompromisowa konstrukcja optyczna pozwoliła osiągnąć niezwykle ostry obraz od brzegu do brzegu kadru w pełnym zakresie ogniskowych. Co więcej obraz jest niemal pozbawiony takich wad jak aberracja chromatyczna i sferyczna. Zadbano również o atrakcyjny wygląd nieostrości, poprzez zastosowanie aż dziewięciu, zaokrąglonych listków przysłony układających się w prawie idealne koło.

Odblaski i flary ograniczone do minimum

Tamron 24-70/2.8 G2 nie boi się pracy w najróżniejszych warunkach, oświetleniowych. Umożliwiło to zastosowanie autorskich powłok eBAND oraz BBAR firmy Tamron radykalnie zmniejsza ilość flar, zapewniając ostre i kontrastowe zdjęcia

Jeszcze szybszy i celniejszy AF

Nowy system sterowania (MPU) z wbudowanym DSP sprawiają, że komunikacja między obiektywem a aparatem przebiega jeszcze sprawniej. Efektem tego zabiegu jest jeszcze szybszy i celniejszy system automatycznego ustawiania ostrości niż w poprzedniku.

Jedna z najlepszych stabilizacji optycznych

Zastosowanie dwóch wymienionych wyżej rozwiązań (MPU oraz DSP) wpływa pozytywnie również na stabilizację optyczną. Jej wydajność w wersji G2 sięga aż 5 stopni przysłony co odpowiada 32-krotnie dłuższym czasom naświetlania! Ponadto stabilizacja działa bardzo płynnie, dzięki czemu obraz w wizjerze "nie skacze".

Powłoka fluorytowa

Przednia soczewka została pokryta dodatkową powłoką fluorytową, która chroni ją przed kondensacją wody lub zabrodzeniem, np. odciskami palców.

Zabezpieczenie przed kurzem i wilgocią

Reporterski obiektyw musi być przygotowany na działanie w ciężkich warunkach atmosferycznych. Z tego powodu konstrukcja Tamrona 24-70/2.8 G2 została wyposażona w zestaw uszczelek zabezpieczających przed kurzem i wilgocią.

Kompatybilny z Tamron TAP-in Console

Gwarancja: 2 lata

W zestawie: obiektyw, 2 dekielki, pokrowiec

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty