Canon Control Ring Mount Adapter EF-EOS R
1 050,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / Inpost
* zagraniczna: UPS

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie
* 30.00 zł: przy dostawie krajowej za pobraniem

* 100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* szybkie przelewy 
Przelewy24
* kredyt Santander / Credit Agricole Bank Polska SA
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

55 1140 2004 0000 3402 7966 6570

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt. Apare SP ZOO oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług. 

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu.

Podziel się:
Oblicz    ratę CA
Oblicz    ratę Santander
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Canon Control Ring Mount Adapter EF-EOS R

 

Adapter umożliwia zamocowanie do aparatu Canon EOS R obiektywów Canon EF oraz EF-S. Zachowuje komunikację pomiędzy korpusem a obiektywem, umożliwiając korzystanie z funkcji automatycznych.

 

Wysoka jakość wykonania

Zastosowanie metalowego mocowania bagnetowego sprawia, że adapter charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, pozwalającą na bezpieczne używanie profesjonalnych obiektywów Canon L oraz innych obiektywów z bagnetem EF oraz EF-S. Ponadto produkt został zabezpieczony przed negatywnym wpływem kurzu i wilgoci.

 

Bezkompromisowa wydajność

Akcesorium nie posiada elementów optycznych, dzięki czemu jego stosowanie nie wpływa na jakość optyczną obiektywu. Natomiast zastosowanie styków i zoptymalizowanego oprogramowania pozwala na doskonałą komunikację między aparatem a obiektywem, sprawiając, że instrument optyczny współpracuje tak samo, jak z lustrzanką.

 

Możliwość personalizacji

Funkcja pierścienia regulacji może zostać zaprogramowana w menu aparatu, pozwalając tym samym na szybki dostęp do parametru, który chcesz zmodyfikować. Może to być ISO, czas naświetlania, korekta ekspozycji czy wartość przysłony.

 

Instynktowna obsługa

Różne obiektywy posiadają pierścienie w różnych miejscach. Stosując adapter Canon zyskujesz dostęp do danego parametru zawsze w tym samym miejscu, Niezależnie od tego czy korzystasz właśnie z obiektywu Canon 16-35/2.8 L czy 400/2.8 L.

Gwarancja 2 lata

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty