Canon RF 10-20 mm f/4 L IS STM
11 111,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / Inpost
* zagraniczna: UPS

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24
* 30 / 90 zł: przy dostawie krajowej za pobraniem

* 99 zł: przy dostawie krajowej w kredycie Santander / Credit Agricole

* 100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* szybkie przelewy 
Przelewy24
* kredyt Santander / Credit Agricole Bank Polska SA
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

55 1140 2004 0000 3402 7966 6570

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt. Apare SP ZOO oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług. 

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu tj Magazyn POV, pasazfoto, ul. Julianowska 37, 05-500 Piaseczno

Podziel się:
Oblicz    ratę CA
Oblicz    ratę Santander
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

OBIEKTYW CANON RF 10-20 MM F4L IS STM

Znakomite szerokie ujęcia podczas fotografowania i filmowania

Obiektyw Canon RF 10-20mm F4L IS STM powstał po to, aby zapewnić Ci pełną swobodę podczas fotografowania i filmowania krajobrazów, architektury czy wnętrz. To jeden z najszerszych zoomów na świecie, które wyposażono w silnik AF. Model ten należy do kultowej linii premium L, która wyróżnia się bezkompromisową jakością obrazowania niezależnie od tego, czy robisz zdjęcia, czy nagrywasz filmy. Jednocześnie udało się połączyć pełen profesjonalizm i mobilność. To przełom w pracy zawodowców.

Szerokokątny zoom

Obiektyw ten daje Ci zakres ogniskowych, które doskonale sprawdzają się w fotografowaniu i filmowaniu krajobrazów, architektury, wnętrz czy nocnego nieba. Takie kąty widzenia są także znakomitym uzupełnieniem w innych gatunkach - ujęciach sportowych czy reportażu. Pozwala na pokazanie dużego wycinka świata, ciasnych pomieszczeń czy dać widzom perspektywę, w której mają poczucie, że są w samym centrum wydarzeń, co wywołuje wrażenie współuczestnictwa. Możesz pokazać arenę sportową i oddać panujące na niej emocje. Podczas filmowania uzyskasz perspektywę pierwszoosobową. To wszystko da Ci zdumiewające możliwości, które wniosą Twoje zdjęcia i filmy na zupełnie inny poziom.

Ogniskowa 10 mm

Popisowym numerem tego obiektywu jest ogniskowa 10 mm połączona z systemem AF. To jeden z najszerszych obiektywów na świecie, który jest zgodny z matrycami pełnoklatkowymi i pozwala na automatyczne ogniskowanie. Canon RF 10-20 mm f/4L IS STM daje pole widzenia o szerokości 130°, co daje aż o 16% szerszy wycinek świata niż w przypadku ogniskowej 12 mm. Twórz obrazy, które w nieprawdopodobny sposób angażują widzów, tworzą wieloplanowe kompozycje, opowiadają niezwykłe historie i ukazują całe wnętrza czy potężne dzieła architektury. Dzięki szerokokątnym ogniskowym możesz tworzyć niesamowite wizualne zestawienia - taki obiektyw zwiększa optycznie odległości pomiędzy obiektami, wprowadzając niezwykłe wrażenie głębi i trójwymiarowości do obrazów. W szczególności jeśli połączysz to z ustawieniem jakiegoś obiektu blisko obiektywu i zadbaniu o bogate dalsze plany oraz tło. 

Mobilny obiektyw

Profesjonalna linia L może teraz łączyć w sobie ultraszerokokątne ogniskowe i mobilną konstrukcją, ułatwiającą zawodowe wykorzystanie obiektywu. Pozwala na to mocowanie Canon RF, umożliwiające projektowanie bardziej kompaktowych obiektywów, przy zachowaniu takiej samej wydajności optycznej. Waga tego modelu wynosi tylko 570 g, co jest niezwykle imponujące, biorąc pod uwagę, że na pokładzie ma także silnik AF i optyczną stabilizację obrazu. To aż o 610 g mniej niż w przypadku modelu EF 11-24mm f/4L USM dla lustrzanek Canon. 

Przycisk funkcyjny

Zyskaj jeszcze większą funkcjonalność i intuicyjność sterowania, pracując z obiektywem Canon RF 10-20mm f/4L IS STM. Model ten oferuje przycisk funkcyjny umieszczony w optymalnym miejscu na obudowie. Możesz go zaprogramować w menu aparatu, tak aby dopasować sterowanie obiektywem do swojego stylu pracy. 

Wydajna stabilizacja obrazu

Obiektywy ultra szerokokątne są wspaniałe do filmowania, jednakże ich częstym problemem są rozedrgane narożniki kadru. Aby sobie z tym poradzić i zapewnić Ci świetne warunki do filmowania, Canon RF 10-20mm F4L IS STM posiada optyczną stabilizację obrazu, która skutecznie eliminuje drgania. Działa w oparciu o zoptymalizowany pod tym kątem algorytm, gwarantujący Ci zawsze doskonałe ujęcia wideo. 

Proste linie 

Kolejnym wyzwaniem w przypadku obiektywów o tak szerokich ogniskowych jest zachowanie prostych linii. W przypadku modelu RF 10-20mm F4L IS STM udało się zagwarantować proste linie nawet na krawędziach kadrów. Obiektyw zapewnia także perfekcyjną ostrość. To wszystko udało się osiągnąć za sprawą wykorzystania zaawansowanej optyki, w ramach której zastosowano formowane szkło z elementów asferycznych, szkła UD i Super UD, a także ultra zaawansowanych powłok optycznych. 

Płynny, cicho działający silnik AF

Canon RF 10-20mm F4L IS STM działa w oparciu o ultra cichy, imponująco precyzyjny i niemal bezgłośny silnik STM obsługujący system AF. Dzięki temu ten obiektyw może posłużyć nie tylko w profesjonalnych projektach fotograficznych, ale również w filmowych. 

Uszczelniona konstrukcja

Canon RF 10-20mm f/4L IS STM może dotrzymać kroku korpusom bezlusterkowców Canon EOS R dzięki uszczelnionej konstrukcji. Nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych czy środowiskowych dostarczy Ci zdumiewające zdjęcia i filmy. Obiektyw jest odporny na działanie warunków pogodowych, a także duże zapylenia. Można więc z powodzeniem używać go np. na pustyni, na plaży, na śniegu itp.

Specyfikacja

Gwarancja
24 miesiące
Zestaw zawiera
  • obiektyw
  •  dekielki
  •  osłona przeciwsłoneczna
Ustawianie ostrości:
autofokus
Oznaczenia :
RF 10-20mm F4L IS STM
Ogniskowa [mm]:
10-20
Kąt widzenia [stopnie]:
121°55′–84°; 100°25′–62°; 130°25′–94°
Przysłona [f/]:
4-22
Minimalna wartość przysłony - szeroki kąt [f/]:
4
Minimalna wartość przysłony - wąski kąt [f/]:
4
Maksymalna wartość przysłony - szeroki kąt [f/]:
22
Maksymalna wartość przysłony - wąski kąt [f/]:
22
Minimalna odległość ostrzenia AF/MF [cm]:
25
Stabilizacja tak/nie:
tak
Budowa słuchawek:
16/12 ( 1 element SUD 3 elementy UD 3 asferyczne elementy GMo (1 element zarówno UD, jak i asferyczny))
Skala odwzorowania:
0,12 (przy 20 mm); 0,06 (przy 10 mm)
Osłona przeciwsłoneczna:
tak
Bagnet:
Canon RF
Waga [g]:
570
Wymiary (średnica x długość) [mm]:
83,7 × 112
 EAN
4549292220582
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty

Informacja o weryfikacji opinii

Sklep pasazfoto.pl weryfikuje opinie produktowe i wdrożył odpowiednie rozwiązania w celu oceny ich autentyczności. 

Produkty oferowane na stronie sklepu mogą zostać ocenione na 6 gwiazdek, a rzeczywiste doświadczenia zakupowe klientów są opisywane w komentarzu, który jest niezbędnym elementem opinii. 

Do wystawienia opinii konieczne jest podanie adresu e-mail, który stanowi weryfikowalny odnośnik do rzeczywiście złożonego i odebranego zamówienia. Po wystawieniu opinia jest weryfikowana przez pracownika sklepu. Jeżeli okaże się, że adres e-mail nie może zostać powiązany z zamówieniem produktu, który był przedmiotem opinii, opinia taka jest usuwana. Jeżeli zachodzą wątpliwości co do autentyczności opinii, są one wyjaśniane na podstawie przedstawionych dowodów na zakup określonego produktu. 

Średnia wynikająca z ocen jest widoczna na kartach produktów wraz z informacją o liczbie ocen na podstawie której została obliczona. Oceny wraz z komentarzami widoczne są pod kartą produktu.

Publikujemy wszystkie opinie (zarówno pozytywne, jak i negatywne) i nie ingerujemy w ich treść, nie oferujemy dodatkowych korzyści związanych z wystawieniem opinii lub jej wycofaniem. 

Z powyższych względów możemy zapewnić, że opinie dostępne na stronie sklepu pasazfoto.pl są weryfikowane oraz odzwierciedlają rzeczywiste doświadczenia zakupowe. 

Opinie na temat sklepu pasazfoto.pl mogą być wystawiane na innych platformach oraz porównywarkach cen. W przypadku takich opinii w zakresie oceny wiarygodności i autentyczności opinii zastosowanie znajdują zasady stosowane przez te podmioty. Ze swojej strony pasazfoto.pl dokłada wszelkich starań by opinie na temat sklepu były zawsze wiarygodne i autentyczne.