Canon RF 100-300 mm f/2.8L IS USM
52 999,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / Inpost
* zagraniczna: UPS

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24
* 30 / 90 zł: przy dostawie krajowej za pobraniem

* 99 zł: przy dostawie krajowej w kredycie Santander / Credit Agricole

* 100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* szybkie przelewy 
Przelewy24
* kredyt Santander / Credit Agricole Bank Polska SA
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

55 1140 2004 0000 3402 7966 6570

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt. Apare SP ZOO oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług. 

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu tj Magazyn POV, pasazfoto, ul. Julianowska 37, 05-500 Piaseczno

Podziel się:
Oblicz    ratę CA
Oblicz    ratę Santander
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

RF 100-300 MM F/2.8L IS USM 

Zalety obiektywu zmiennoogniskowego, cechy obiektywu stałoogniskowego

Superszybki teleobiektyw zmiennoogniskowy, który ma cechy modeli stałoogniskowych, sprawdza się m.in. w przypadku fotografii sportowej i zapewnia przewagę nad resztą stawki

Stała jasność F2.8 w całym zakresie 100-300mm

Gdy zależy Ci na niewiarygodnej szybkości, ostrości i wydajności obiektywu stałoogniskowego oraz wszechstronności modelu zmiennoogniskowego, obiektyw RF 100-300mm F2.8L IS USM stanie na wysokości zadania. Dzięki jasnej przysłonie (f/2,8) w całym zakresie ogniskowej, niewiarygodnej ostrości, stabilizatorowi obrazu na poziomie 5,5 stopnia i typowemu dla serii L uszczelnieniu przed warunkami atmosferycznymi ten obiektyw wyznacza nowe standardy.

Profesjonalny teleobiektyw z uniwersalnym zakresem ogniskowej

Ten lekki, kompaktowy i zaawansowany obiektyw zmiennoogniskowy ze światłem f/2,8 pozwala uwieczniać najszybsze wydarzenia sportowe, przygotowywać materiały reporterskie w bardzo trudnych warunkach i fotografować dziką przyrodę.

Szybkość, dynamika i precyzja

Dwa silniki Nano USM umożliwiają szybką i cichą regulację ostrości, a konfigurowalny pierścień sterowania zapewnia większą kontrolę. Z kolei optyczny stabilizator obrazu na poziomie 5,5 stopnia ułatwia fotografowanie z ręki.

Twórcza kontrola w zasięgu ręki

 

9-listkowa przysłona pięknie odwzorowuje punkty światła i nieostre obszary, a minimalna odległość ostrzenia (1,8 m) pozwala rejestrować szczegóły z małej odległości przy dowolnej ogniskowej.

Niesamowita jakość obrazu, która zmienia sposób myślenia o obiektywach zmiennoogniskowych

Element asferyczny z odlewanego szkła - niewystępujący zwykle w superteleobiektywach - oraz elementy niskodyspersyjne (UD) i fluorytowe współdziałają ze sobą, aby zapewnić bardzo szczegółowy obraz i ograniczyć aberrację chromatyczną, odbicia światła i efekty zjawy.

Stworzony dla profesjonalistów

Należący do serii L obiektyw RF 100-300mm F2.8L IS USMsprawdzi się w każdych warunkach - dzięki zaawansowanemu uszczelnieniu, odporności na wstrząsy i białej powłoce termoodpornej.

Konwertery RF zwiększają uniwersalność

Możesz zwiększyć zasięg obiektywu RF 100-300mm F2.8L IS USM do zakresu 200-600 mm (f/5,6), korzystając z konwertera RF 2x, lub do zakresu 140-420 mm (f/4) dzięki konwerterowi RF 1.4x - bez uszczerbku dla szybkości wyostrzania i trwałości konstrukcji.

Zoom

Bazując na dziedzictwie popularnych obiektywów EF 300mm f/2,8, ten RF 100-300mm f/2,8 zachowuje jakość i szybkość, jakiej szukają użytkownicy 300mm f/2,8, dodając jednocześnie wszechstronność zoomu, który rozszerza się do 100mm. Konstrukcja zoomu 100-300mm oferuje większą wszechstronność przy śledzeniu poruszających się obiektów, nagrywaniu ukrytych scen z daleka i cofaniu się, aby uzyskać szerszy kadr dla lepszego kontekstu. Pomimo przejścia na konstrukcję zoomu, obiektyw ten zachowuje jasną i stałą maksymalną przysłonę f/2.8, która sprawdza się w dostępnych warunkach oświetleniowych i pomaga uzyskać płytką głębię ostrości w celu wyodrębnienia obiektów na rozmytym tle.

onstrukcja optyczna

Całkowicie nowa konstrukcja optyczna obejmuje elementy fluorytowe i szkło o bardzo niskiej dyspersji oraz jeden element asferyczny, co pozwala osiągnąć wyższy stopień wyrazistości i ostrości obrazu przy praktycznie całkowitym braku zniekształceń. Opracowana przez firmę Canon powłoka Super Spectra Coating (SSC) minimalizuje efekt zjawy i flary, aby lepiej umożliwić pracę pod światło lub w warunkach silnego oświetlenia.

Autofokus i stabilizacja obrazu

Jako obiektyw zaprojektowany z myślą o sporcie, wydarzeniach i innych ruchomych obiektach, funkcje AF i IS zostały zoptymalizowane pod kątem szybkiego i precyzyjnego działania oraz możliwości pracy z obiektywem z ręki lub z monopodu, jeśli jest taka potrzeba.
System Dual Nano USM wykorzystuje zarówno pierścieniowy mechanizm USM, jak i mechanizm STM, aby zapewnić szybkie i dokładne ustawianie ostrości. Optyczna stabilizacja obrazu kompensuje do 5,5 stopnia drgania aparatu; w przypadku połączenia z aparatem EOS R wyposażonym w wewnętrzną stabilizację obrazu obiektyw ten obsługuje również funkcję Coordinated IS, która zapewnia do 6 stopni korekcji drgań.

Ogniskowanie

Płynne i niemal bezgłośne ustawianie ostrości sprawdza się zarówno w fotografii, jak i w zastosowaniach wideo, a ponadto dostępna jest pełna ręczna regulacja ostrości. Dwie oddzielne grupy ogniskowania są uruchamiane niezależnie, co zapewnia większą ostrość w całym zakresie ogniskowych i w różnych pozycjach ostrości. Ogranicznik zakresu ogniskowania można ustawić na pełny zakres ogniskowania, od 1,8m do nieskończoności, lub na zakres od 6m do nieskończoności, co zapewnia szybsze działanie w przypadku pracy wyłącznie z odległymi obiektami.

Konstrukcja obiektywu

Pierwszy obiektyw tego typu zaprojektowany specjalnie dla bezlusterkowych aparatów EOS R, ten zoom RF 100-300 mm f/2,8charakteryzuje się trwałością, uszczelnieniem przed warunkami atmosferycznymi i intuicyjną konstrukcją, której profesjonaliści oczekują od obiektywów z serii L. Uszczelniona przed warunkami atmosferycznymi konstrukcja umożliwia pracę w trudnych warunkach i zapobiega przedostawaniu się kurzu i wilgoci do wnętrza obiektywu. Ponadto, z przodu znajduje się powłoka fluorowa, która zapobiega przywieraniu wody, olejów i innych pozostałości do obiektywu, co ułatwia jego czyszczenie.

Budowa

Obiektyw jest imponująco lekki jak na swoją szybkość i zakres zoomu, waży 2590 g i mierzy 323,4 mm długości.
Konstrukcja z wewnętrznym ogniskowaniem i zoomem pozwala zachować całkowitą długość obiektywu podczas pracy i sprzyja szybszemu działaniu oraz solidniejszemu uszczelnieniu przed warunkami atmosferycznymi. Wbudowane obrotowe mocowanie statywowe umożliwia pracę z obiektywem na monopodzie lub statywie oraz szybkie przełączanie między pionową i poziomą orientacją zdjęć.

Obsługa

Dla intuicyjnej obsługi i kontroli ostrości, w pobliżu tylnej części obiektywu znajduje się przycisk Focus Preset, który można uruchomić prawą ręką podczas użytkowania. Funkcja ta umożliwia wstępne ustawienie ostrości na wybranym miejscu, zapamiętanie tej odległości i natychmiastowy powrót do zapamiętanej pozycji po naciśnięciu tego przycisku. Alternatywnie, boczny przełącznik umożliwia wykorzystanie tego przycisku jako przycisku dodatkowych funkcji obiektywu (L-Fn)Cztery przyciski L-Fn otaczają przednią część obiektywu i mogą być zaprogramowane do sterowania różnymi funkcjami obiektywu lub aparatu. Programowalny pierścień sterujący może być używany do regulacji różnych ustawień ekspozycji lub aparatu w oparciu o obiektyw i jest domyślnie wyposażony w funkcję click-stop, która zapewnia wyczuwalny feedback. Kompatybilny z opcjonalnymi telekonwerterami Extender RF 1,4x i 2x, które zwiększają efektywny zasięg tego obiektywu.

Specyfikacja

Gwarancja
24 miesiące
Zestaw zawiera
  • Obiektyw RF 100-300mm F2.8L IS USM
  • Dekiel na obiektyw E-112
  • Osłona obiektywu ET-124
  • Miękki futerał na obiektyw LS100-300
  • Dekiel przeciwkurzowy na obiektyw RF
  • Instrukcja obsługi
Ustawianie ostrości:
autofokus
Ogniskowa [mm]:
100-300
Przysłona [f/]:
2.8-22
Minimalna wartość przysłony - szeroki kąt [f/]:
22
Minimalna wartość przysłony - wąski kąt [f/]:
22
Maksymalna wartość przysłony - szeroki kąt [f/]:
2.8
Maksymalna wartość przysłony - wąski kąt [f/]:
2.8
Minimalna odległość ostrzenia AF/MF [cm]:
1800
Stabilizacja tak/nie:
tak
Osłona przeciwsłoneczna:
tak
Bagnet:
Canon RF
 Średnica filtra [mm]:
112
Waga [g]:
2630
Wymiary (średnica x długość) [mm]:
128 x 323.4 mm
 EAN
4549292216165
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty

Informacja o weryfikacji opinii

Sklep pasazfoto.pl weryfikuje opinie produktowe i wdrożył odpowiednie rozwiązania w celu oceny ich autentyczności. 

Produkty oferowane na stronie sklepu mogą zostać ocenione na 6 gwiazdek, a rzeczywiste doświadczenia zakupowe klientów są opisywane w komentarzu, który jest niezbędnym elementem opinii. 

Do wystawienia opinii konieczne jest podanie adresu e-mail, który stanowi weryfikowalny odnośnik do rzeczywiście złożonego i odebranego zamówienia. Po wystawieniu opinia jest weryfikowana przez pracownika sklepu. Jeżeli okaże się, że adres e-mail nie może zostać powiązany z zamówieniem produktu, który był przedmiotem opinii, opinia taka jest usuwana. Jeżeli zachodzą wątpliwości co do autentyczności opinii, są one wyjaśniane na podstawie przedstawionych dowodów na zakup określonego produktu. 

Średnia wynikająca z ocen jest widoczna na kartach produktów wraz z informacją o liczbie ocen na podstawie której została obliczona. Oceny wraz z komentarzami widoczne są pod kartą produktu.

Publikujemy wszystkie opinie (zarówno pozytywne, jak i negatywne) i nie ingerujemy w ich treść, nie oferujemy dodatkowych korzyści związanych z wystawieniem opinii lub jej wycofaniem. 

Z powyższych względów możemy zapewnić, że opinie dostępne na stronie sklepu pasazfoto.pl są weryfikowane oraz odzwierciedlają rzeczywiste doświadczenia zakupowe. 

Opinie na temat sklepu pasazfoto.pl mogą być wystawiane na innych platformach oraz porównywarkach cen. W przypadku takich opinii w zakresie oceny wiarygodności i autentyczności opinii zastosowanie znajdują zasady stosowane przez te podmioty. Ze swojej strony pasazfoto.pl dokłada wszelkich starań by opinie na temat sklepu były zawsze wiarygodne i autentyczne.