Canon RF 24-50 mm f/4.5-6.3 IS STM
1 298,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / Inpost
* zagraniczna: UPS

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24
* 30 / 90 zł: przy dostawie krajowej za pobraniem

* 99 zł: przy dostawie krajowej w kredycie Santander / Credit Agricole

* 100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* szybkie przelewy 
Przelewy24
* kredyt Santander / Credit Agricole Bank Polska SA
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

55 1140 2004 0000 3402 7966 6570

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt. Apare SP ZOO oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług. 

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu tj Magazyn POV, pasazfoto, ul. Julianowska 37, 05-500 Piaseczno

Podziel się:
Oblicz    ratę CA
Oblicz    ratę Santander
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

OBIEKTYW CANON RF 24-50 MM F/4.5-6.3 IS STM

Uniwersalny zoom ze świetną stabilizacją i optyką

Obiektyw zmiennoogniskowy RF 24-50 mm f/4.5-6.3 IS STM ma zaawansowaną stabilizację obrazu, niemal bezgłośne mechanizmy ustawiania ostrości AF i doskonałą optykę, dzięki czemu idealnie nadaje się do filmowania i fotografowania. Jest on niewielki i lekki, dlatego może towarzyszyć Ci podczas codziennego fotografowania. To świetny obiektyw dla początkujących użytkowników, którzy poszukują uniwersalnego zakresu ogniskowych, i jednocześnie zależy im na wydajnej optyce, która ich nie zawiedzie, nawet przy wymagającym oświetleniu. 

Wszechstronny obiektyw do matryc pełnoklatkowych i APS-C

Obiektyw jest idealny dla osób rozpoczynających przygodę z pełnoklatkowymi aparatami bezlusterkowymi. Ma 2-krotny zoom i obsługuje zakres ogniskowej 24-50 mm. To bardzo uniwersalny zakres, który doskonale nadaje się do zdjęć rodzinnych, portretów, fotografowania wnętrz i uwieczniania przygód podczas podróży. Doskonała optyka, zaawansowany stabilizator obrazu na poziomie 4,5 stopnia, cicha praca i intuicyjna obsługa oraz lekka, niewielka obudowa sprawiają, że ten obiektyw może towarzyszyć Ci wszędzie. Świetnie sprawdzi się także w czasie filmowania. Jest polecany vlogerom, którzy poszukują uniwersalnego i mobilnego instrumentu optycznego. 

Zaawansowany stabilizator obrazu podczas filmowania i fotografowania

Dzięki wbudowanemu optycznemu stabilizatorowi obrazu i regulacji ostrości STM możesz nagrywać płynne filmy i robić wyraźne zdjęcia bez użycia statywu. Wydajność stabilizacji na poziomie 4,5 stopni zapobiega efektom drgania aparatu. Kompatybilność ze wbudowanym w korpusie stabilizatorem obrazu ze sterowaniem skoordynowanym w zgodnym aparacie EOS R pozwala rozszerzyć efekt stabilizacji nawet do 7 stopni. Wydłuż czas naświetlania i miej większą swobodę obrazowania przy małej ilości światła. 

7-listkowa przysłona i pierścień sterujący z opcją dostosowania

Postaw na kreatywność dzięki 7-listkowej, niemal okrągłej przysłonie, która pozwala uzyskać rozmycia obrazu (efekt bokeh). Pierścień sterujący z opcją dostosowania do potrzeb użytkownika umożliwia bardziej intuicyjną kontrolę i regulowanie ustawień Tv/Av/ISO (tryb zmieniamy za pomocą przełącznika AF/sterowanie/MF) w celu dostosowania ich do fotografowanej sceny.

Świetne portrety

Twórz wysokiej jakości portrety i ukazuj szczegóły dzięki wyjątkowej separacji obiektu od tła i 7-listkowej, niemal okrągłej przysłonie. Z łatwością uzyskasz artystyczne rozmycia obrazu (efekt bokeh). Taka konstrukcja obiektywu to dużo łatwiejsza praca przy małej ilości światła, a także możliwość swobodnego korzystania z nastrojowego, przytłumionego oświetlenia, np. świec. Powłoka Super Spectra koryguje dystorsje i zapobiega powstawaniu odbić światła i efektów zjawy

Doskonały do vlogowania w podróży i portretowania

Obiektyw zmiennoogniskowy RF 24-50mm F4.5-6.3 STM IS to doskonały towarzysz podróży: obsługuje wskazany zakres zoomu, ma kompaktową konstrukcję z możliwością zsuwania i zapewnia stabilizację obrazu, dzięki czemu idealnie nadaje się do tworzenia vlogów z podróży oraz rejestrowania najważniejszych momentów w życiu. Wszechstronne ogniskowe zapewniają z matrycą pełnoklatkową zarówno szeroki kąt widzenia, jak i standardową perspektywę. W przypadku pracy z matrycą APS-C obiektyw ten staje się świetnym narzędziem dla fotoreporterów, czy portrecistów, którym umożliwia wykonywanie zarówno portretów środowiskowych, jak i zbliżeń. 

Specyfikacja

Gwarancja
24 miesiące
Zestaw zawiera
  • Canon RF 24-50mm f/4.5-6.3 IS STM (Canon RF)
  • Canon E-58 II 58mm dekielek
  • Canon dekielek bagnetu
Ustawianie ostrości:
autofokus
Oznaczenia :
RF 24-50 mm f/4.5-6.3 IS STM
Ogniskowa [mm]:
24-50
Kąt widzenia [stopnie]:
74–40°, 53–27°, 84–46°
Przysłona [f/]:
4,5-6,3
Minimalna wartość przysłony - szeroki kąt [f/]:
4,5
Minimalna wartość przysłony - wąski kąt [f/]:
6,3
Maksymalna wartość przysłony - szeroki kąt [f/]:
22
Maksymalna wartość przysłony - wąski kąt [f/]:
32
Minimalna odległość ostrzenia AF/MF [cm]:
0,30 (przy 24 mm); 0,35 (przy 50 mm)
Stabilizacja tak/nie:
tak
Budowa słuchawek:
8 elementów w 8 grupach
Skala odwzorowania:
0,11 (przy 24 mm); 0,19 (przy 50 mm)
Osłona przeciwsłoneczna:
EW-63C (brak w zestawie)
Bagnet:
Canon RF
 Średnica filtra [mm]:
58
Waga [g]:
210
Wymiary (średnica x długość) [mm]:
58 x 69,6
 EAN
4549292207446
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty

Informacja o weryfikacji opinii

Sklep pasazfoto.pl weryfikuje opinie produktowe i wdrożył odpowiednie rozwiązania w celu oceny ich autentyczności. 

Produkty oferowane na stronie sklepu mogą zostać ocenione na 6 gwiazdek, a rzeczywiste doświadczenia zakupowe klientów są opisywane w komentarzu, który jest niezbędnym elementem opinii. 

Do wystawienia opinii konieczne jest podanie adresu e-mail, który stanowi weryfikowalny odnośnik do rzeczywiście złożonego i odebranego zamówienia. Po wystawieniu opinia jest weryfikowana przez pracownika sklepu. Jeżeli okaże się, że adres e-mail nie może zostać powiązany z zamówieniem produktu, który był przedmiotem opinii, opinia taka jest usuwana. Jeżeli zachodzą wątpliwości co do autentyczności opinii, są one wyjaśniane na podstawie przedstawionych dowodów na zakup określonego produktu. 

Średnia wynikająca z ocen jest widoczna na kartach produktów wraz z informacją o liczbie ocen na podstawie której została obliczona. Oceny wraz z komentarzami widoczne są pod kartą produktu.

Publikujemy wszystkie opinie (zarówno pozytywne, jak i negatywne) i nie ingerujemy w ich treść, nie oferujemy dodatkowych korzyści związanych z wystawieniem opinii lub jej wycofaniem. 

Z powyższych względów możemy zapewnić, że opinie dostępne na stronie sklepu pasazfoto.pl są weryfikowane oraz odzwierciedlają rzeczywiste doświadczenia zakupowe. 

Opinie na temat sklepu pasazfoto.pl mogą być wystawiane na innych platformach oraz porównywarkach cen. W przypadku takich opinii w zakresie oceny wiarygodności i autentyczności opinii zastosowanie znajdują zasady stosowane przez te podmioty. Ze swojej strony pasazfoto.pl dokłada wszelkich starań by opinie na temat sklepu były zawsze wiarygodne i autentyczne.