Canon RF 85mm F/2 Macro IS STM
3 150,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / Inpost
* zagraniczna: UPS

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

* 30.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy pobraniu
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy pobraniu

* 100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* szybkie przelewy 
Przelewy24
* kredyt Santander / Credit Agricole Bank Polska SA
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

06 1140 2004 0000 3902 7973 6368

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt. Apare SP ZOO SP K oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług. 

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu.

POdziel się:
Oblicz    ratę
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

CANON RF 85 mm F/2 Macro IS STM

Twoje zdjęcia portretowe zyskają inny wymiar dzięki niewielkiemu i lekkiemu obiektywowi wysokiej klasy Canon RF 85mm F2 Macro IS STM, który podkreśla piękno obiektów i inspiruje do odkrywania pięknych szczegółów. Ogniskowa 85 mm sprawia, że ten krótki teleobiektyw jest doskonały do fotografii portretowej. Dzięki dużej przysłonie (f/2) możemy robić przyjemne dla oka zdjęcia z pięknie rozmytym tłem.

Obiektyw Canon RF 85mm F2 Macro IS STM do makrofotografii jest bardzo wszechstronny. Możliwość ustawiania ostrości z 35 cm sprawia, że możesz odkrywać najdrobniejsze szczegóły. Z kolei 5-stopniowy stabilizator obrazu pozwala fotografować przy słabym oświetleniu.

Szybki, sprawny i cichy

Dzięki zastosowaniu silnikowi STM mechanizm autofokusa działa bardzo szybko, płynnie i niemal bezgłośnie w przypadku zdjęć i filmów, co pozwala zachować dyskrecję oraz profesjonalną jakość obrazu.

Optyczny stabilizator obrazu umożliwia skuteczną pracę z ręki nawet w bardzo trudnych warunkach oświetleniowych. Kompensacja sięga 5 stopni EV a we współpracy ze stabilizatorem wbudowanym w aparat serii EOS R  jest jeszcze bardziej skuteczna.

Obiektyw RF 85mm f/2 Macro został wyposażony  w dodatkowy pierścień regulacji, który umożliwia zmianę ustawień parametrów. Nie odrywając oczu od wizjera możemy regulować: czas ekspozycji, przysłonę, kompensację ekspozycji czy czułość ISO. Informacja o zmianach jest wyświetlana na wizjerze elektronicznym.

 

 

Korzyści  Canon RF 85mm F2 Macro IS STM:

  • Naturalna, uatrakcyjniająca perspektywa przekłada się na piękne zdjęcia portretowe, a szeroka, 9-listkowa przysłona Canon RF 85mm F2 Macro IS STM zapewnia małą głębię ostrości i umożliwia skuteczne rozmywanie tła.
  • Dzięki 5-stopniowemu stabilizatorowi obrazu obiektywu Canon RF 85mm F2 Macro IS STM, który umożliwia fotografowanie w słabym świetle bez statywu, możesz liczyć na doskonałe rezultaty pracy nawet wtedy, gdy zaczyna brakować światła.
  • Funkcja makro (0,5x) obiektywu Canon RF 85mm F2 Macro IS STM pozwala fotografować detale w przypadku zdjęć beauty, portretów i mody, a także ujawniać szczegóły obiektów będących w ruchu. Ten teleobiektyw portretowy zapewnia nową perspektywę
  • Mechanizm AF obiektywu Canon RF 85mm F2 Macro IS STM działa bardzo szybko i płynnie w przypadku zdjęć i filmów – wszystko dzięki silnikowi STM, który ustawia ostrość szybko i niemal bezgłośnie, co pozwala zachować dyskrecję.
  • Lekka (500 g) i mała konstrukcja ułatwia przenoszenie obiektywu Canon RF 85mm F2 Macro IS STM. Można go łatwo umieścić w kieszeni lub w małej torbie na gadżety.

 Specyfikacja:

Producent Canon
Model RF 85 mm f/2 MACRO IS STM
Typ obiektywu Teleobiektyw stałoogniskowy
Ogniskowa 85 mm
Światłosiła f/2
Pole widzenia 28.5 o
Ostrość od 0.35 m
Maksymalne powiększenie 0.5x
Maksymalna wartość przysłony 29
Liczba listków na przysłonie 9
Mechanizm autofokusa STM
Konstrukcja 12 elementów / 11 grup
Rozmiar filtra 67 mm
Tryb Makro Tak
Stabilizacja Tak
Dostępne mocowania Canon R
Wymiary 78 x 90.5 mm
Waga 500 g

 

Gwarancja 2 lata

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty