Canon Speedlite EL-1
5 699,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / Inpost
* zagraniczna: UPS

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24
* 30.00 zł: przy dostawie krajowej za pobraniem

* 99 zł: przy dostawie krajowej w kredycie Santander / Credit Agricole

* 100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* szybkie przelewy 
Przelewy24
* kredyt Santander / Credit Agricole Bank Polska SA
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

55 1140 2004 0000 3402 7966 6570

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt. Apare SP ZOO oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług. 

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu tj Magazyn POV, pasazfoto, ul. Julianowska 37, 05-500 Piaseczno

Podziel się:
Oblicz    ratę CA
Oblicz    ratę Santander
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

CANON SPEEDLITE EL-1

Najwyższa jakość serii L

Lampa Speedlite EL-1 firmy Canon to pierwsza w historii lampa błyskowa tego producenta, która została oznaczona czerwonym paskiem - symbolem topowej serii "Luxury". To konstrukcja nieznająca kompromisów, która została zaprojektowana z myślą o profesjonalistach i najbardziej wymagających użytkownikach. Całość została wykonana z najwyższą starannością z jakościowych komponentów. Lampa została uszczelniona, co pozwoli na swobodne jej używanie nawet w złych warunkach atmosferycznych, posiada wewnętrzny system chłodzenia i modelujące światło LED.

Moc i niezawodność

Canon Speedlite EL-1 to lampa reporterska, która jest zgodna z E-TTL / E-TTL II. Charakteryzuje się ona wszechstronnością, zapewniającą komfort pracy w różnych warunkach oświetleniowych. Ksenonowy palnik zapewnia liczbę przewodnią na poziomie GN 60 oraz, co ważne dla profesjonalistów, wysoką powtarzalność i stabilność ekspozycji. Moc błysku może być regulowana od 1/1 do nawet 1/8192. Model ten wykorzystuje dedykowany akumulator litowo-jonowy LP-EL, który zapewnia krótsze czasy ładowania i nawet do 335 błysków o pełnej mocy. Dedykowane zasilanie oraz aktywny system chłodzenia znacząco obniżają możliwość przegrzania się lampy.

Profesjonalizm w każdym calu

Canon EL-1 to niezwykle solidna, uszczelniona konstrukcja, która swoją budową dorównuje najwyższej serii aparatów EOS-1Dx. Lampa ta jest kurzo i wodoodporna, co pozwoli na prace nawet w skrajnie ciężkich warunkach atmosferycznych. Ulepszony interfejs wraz z nowym joystickiem i wyświetlaczem pozwalają na jeszcze szybszą obsługę lampy i zmianę parametrów błysku. Wbudowana lampa modelująca pomaga we wstępnej wizualizacji oświetlenia i pozwala na skuteczniejsze i szybsze ustawienie planu zdjęciowego. Głowica może obracać się o 180° w lewo i w prawo, o 120° do góry, a ponadto posiada również wysuwany dyfuzor.

Radiowy system RT

Lampa EL-1 posiada wbudowany system komunikacji radiowej Canon RT, który pozwala na bezprzewodowe sterowanie i wyzwalanie lamp zgodnych z tym standardem. Jej użycie w trybie zdalnym jest równie łatwe jak wówczas, gdy jest zamontowana w stopce kontaktowej i stwarza niezliczone możliwości kreatywnego wykorzystania światła.

Specyfikacja

Gwarancja
24 miesiące
Zestaw zawiera
  • Lampa błyskowa Speedlite EL-1
  • Pokrowiec na lampę błyskową Speedlite
  • Akumulator LP-EL
  • Ładowarka LC-E6E
  • Minipodstawka
  • Adapter dyfuzora SBA-EL
  • Filtr kolorowy SCF-ELOR1
  • Filtr kolorowy SCF-ELOR2
 Liczba przewodnia [LP]:
60 dla ISO 100 i 200mm
 Zoom:
24–200 mm
 Tryby błysku:
E-TTL II / E-TTL, FP
 Podział siły błysku:
1/1 do 1/8192
 Wspomaganie AF:
tak
 Wyświetlacz LCD:
tak
 Obracany reflektor:
tak
 Uchylny reflektor:
tak
 Liczba błysków:
od 335 (pełna moc) do 2345
 Czas ładowania lampy:
0,1–0,9 s
Wymiary (szer. x wys. x gł.) [mm]:
brak danych
Bezprzewodowa praca zdalna:
tak
Zasilanie:
dedykowane
Wbudowany odbiornik sterowania radiowego:
tak
Wbudowany nadajnik sterowania radiowego:
tak
Waga [g]:
572 g (tylko korpus); 687 g (korpus + akumulator)
 

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty

Informacja o weryfikacji opinii

Sklep pasazfoto.pl weryfikuje opinie produktowe i wdrożył odpowiednie rozwiązania w celu oceny ich autentyczności. 

Produkty oferowane na stronie sklepu mogą zostać ocenione na 6 gwiazdek, a rzeczywiste doświadczenia zakupowe klientów są opisywane w komentarzu, który jest niezbędnym elementem opinii. 

Do wystawienia opinii konieczne jest podanie adresu e-mail, który stanowi weryfikowalny odnośnik do rzeczywiście złożonego i odebranego zamówienia. Po wystawieniu opinia jest weryfikowana przez pracownika sklepu. Jeżeli okaże się, że adres e-mail nie może zostać powiązany z zamówieniem produktu, który był przedmiotem opinii, opinia taka jest usuwana. Jeżeli zachodzą wątpliwości co do autentyczności opinii, są one wyjaśniane na podstawie przedstawionych dowodów na zakup określonego produktu. 

Średnia wynikająca z ocen jest widoczna na kartach produktów wraz z informacją o liczbie ocen na podstawie której została obliczona. Oceny wraz z komentarzami widoczne są pod kartą produktu.

Publikujemy wszystkie opinie (zarówno pozytywne, jak i negatywne) i nie ingerujemy w ich treść, nie oferujemy dodatkowych korzyści związanych z wystawieniem opinii lub jej wycofaniem. 

Z powyższych względów możemy zapewnić, że opinie dostępne na stronie sklepu pasazfoto.pl są weryfikowane oraz odzwierciedlają rzeczywiste doświadczenia zakupowe. 

Opinie na temat sklepu pasazfoto.pl mogą być wystawiane na innych platformach oraz porównywarkach cen. W przypadku takich opinii w zakresie oceny wiarygodności i autentyczności opinii zastosowanie znajdują zasady stosowane przez te podmioty. Ze swojej strony pasazfoto.pl dokłada wszelkich starań by opinie na temat sklepu były zawsze wiarygodne i autentyczne.