Canon XA55
11 498,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / Inpost
* zagraniczna: UPS

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24
* 30.00 zł: przy dostawie krajowej za pobraniem

* 99 zł: przy dostawie krajowej w kredycie Santander / Credit Agricole

* 100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* szybkie przelewy 
Przelewy24
* kredyt Santander / Credit Agricole Bank Polska SA
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

55 1140 2004 0000 3402 7966 6570

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt. Apare SP ZOO oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług. 

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu tj Magazyn POV, pasazfoto, ul. Julianowska 37, 05-500 Piaseczno

Podziel się:
Oblicz    ratę CA
Oblicz    ratę Santander
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Kamera Canon XA55

Profesjonalna kamera o solidnej konstrukcji i niewielkich rozmiarach z możliwościami zapisu obrazu w rozdzielczości 4K dzięki odpinanej rączce jest bardzo mobilna. Model XA55 w stosunku do modelu XA50 posiada dodatkowo wyjście SDI. Matryca jedno calowa sprawia, że obraz jest bardziej szczegółowy a kolory intensywniejsze. 15x zoom optyczny pozwala zbliżyć się do rejestrowanych obiektów, nie powodując straty na jakości.

Obiektyw 4K z 15-krotnym zoomem optycznym

Bardzo szerokokątny (25,5 mm), 15-krotny zoom optyczny pozwala uchwycić odległe obiekty bez straty na jakości. 4K z elementami Super UD, które minimalizują aberracje chromatyczne, pozwala zoptymalizować jakość obrazów. Zaawansowany 5-osiowy stabilizator obrazu ułatwia filmowanie w ruchu i z ręki.

 

Matryca CMOS wielkości 1 cala

Duża matryca CMOS pozwala uzyskać piękne rozmycie tła (efekt bokeh) o wysokiej czułości i niskim poziomie szumów. Lepsza jakość obrazu Full HD dzięki funkcji przetwarzania z nadpróbkowaniem obrazu HD oraz ustawienia Wide DR, które umożliwia uchwycenie szerokiego zakresu dynamicznego w jasnych jak i ciemnych partiach obrazu.

 

Filmowanie w rozdzielczości 4K z licznymi funkcjami 

Wyjątkowo kompaktowe i lekka kamera XA55 zapewniają wysoką jakość obrazu 4K UHD. Wyróżniają się również takimi elementami jak technologia Dual Pixel CMOS AF (jeden z najszybszych systemów AF na rynku), obiektyw Canon z 15-krotnym zoomem optycznym oraz funkcja przetwarzania z nadpróbkowaniem obrazu HD, która gwarantuje najwyższą jakość Full HD. Kamera posiada również profesjonalne złącze SDI

 

Szybka i precyzyjna technologia Dual Pixel CMOS AF 

Kamera XA55  wykorzystuje doskonale znaną technologie z najdroższych, profesjonalnych kamer Canon jaką jest funkcja Dual Pixel CMOS AF, która pozwala na szybkie i celne ustawianie ostrości w blisko 80% matrycy (pionowo i poziomo). Funkcja AF z wykrywaniem twarzy oraz śledzenie dotykowe umożliwiają płynną regulację ostrości i intuicyjną obsługę kamery. Funkcja Dual Pixel Focus Guide ułatwia ręczną regulację ostrości za pomocą graficznego interfejsu.

 

Nagrywanie na kartach SD w formatach XF-AVC i MP4 

Kamery XA55 obsługuje różne formaty zapisu, w tym XF-AVC i MP4. Urządzenie nagrywa w formacie XF-AVC z prędkością 160 Mb/s (25P) w trybie 4K UHD oraz z prędkością 45 Mb/s (50P/50i/25P) w trybie Full HD. Możliwe jest również nagrywanie w formacie MP4 4K z prędkością 150 Mb/s (25P) oraz w Full HD z prędkością 35 Mb/s (50P/25P). W trybie 4K/Full HD możliwe jest nagrywanie w zwolnionym i przyspieszonym tempie (z maksymalną szybkością 1200x) co czyni kamerę doskonałą dla profesjonalistów.

 

Niewielkie gabaryty, zwarta i lekka konstrukcja

Wśród zaawansowanych funkcji znajduje się tryb nagrywania w podczerwieni – umożliwiający filmowanie, gdy światło otoczenia jest słabe lub nie ma go w ogóle – oraz jednoczesne tworzenie kopii zapasowej i nagrywanie przechodzące z użyciem dwóch gniazd kart SD. Pozostałe funkcje obejmują 3G-SDI (tylko model XA55), obsługę profesjonalnej jakości dźwięku za pomocą dwóch złączy XLR oraz 4-kanałowego dźwięku Linear PCM, a także niskie zużycie energii, które pozwala wydłużyć czas pracy akumulatora.

 

Zawartość zestawu

Kamera Canon XA55
Rączka HDU-3
Akumulator BP-820
Zasilacz sieciowy CA-570
Pilot bezprzewodowy WL-D89
Uchwyt mikrofonu
Osłona obiektywu (z wbudowaną pokrywą)

 

Przetwornik obrazu

 
Typ przetwornika
CMOS
Wielkość przetwornika
1"
Liczba pikseli
13,4 MP / efektywna liczba pikseli 8,29 MP

Optyka

 
Ogniskowa obiektywu
Odpowiednik 35 mm: 25,5 do 382,5 mm
Zakres przysłony
f/2,8–f/11 (priorytet przysłony i tryby ręczne)
Ustawianie ostrości
Manualny pierścień ustawienia ostrości / auto /
Średnica filtra
58mm
Mocowanie obiektywu
Obiektyw wbudowany

Ekspozycja

 
Minimalne oświetlenie
1,4 lx
Czas otwarcia migawki
W trybie P około 1,4 lx (prędkość migawki 1/25 s; 50,00P, z włączoną funkcją automatycznej wolnej migawki) Tryb słabego oświetlenia: około 0,1 lx (prędkość migawki 1/2 s)
Gain/ISO
Wybrany tryb szerokiego zakresu dynamicznego: 9–38 dB (przyrost co 1 dB)
Filtr ND
3 gęstości, przełączanie przy użyciu głowicy, działanie z wykorzystaniem silnika ND 1/4, ND 1/16 i ND 1/64.
Balans bieli
Zakres temperatury kolorów: 2000–15 000 K

Zapis obrazu i dźwięku

 
Format zapisu
MP4 MPEG-2 AAC-LC (16 bitów, 2 kanały) / LPCM (16 bitów, 4 kanały) XF-AVC; LPCM (24 bity, 4 kanały)
Rozdzielczość
XF-AVC; 3840 × 2160 (160 Mb/s) / 1920 × 1080 (45 Mb/s) MP4; 3840 × 2160 (150 Mb/s) / 1920 × 1080 (35/17 Mb/s)
Przepływność
do 150 Mb/s (zależne od formatu)
Rejestracja dźwięku
MP4; MPEG-2 AAC-LC (16 bitów, 2 kanały) / LPCM (16 bitów, 4 kanały)

Podgląd obrazu

 
Wizjer
0,24 cala, około 1,56 mln punktów
Wyświetlacz LCD
Pojemnościowy panel dotykowy LCD / 3 cale (7,5 cm, około 460 000 punktów)

Złącza

 
Stopka na akcesoria
TAK (stopka typu „cold shoe”)
Gniazdo mikrofonowe
3-stykowe gniazdo XLR (2 sztuki) z zasilaniem fantomowym 48 V, tryb mikrofonowy lub liniowy na odłączanym uchwycie, gniazdo mikrofonowe 3,5 mm (napięcie zasilania 2,4 V, prąd stały), wbudowany mikrofon
Gniazdo słuchawkowe
Gniazdo stereo 3,5 mm
Gniazdo HDMI
Tak
Gniazdo SDI
Tak, BNC, tylko wyjście, wideo, osadzony dźwięk i kod czasowy.
Gniazdo USB
Mini-B, USB Hi-Speed, obsługa klasy PTP
Gniazdo kart pamięci
Karty pamięci SD/SDHC/SDXC (2 gniazda na kartę)

Inne funkcjonalności

 
Stabilizacja obrazu
System optyczny (przesunięcie obiektywu) + stabilizacja elektroniczna Dynamiczny, standardowy, zasilany, wyłączony
Łączność bezprzewodowa
Brak
Dodatkowe funkcje
5 konfigurowalnych przycisków

Zasilanie

 
Akumulator, zasilacz
BP-820 (w zestawie), BP-828 (opcja) / nas nagrywania; 145 min (BP-820) / 220 min (BP-828)

Parametry fizyczne

 
Wymiary
109 × 91 × 214 mm (tylko korpus)
Waga
około 1445 g

Gwarancja 2 lata

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty

Informacja o weryfikacji opinii

Sklep pasazfoto.pl weryfikuje opinie produktowe i wdrożył odpowiednie rozwiązania w celu oceny ich autentyczności. 

Produkty oferowane na stronie sklepu mogą zostać ocenione na 6 gwiazdek, a rzeczywiste doświadczenia zakupowe klientów są opisywane w komentarzu, który jest niezbędnym elementem opinii. 

Do wystawienia opinii konieczne jest podanie adresu e-mail, który stanowi weryfikowalny odnośnik do rzeczywiście złożonego i odebranego zamówienia. Po wystawieniu opinia jest weryfikowana przez pracownika sklepu. Jeżeli okaże się, że adres e-mail nie może zostać powiązany z zamówieniem produktu, który był przedmiotem opinii, opinia taka jest usuwana. Jeżeli zachodzą wątpliwości co do autentyczności opinii, są one wyjaśniane na podstawie przedstawionych dowodów na zakup określonego produktu. 

Średnia wynikająca z ocen jest widoczna na kartach produktów wraz z informacją o liczbie ocen na podstawie której została obliczona. Oceny wraz z komentarzami widoczne są pod kartą produktu.

Publikujemy wszystkie opinie (zarówno pozytywne, jak i negatywne) i nie ingerujemy w ich treść, nie oferujemy dodatkowych korzyści związanych z wystawieniem opinii lub jej wycofaniem. 

Z powyższych względów możemy zapewnić, że opinie dostępne na stronie sklepu pasazfoto.pl są weryfikowane oraz odzwierciedlają rzeczywiste doświadczenia zakupowe. 

Opinie na temat sklepu pasazfoto.pl mogą być wystawiane na innych platformach oraz porównywarkach cen. W przypadku takich opinii w zakresie oceny wiarygodności i autentyczności opinii zastosowanie znajdują zasady stosowane przez te podmioty. Ze swojej strony pasazfoto.pl dokłada wszelkich starań by opinie na temat sklepu były zawsze wiarygodne i autentyczne.