DJI RS 3 Pro (Ronin-S3 Pro)
4 197,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / Inpost
* zagraniczna: UPS

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24
* 30 / 90 zł: przy dostawie krajowej za pobraniem

* 99 zł: przy dostawie krajowej w kredycie Santander / Credit Agricole

* 100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* szybkie przelewy 
Przelewy24
* kredyt Santander / Credit Agricole Bank Polska SA
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

55 1140 2004 0000 3402 7966 6570

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt. Apare SP ZOO oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług. 

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu tj Magazyn POV, pasazfoto, ul. Julianowska 37, 05-500 Piaseczno

Podziel się:
Oblicz    ratę CA
Oblicz    ratę Santander
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

GIMBAL DJI RS 3 PRO

Stabilizacja w zasięgu ręki

Wersja Pro rozszerza zaawansowane funkcje DJI RS 3, zapewniając wszechstronną i profesjonalną platformę gwarantującą intuicyjną oraz elastyczną pracę zarówno indywidualnie pracującym operatorom, jak i całym ekipą. Przede wszystkim RS 3 Pro wyróżnia się jeszcze większą nośnością 4,5 kg przy zachowaniu tak samo lekkiej, kompaktowej konstrukcji o wadze 1,5 kg. 

Udźwig dla profesjonalnego, ciężkiego sprzętu

RS 3 Pro wykorzystuje rozszerzone ramiona osi wykonane z włókna węglowego, które zapewniają więcej miejsca na wyważenie dla profesjonalnych aparatów. Dzięki temu idealnie sprawdzi się z modelami takimi jak np. Sony FX6 lub Canon C70 z obiektywami 24-70 mm f/2.8. Nowa przedłużona dolna płytka szybkiego zwalania zapewnia bardziej stabilny montaż kamery i z łatwością konfiguruje się ze wspornikiem obiektywu, tak aby umożliwić instalowanie nawet złożonych zestawów sprzętowych. Aby ułatwić proces wyważania, dodano pokrętło dostrajające oś pochylenia, umożliwiając przesuwanie kamery do przodu i do tyłu z większą precyzją nawet z dokładnością do milimetra. Komponenty pokryte teflonem zapewniają wyważanie przy mniejszym tarciu i mniejszym oporze nawet podczas montażu ciężkiego sprzętu. 

Algorytm stabilizacji 3. generacji

W RS 3 zastosowano algorytm stabilizacji 3. generacji, który zapewnia zdumiewającą stabilność w każdym ujęcie - nawet w tych najbardziej dynamicznych. Badania laboratoryjne pokazują, że RS 3 zapewnia 20% wzrost stabilności w porównaniu z poprzednim modelem RS 2. Z łatwością wykonasz ujęcia z trudnych pozycji, takie jak z niskiego kąta, w czasie biegania lub przełączając się pomiędzy pozycjami niskimi i wysokimi. Do dyspozycji jest także tryb SuperSmooth, który zwiększa moment obrotowy silnika gimbala, aby jeszcze bardziej zwiększyć wydajność stabilizowania w dynamicznych ujęciach lub gdy korzystasz z obiektywów o ogniskowej 100 mm. 

Automatyczna blokada osi

Gdy gimbal jest wyłączony, naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania, a 3 osie odblokują się, podczas gdy stabilizator automatycznie się rozłoży, umożliwiając rozpoczęcie filmowania w ciągu kilku sekund. Naciśnij 1 raz przycisk zasilania, a osie automatycznie się zablokują i przejdą w tryb uśpienia, co znaczenie ułatwia transportowanie i podróżowanie. Naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania, a RS 3 złoży się i automatycznie zablokuje. 

Bezprzewodowa kontrola migawki

Korzystając z trybu Dual-Mode Bluetooth (kompatybilny z wybranymi modelami aparatów) RS 3 obsługuje bezprzewodowe sterowanie migawką, oszczędzając czas i zwiększając ergonomię pracy. Po wstępnym sparowaniu Bluetooth możesz sterować filmowaniem i wykonywaniem zdjęć, po prostu naciskając przycisk nagrywania na stabilizatorze. Wcześniej sprawowane kamery mogą łączyć się automatycznie ponownie po pierwszym użyciu, eliminując potrzebę każdorazowej konfiguracji i stosowania kabla do sterowania aparatem. 

Natychmiastowe przełączanie trybów

Przesuwając nowy przełącznik trybu gimbala, możesz zmieniać między trybami panoramowania, panoramowania i pochyłu oraz FPV. Wybór tego ostatniego można także dostosować do 3D Roll 360, trybu portretowego lub użytkownika, co pozwala z łatwością dopasowywać działanie sprzętu do własnych pomysłów.

1,8-calowy ekran dotykowy OLED

W porównaniu z czarno-białym ekranem RSC 2, RS 3 jest wyposażony w 1,8'', kolorowy ekran dotykowy OLED.Oznacza to o 80% większy wyświetlacz. Obsługuje również większość ustawień aplikacji Ronin, zapewniając intuicyjną i precyzyjną kontrolę w oparciu o przeprojektowany, jeszcze bardziej udoskonalony interfejs użytkownika. 

Elegancka konstrukcja z włókna węglowego

Ramiona RS 3 Pro zbudowane są z warstwowych arkuszy nieciętego włókna węglowego. Dzięki temu są lżejsze i mocniejsze niż łączone włókno węglowe zastosowane w RS 2, zwiększając sztywność i obniżając wagę, tak aby poradzić sobie z jeszcze bardziej wymagającymi ujęciami i pracą na planie zdjęciowym. 

Pomoc LiDAR

Aby ułatwić ustawianie ostrości, w RS 3 Pro zastosowano technologię ogniskowania LiDar firmy Ronin 4D. Nowy dalmierz LiDAR (RS) może wyświetlać 43 200 punktów zasięgu w odległości do 14 m. Posiada również wbudowaną kamerę o równoważnej ogniskowej 30 mm i szerokim polu widzenia 70 stopni, zaspokajając potrzeby związane z ogniskowaniem w większości ujęć. W porównaniu z konwencjonalną technologią ustawania ostrości, system LiDAR nie musi polegać na fakturze powierzchni obiektu. Jest to szczególnie przydatne w warunkach słabego oświetlenia lub w skomplikowanych scenach obejmujących plan z wieloma obiektami. 

Nowy silnik Follow Focus

Kolejna generacja silnika DJI RS Focus (dostępna w wersji Combo lub jako sprzedawany oddzielnie produkt) zapewnia 3-krotnie większy moment obrotowy (do 1 Nm) i redukuje słyszalny hałas o 50%. Zapewnia to płynniejsze ustawianie ostrości i minimalizuje wpływ systemu Follow Focus na nagrywany dźwięk. Szybkie odłączanie pozwala na beznarzędziowe demontowanie zestawu. Połączenie dalmierza LiDAR z nowym silnikiem ostrości umożliwia także uzyskanie kinowego autofokusa w obiektywach manualnych. 

Jeszcze bardziej wydajna transmisja

RS 3 Pro można sparować w oparciu o całkowicie nową transmisję DJI, tak aby uzyskać spersonalizowane rozwiązania w trakcie nagrywania. Nadajnik wideo DJI (sprzedawany w wersji Combo lub oddzielnie) może być zasilany bezpośrednio przez RS 3 Pro i można go wygodnie zamontować na spodzie urządzenia za pomocą mocowania typu zimna stopka bez potrzeby stosowania dodatkowej baterii, co zdecydowanie ułatwia konfigurację sprzętu. Transmisja wideo O3 Pro obsługuję wideo i audio w zasięgu 6 km z bardzo niskimi opóźnieniami, a także z automatycznym przeskakiwaniem częstotliwości między pasmami 2,4 GHz, 5,8 GHz i DFS, zapewniając ekipom imponująco stabilne i wolne od zakłóceń zdalne monitorowanie. 

Profesjonalny ekosystem DJI RS 3

Dzięki 2 portom RSA/NATO i portowi baterii, RS 3 Pro można podłączyć do różnych akcesoriów, takich jakpodwójna rękojeść (sprzedawane oddzielnie) czy regulowana rękojeść. Przeprojektowany składany uchwyt posiada nowy ergonomiczny uchwyt, który ułatwia i przyspiesza instalację. Wbudowane mocowanie typu zimna stopka i otwory montażowe 1/4'' pozwalają na podłączanie zewnętrznych monitorów w celu uzyskania podglądu w trakcie fotografowania czy filmowania. Ruchy kamery pod niskimi kątami będą bardziej intuicyjne i bardziej komfortowe. 

Zestaw zawiera:

  • stabilizator
  •  pokrowiec
  •  grip BG30
  •  kabel ładowania USB-C 40 cm
  •  podpórka pod obiektyw
  •  trójnóg
  •  szybko złączka
  •  składany uchwyt
  •  kabel do połączenia z kamerą USB-C 30 cm
  •  śruby
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty

Informacja o weryfikacji opinii

Sklep pasazfoto.pl weryfikuje opinie produktowe i wdrożył odpowiednie rozwiązania w celu oceny ich autentyczności. 

Produkty oferowane na stronie sklepu mogą zostać ocenione na 6 gwiazdek, a rzeczywiste doświadczenia zakupowe klientów są opisywane w komentarzu, który jest niezbędnym elementem opinii. 

Do wystawienia opinii konieczne jest podanie adresu e-mail, który stanowi weryfikowalny odnośnik do rzeczywiście złożonego i odebranego zamówienia. Po wystawieniu opinia jest weryfikowana przez pracownika sklepu. Jeżeli okaże się, że adres e-mail nie może zostać powiązany z zamówieniem produktu, który był przedmiotem opinii, opinia taka jest usuwana. Jeżeli zachodzą wątpliwości co do autentyczności opinii, są one wyjaśniane na podstawie przedstawionych dowodów na zakup określonego produktu. 

Średnia wynikająca z ocen jest widoczna na kartach produktów wraz z informacją o liczbie ocen na podstawie której została obliczona. Oceny wraz z komentarzami widoczne są pod kartą produktu.

Publikujemy wszystkie opinie (zarówno pozytywne, jak i negatywne) i nie ingerujemy w ich treść, nie oferujemy dodatkowych korzyści związanych z wystawieniem opinii lub jej wycofaniem. 

Z powyższych względów możemy zapewnić, że opinie dostępne na stronie sklepu pasazfoto.pl są weryfikowane oraz odzwierciedlają rzeczywiste doświadczenia zakupowe. 

Opinie na temat sklepu pasazfoto.pl mogą być wystawiane na innych platformach oraz porównywarkach cen. W przypadku takich opinii w zakresie oceny wiarygodności i autentyczności opinii zastosowanie znajdują zasady stosowane przez te podmioty. Ze swojej strony pasazfoto.pl dokłada wszelkich starań by opinie na temat sklepu były zawsze wiarygodne i autentyczne.