DJI RS 4 Pro Combo (Ronin-S4 Pro Combo)
5 499,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 3 dni

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / Inpost
* zagraniczna: UPS

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24
* 30 / 90 zł: przy dostawie krajowej za pobraniem

* 99 zł: przy dostawie krajowej w kredycie Santander / Credit Agricole

* 100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* szybkie przelewy 
Przelewy24
* kredyt Santander / Credit Agricole Bank Polska SA
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

55 1140 2004 0000 3402 7966 6570

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt. Apare SP ZOO oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług. 

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu tj Magazyn POV, pasazfoto, ul. Julianowska 37, 05-500 Piaseczno

Podziel się:
Oblicz    ratę CA
Oblicz    ratę Santander
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

DJI RS 4 PRO COMBO (RONIN-S4 PRO COMBO)

Zwiększ swoją kreatywność z DJI RS 4 Pro wraz z zestawem akcesoriów

DJI RS 4 Pro to flagowy stabilizator, który na nowo określa granice produkcji video. Skonstruowany dla profesjonalistów, RS 4 Pro tworzy niezawodne narzędzie pracy wraz z systemami DJI Focus Pro, DJI Transmission i zaawansowanym ekosystemem sterowania. Niezawodna stabilizacja, transmisja obrazu, intuicyjne monitorowanie, regulacja ostrości i kontrola ruchu działają idealnie zsynchronizowane. 

Zestaw dla profesjonalistów

W zestawie DJI RS 4 Pro Combo znajdziesz silnik DJI Focus Pro i Transmitter Ronin, z którymi możliwości twórcze są niemal nieograniczone. Oprócz nich w zestawie znajduje się uchwyt akumulatorowy BG30, wydłużający pracę urządzenia, płytę szybkiego montażu kompatybilną z systemami Arca-Swiss i Manfrotto, a także niezbędne kable, mocowania i śruby. Przedłużony statyw i uchwyt na telefon ułatwią pracę, a walizka pozwoli bezpiecznie przechować wszystkie urządzenia. To wszystko, czego potrzebujesz do tworzenia stabilnych i płynnych ujęć na profesjonalnym poziomie.

Znosi ograniczenia

DJI RS 4 Pro jest wykonany z najwyższej klasy włókna węglowego, co daje kombinację lekkości z potężnym udźwigiem do 4,5 kg. To zaproszenie do eksperymentowania z różnorodnym sprzętem, od lustrzanek po profesjonalne kamery filmowe. Dzięki innowacyjnej płytce DJI RS 4 Pro wprowadza możliwość nagrywania w pionie, umożliwiając płynne przejście między orientacjami bez potrzeby korzystania z dodatkowych akcesoriów.

Dopracowany

Używanie DJI RS 4 Pro jest nie tylko intuicyjne, ale i wygodne. Podwójne łożyska toczne i niskotarciowa powłoka Teflonu™ na osiach zapewniają płynne i precyzyjne wyważanie. Specjalne pokrętło na osi tilt oraz regulowana górna płyta szybkiego montażu gwarantują, że idealne ustawienie sprzętu zajmuje chwilę. Co więcej, automatyczna blokada ekranu w dotykowym wyświetlaczu OLED eliminuje problem przypadkowych dotknięć.

Nieograniczone możliwości

DJI RS 4 Pro ma zwiększony o 20% trzyosiowy moment obrotowy silnika i algorytm stabilizacji RS 4. generacji co zapewnia nieporównywalną płynność ujęć. Niezależnie od tego, czy filmujesz dynamiczne sceny akcji, czy subtelne momenty, RS 4 Progwarantuje bezkompromisową jakość. Z nowym trybem Car Mount i optymalizacją pod różne scenariusze, Twoje ujęcia będą zawsze stabilne, nawet w trudnych warunkach.

Inteligentnie sterowana ostrość

Połączenie DJI RS 4 Pro z Focus Pro LiDAR i Focus Pro Motor  (dostępne w oddzielnej sprzedaży) otwiera przed Tobą drzwi do precyzyjnej, inteligentnej regulacji ostrości — również w ruchu i na większych odległościach. Z ActiveTrack Pro nowej generacji, nawet najszybsze i najbardziej nieprzewidywalne obiekty pozostaną w centrum uwagi. Teraz zyskujesz jeszcze większą kontrolę, ponieważ ruchem gimbala i zoomem możesz sterować wygodnie za pomocą intuicyjnego joysticka. Wypróbuj funkcje Power Zoom dla obiektywów PZ, Clear Image Zoom oraz External Focus Motor Zoom i ciesz się precyzyjną kontrolą.

Zaawansowany ekosystem

RS 4 Pro to serce ekosystemu, wspierającego kreatywność na każdych nagrywkach. Przełomowe rozwiązania takie jak bezprzewodowe sterowanie przez Bluetooth, elastyczne przełączanie trybów gimbala, i inteligentne funkcje, jak Motionlapse czy Panorama, zrewolucjonizują Twój proces twórczy. Dzięki uchwytowi z akumulatorem o dużej pojemności, DJI RS 4 Prozapewnia do 29 godzin ciągłego działania.

Połącz i kontroluj

DJI RS 4 Pro masz kontrolę nie tylko nad stabilizacją, ale także nad całym procesem twórczym. System zdalnego sterowania Focus Pro Hand Unit i wsparcie dla ekosystemu transmisji wideo DJI Transmission, zapewniają płynną współpracę na planie i precyzyjne zarządzanie każdym aspektem produkcji. Możliwość jednoczesnego zasilania Focus Pro LiDAR i DJI Video Transmitter eliminuje potrzebę korzystania z dodatkowych akumulatorów, a zintegrowane mocowanie pozwala na łatwą instalację akcesoriów.

Dla profesjonalistach

DJI RS 4 Pro to nie tylko narzędzie dla samodzielnych twórców, ale i serce profesjonalnych produkcji. Dzięki wsparciu dla DJI Ronin Image Transmitter i możliwości zdalnej kontroli, nawet małe zespoły mogą realizować ambitne projekty z łatwością i precyzją. Wsparcie dla nadajnika DJI Ronin Image Transmitter umożliwia transmisję na żywo w wysokiej rozdzielczości, otwierając nowe możliwości dla twórczej ekspresji i współpracy.

Specyfikacja

Gwarancja
24 miesiące
Zestaw zawiera
 • Gimbal
 • Uchwyt BG30 Battery Grip
 • Płytka szybkiego montażu (Arca-Swiss/Manfrotto)
 • Przedłużony uchwyt/statyw (metalowy)
 • Uchwyt do walizki
 • Wspornik mocowania obiektywu (przedłużony)
 • Kabel do sterowania wieloma kamerami (USB-C, 30 cm)
 • Kabel ładujący USB-C (40 cm)
 • Zestaw śrub
 • Futerał
 • Kabel zasilający USB-C (20 cm)
 • Kabel Mini-HDMI do Mini-HDMI (20 cm)
 • Kabel Mini-HDMI do HDMI (20 cm)
 • Kabel Mini-HDMI do Micro-HDMI (20 cm)
 • Nadajnik obrazu Ronin
 • Silnik Focus Pro
 • Naklejka z logo DJI
 • Naklejka FIZ
 • Zestaw montażowy pręta silnika Focus Pro
 • Pasek zębaty Focus
 • Dolna płytka szybkiego montażu (przedłużona)
 • Uchwyt na telefon
Waga [g]:
1242
Przeznaczenie (zalecane):
aparat i kamera
Udźwig:
4500 g
 Bateria:
1950 mAh
Aplikacja na smartfona:
Tak
 Pojemność baterii [mAh]:
1950
 EAN
6941565974679
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty

Informacja o weryfikacji opinii

Sklep pasazfoto.pl weryfikuje opinie produktowe i wdrożył odpowiednie rozwiązania w celu oceny ich autentyczności. 

Produkty oferowane na stronie sklepu mogą zostać ocenione na 6 gwiazdek, a rzeczywiste doświadczenia zakupowe klientów są opisywane w komentarzu, który jest niezbędnym elementem opinii. 

Do wystawienia opinii konieczne jest podanie adresu e-mail, który stanowi weryfikowalny odnośnik do rzeczywiście złożonego i odebranego zamówienia. Po wystawieniu opinia jest weryfikowana przez pracownika sklepu. Jeżeli okaże się, że adres e-mail nie może zostać powiązany z zamówieniem produktu, który był przedmiotem opinii, opinia taka jest usuwana. Jeżeli zachodzą wątpliwości co do autentyczności opinii, są one wyjaśniane na podstawie przedstawionych dowodów na zakup określonego produktu. 

Średnia wynikająca z ocen jest widoczna na kartach produktów wraz z informacją o liczbie ocen na podstawie której została obliczona. Oceny wraz z komentarzami widoczne są pod kartą produktu.

Publikujemy wszystkie opinie (zarówno pozytywne, jak i negatywne) i nie ingerujemy w ich treść, nie oferujemy dodatkowych korzyści związanych z wystawieniem opinii lub jej wycofaniem. 

Z powyższych względów możemy zapewnić, że opinie dostępne na stronie sklepu pasazfoto.pl są weryfikowane oraz odzwierciedlają rzeczywiste doświadczenia zakupowe. 

Opinie na temat sklepu pasazfoto.pl mogą być wystawiane na innych platformach oraz porównywarkach cen. W przypadku takich opinii w zakresie oceny wiarygodności i autentyczności opinii zastosowanie znajdują zasady stosowane przez te podmioty. Ze swojej strony pasazfoto.pl dokłada wszelkich starań by opinie na temat sklepu były zawsze wiarygodne i autentyczne.