FujiFilm Fujinon XF 18-135 mm f/3.5-5.6 R LM OIS WR
3 280,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 3 dni

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / Inpost
* zagraniczna: UPS

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie
* 30.00 zł: przy dostawie krajowej za pobraniem

* 100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* szybkie przelewy 
Przelewy24
* kredyt Santander / Credit Agricole Bank Polska SA
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

55 1140 2004 0000 3402 7966 6570

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt. Apare SP ZOO oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług. 

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu.

Podziel się:
Oblicz    ratę CA
Oblicz    ratę Santander
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Fujinon XF 18-135 mm f/3.5-5.6 R LM OIS WR

Fujinon XF 18-135 mm f/3.5-5.6 R LM OIS WR to zaawansowany obiektyw o uniwersalnym zakresie ogniskowych dedykowany do bezlusterkowych aparatów FujiFilm X. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie chcą często zmieniać obiektywu a jednocześnie nie potrzebują dużych wartości przysłony (małej głębi ostrości). Kompaktowa konstrukcja, odporność na niekorzystne warunki pogodowe oraz wbudowana stabilizacja obrazu idealnie sprawdzą się w fotografii podróżniczej czy codziennym fotografowaniu i filmowaniu.

Uniwersalny zakres ogniskowych

Obiektyw o ognskowych 18-135 mm stosowany w aparatach z matrycą APS-C odpowiada ogniskowym 27-206 mm w aparatach z matrycą pełnoklatkową.  Jest to bardzo uniwersalny zakres pozwalający na wykonanie zarówno ujęć szerokich planów jak i zbliżeń. Przekłada się to na ogromną uniwersalność gdyż obiektyw tego rodzaju może zastąpic kilka innych obiektywów. Jest doskonałym rozwiązaniem na długie wyprawy gdzie chcemy ograniczyć ilość zabieranego sprzętu a także wszędzie tam gdzie potrzebujemy szybkiej zmiany kąta widzenia nie mając czasu na wymianę obiektywu.

Wysoka jakość optyczna

Konstrukcję optyczą stanowi 16 soczewek rozmieszczonych w 12 grupach. Wśród nich znajdują się aż 4 elementy asferyczne oraz 2 elementy ze szkła ED o niskiej dyspersji. Gwarantuje to zachowanie wysokiej jakości obrazu bez zniekształceń i aberracji a także wierne odwzorowanie kolorów. Soczewki obiektywu zostały dodatkowo pokryte powłoką HT-EBC zabezpieczając przed powstawaniem refleksów i tzw. duszków.

Szybki i cichy system AF (maks. 0,08s)

XF 18-135 mm dzięki mechanizmowi wewnętrznego ogniskowania zapewnia szybkie działanie autofokusa. Czas ustawiania ostrości przy wykorzystaniu detekcji fazowej to zaledwie 0,08s. (w zależności od aparatu). Szybkość działania AF ma szczególne znaczenie przy obiektach w ruchu oraz podczas filmowania z czym obiektyw 18-135 mm radzisobie doskonale. Zastosowanie silnika liniowego bezpośrednio poruszającego przednią soczewkę nie tylko przyspieszyło działanie AF ale jednocześnie sprawiło, że ustawianie ostrosci jest niemal niesłyszalne co r ównież ma szczególne znaczenie podczas filmowania.

Bardzo wydajna stabilizacja obrazu

Zastosowanie w obiektywie XF 18-135 zaawansowanego systemu stabilizacji opartego na żyroskopie pozwala wydłużyć nominalny czas naświetlania o nawet 5 wartości EV. W praktyce oznacza to, że tzw. bezpieczny czas naświetlania wydłuża się aż 32x i pozwala na swobodne fotografowanie bez użycia statywu nawet w słabym oświetleniu. Bardzo dużą skutecznośc działania stabilizacji widać też podczas filmowania gdzie wbudowana w obiektyw stabilizacja może w dużym stopniu zastąpić inne systemy stabilizacji.

Uszczelniana, metalowa obudowa

Konstrukcja obiektywu została zamknięta w metalowej, uszczelnianej w aż 20 miejscach obudowie. Takie rozwiązanie sprawia, że obiektyw jest odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne i może być używany na śniegu, niewielkim deszczu czy w miejscach o dużym zapyleniu. Nie straszny więc mu wypad na  narty czy plażę. Obiektyw jest też odporny na mróz gwarantując poprawne działane nawet przy -10 stopniach Celsjusza.

Zastosowany wewnątrz obiektywu wentylator sprawdza się podczas regulacji zoomu. Zapobiega on przedostawaniu się do środka drobinek kurzu a także powstawaniu wilgoci. Dla zapewnienia szczelności obiektywu wskazane jest używanie go z uszczelnianymi aparatami FujiFilm X.

Uniwersalność zastosowań wraz z poręczną i lekką konstrukcją są idealnym rozwiązaniem do długich wypraw i codziennych wycieczek z aparatem.

 

Gwarancja 2 lata

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty