Fujifilm Fujinon XF 56 mm f/1.2R
3 999,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / Inpost
* zagraniczna: UPS

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie
* 30.00 zł: przy dostawie krajowej za pobraniem

* 100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* szybkie przelewy 
Przelewy24
* kredyt Santander / Credit Agricole Bank Polska SA
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

55 1140 2004 0000 3402 7966 6570

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt. Apare SP ZOO oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług. 

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu.

Podziel się:
Oblicz    ratę CA
Oblicz    ratę Santander
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Fujinon XF56 mm f/1.2R

Fujinon XF56 mm f/1.2R to obiektyw typowo portretowy wyróżniający się ogromnym poziomem "jasności" f/1,2. Ogniskowa 56 mm w aparatach z matrycą APS-C daje taki sam kąt widzenia jak 85 mm w aparatach z matrycą pełnoklatkową.  Duża wartość przysłony pozwala na efektowne rozmycie tła a także fotografowanie w naprawdę trudnych warunkach oświetleniowych.

 

Cechy i korzyści

Ogniskowa 56 mm

Ogniskowa 56 mm zastosowana w aparacie z matrycą APS-C daje kąt widzenia 28,5 stopnia a więc taki sam jak ogniskowa 85 mm stosowana w aparatach z matrycą pełnoklatkową. Jest to jedna z najpopularniejszych ogniskowych stosowanych w fotografii portretowej pozwalająca na uzyskanie odpowiedniej odległości pomiędzy fotografem a modelem a jednocześnie zachowanie bardzo atrakcyjnej perspektywy.

Wspaniała jasność f/1,2

Maksymalny otwór przysłony w tym obiektywie wynosi f/1,2. Taka wartość pozwala zarówno na uzyskanie bardzo małej glębi ostrości ale też fotografowanie w ultra słabym oświetleniu. Jest to więc obiektyw, który może znaleść zastosowanie również poza fotografią portretową.  Połączenie dużej jasności z ogniskową 56 mm jest idealnym rozwiązaniem do portretów w naturalnym oświetleniu.

 

Wysoka jakość optyczna

Budowa obiektywu oparta jest na 11 soczewkach umieszczonych w 8 grupach. Wśród nich znajdują się szereg soczewek specjalnych: dwie soczewki ze szkła ED cechujące się bardzo niską dyspersją, jedna obustronnie asferyczna, cztery z wypukłą powierzchnią oraz  jedna soczewka asferyczna ze szkła optycznego. Dla podniesienia jakości obrazu oraz minimalizacji refleksów na wszystkich soczewkach zastosowano autorską powłokę HT-EBC.

7-listkowa przysłona

7-listkowa, zaokrąglona przysłona natomiast pozwala uzyskać atrakcyjnie wyglądający efekt bokeh charakterystyczny dla niemal wszystkich obiektywów XF.

 

Szybki AF

Zastosowany w obiektywie XF56 mm f1.2 R  mechanizm wewnętrznego ogniskowania w połączeniu z bezrdzeniowym silnikiem prądu stałego zapewnia szybkie i precyzyjne ustawieie ostrości. Miłośnicy ręcznego ustawiania ostrości docenią szeroki, wygodny w użyciu pierścień ostrości na obiektywie.

 

Dane techniczne

Oznaczenia :
XF
Ogniskowa [mm]:
56
Kąt widzenia [stopnie]:
28.5
Przysłona [f/]:
1.2
Minimalna wartość przysłony - szeroki kąt [f/]:
16
Minimalna wartość przysłony - wąski kąt [f/]:
16
Maksymalna wartość przysłony - szeroki kąt [f/]:
16
Maksymalna wartość przysłony - wąski kąt [f/]:
16
Minimalna odległość ostrzenia AF/MF [cm]:
70
Stabilizacja:
brak
Budowa:
11 soczewek w 8 grupach
Skala odwzorowania:
maksymalne powiększenie 0.09x
Osłona przeciwsłoneczna:
w zestawie
Bagnet:
FujiFilm X
Średnica filtra [mm]:
62
Waga [g]:
405
Wymiary (średnica x długość) [mm]:
73.2 x 69.7
 
Gwarancja 2 lata
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty