GODOX TT685 II SPEEDLITE (Nikon)
617,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / Inpost
* zagraniczna: UPS

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24
* 30.00 zł: przy dostawie krajowej za pobraniem

* 99 / 30 zł: przy dostawie krajowej w kredycie Santander / Credit Agricole

* 100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* szybkie przelewy 
Przelewy24
* kredyt Santander / Credit Agricole Bank Polska SA
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

55 1140 2004 0000 3402 7966 6570

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt. Apare SP ZOO oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług. 

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu.

Podziel się:
Oblicz    ratę CA
Oblicz    ratę Santander
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

LAMPA BŁYSKOWA GODOX TT685 II SPEEDLITE

Lampa reporterska z wbudowaną bezprzewodową transmisją 2,4G (system X)

Wydajna reporterska lampa Godox TT685 II Speedlite zapewni Ci pełną swobodę podczas pracy ze światłem błyskowym.  Oferuje wbudowaną bezprzewodową transmisję 2,4 G opartą o system X, która zapewnia zasięg do 100 m. Dodatkowo w pełni obsługuje TTL czy inne niezbędne funkcje, takie jak np. synchronizacja z krótkimi czasami migawki do 1/8000 s czy blokada światła błyskowego i wiele więcej. Jej liczba przewodnia wynosi 60 (m ISO 100@200mm) a regulacja energii błysku (1/1~1/128) następuje w 22 krokach. Bardzo dużym udogodnieniem jest głowica z zoomem 20-200 mm.  

Lampa reporterska z rozbudowanymi funkcjami

Aby swobodnie pracować ze światłem błyskowym w zmiennych warunkach reporterskich konieczne jest zastosowanie wielu niezbędnych funkcji. Lampa Godox jest kompatybilna z zaawansowanymi trybami automatycznego dostosowywania parametrów. Możesz skorzystać także np. z synchronizacji z krótkim czasami ekspozycji do 1/8000 s. 

Unikatowa funkcja TCM(TTL Converted to Manual) pozwala na błyskawiczne przejście z trybu TTL do manualnego. Daje to jeszcze większą kontrolę nad lampą i umożliwia np. zablokowanie właściwej wartości ekspozycji, ułatwiając ustalenie punktu wyjścia dla zewnętrznych lamp błyskowych pracujących w trybie manualnym. 

Łączność bezprzewodowa z systemem X

Zintegrowany system radiowy 2,4 GHz X pozwala na stosowanie lampy jako odbiornik i nadajnik. Z łatwością stworzysz więc rozbudowaną konfigurację oświetlenia z zasięgiem do 100 m i obsługą do 32 kanałów i 5 grup. Lampa może stanowić nadajnik dla lamp błyskowych V1, AD200 Pro i AD300 Pro itp. Lampę TT685 II można obsługiwać za pomocą nadajników X1, X2, XPro i V1. 

Wyświetlacz LCD

Prostą obsługę zaawansowanych funkcji tej lampy błyskowej zapewnia czytelny i intuicyjny wyświetlacz LCD. Dzięki niemu z łatwością poznasz wszystkie parametry czy sprawdzisz status pracy lampy reporterskiej. Skorzystaj także z portu synchronizacji 2,5 mm, który zapewnia podstawowe połączenie przewodowe. 

Szeroki zakres zoomu

Pracuj swobodnie z różnymi obiektywami dzięki zoomowi głowicy wynoszącemu 20-200 mm.Można go dostosować ręcznie lub automatycznie. Wiązka światła będzie więc dopasowana do zastosowanego obiektywu, a duży zakres zoomu daje większą swobodę podczas doboru optyki do sesji. Lampa Godox TT685 II dzięki zoomowi sprawdzi się także bardzo dobrze zarówno w otwartej przestrzeni, jak i w ciasnych pomieszczeniach. 

Swobodna regulacja głowicy z palnikiem

Jak każda świetna reporterska lampa błyskowa Godox TT685 II posiada ruchomą głowicę z palnikiem. Możesz dostosować kierunek emisji światła za sprawą możliwości pochylania głowicy w zakresie od -7 do 120°. Twoje możliwości konfigurowania oświetlenia zwiększa także obrót głowicy w zakresie 330°. Z łatwością dostosujesz więc kąt padania światła, odbijając go od różnych powierzchni czy w inny sposób pracując z nim kreatywnie. 

Zasilanie za pomocą 4 baterii AA

Łatwy sposób zasilania za pomocą popularnych baterii AA pozwala na sprawne fotografowanie w każdym miejscu. Komplet baterii zapewnia energię do wykonania 330 błysków przy pełnej mocy. Cykl ładowania mieści się w granicach 0,1-2,6 s. Co więcej możliwe jest skorzystanie zzewnętrznych pakietów zasilania poprzez podłączenie ich do portu zasilania (pakiety zasilające sprzedawane są oddzielnie). Złącze USB-C pozwoli na aktualizację oprogramowania, tak aby zawsze korzystać z pełnej wydajności lampy.

Specyfikacja

 Liczba przewodnia [LP]:
60 (ISO100@200mm)
 Zoom:
20-200
 Tryby błysku:
TTL / Multi / M / S1 / S2 / Master / Slave
Dodatkowe funkcje:
łączność bezprzewodowa 2,4 GHz system X
 Wspomaganie AF:
tak
 Wyświetlacz LCD:
tak
 Obracany reflektor:
0° - 330°
 Uchylny reflektor:
-7° - +120°
 Liczba błysków:
min. 360 pełnych błysków
 Czas ładowania lampy:
maks. 2.6
Bezprzewodowa praca zdalna:
tak
Zasilanie:
AA
Wbudowany odbiornik sterowania radiowego:
tak
Wbudowany nadajnik sterowania radiowego:
tak

Zestaw zawiera
lampa
podstawka
etui
opakowanie

Gwarancja 2 lata

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty