Nikon AF-S NIKKOR 50 mm f/1.8G + UV 58 mm GRATIS
962,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / Inpost
* zagraniczna: UPS

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24
* 30 / 90 zł: przy dostawie krajowej za pobraniem

* 99 zł: przy dostawie krajowej w kredycie Santander / Credit Agricole

* 100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* szybkie przelewy 
Przelewy24
* kredyt Santander / Credit Agricole Bank Polska SA
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

55 1140 2004 0000 3402 7966 6570

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt. Apare SP ZOO oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług. 

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu tj Magazyn POV, pasazfoto, ul. Julianowska 37, 05-500 Piaseczno

Podziel się:
Oblicz    ratę CA
Oblicz    ratę Santander
Ocena: 6 na 6 (opinii: 1) DODAJ OPINIĘ

Jeśli poszukujesz do swojego Nikona obiektywu, który da Ci możliwość robienia perfekcyjnych zdjęć także przy słabym oświetleniu, doskonale sprawdzi się przy wykonywaniu portretów, a dzięki swojej lekkiej i kompaktowej konstrukcji jego użytkowanie będzie przyjemnością, model AF-S NIKKOR o ogniskowej 50 mm jest właśnie dla Ciebie. Obiektyw zbudowany jest z 7 elementów w 6 grupach, przysłona składa się z 7 listków o zaokrąglonym kształcie. Dzięki dwóm trybom ustawiania ostrości (manualny oraz autofocus z priorytetem regulacji ręcznej) możesz wykonywać idealnie ostre zdjęcia w każdych warunkach, a zastosowanie cichego systemu SWM zapewnia dyskretne i ciche działanie autofocusa.

Asferyczna soczewka dla jeszcze wyższej jakości zdjęć

Minimalna odległość ogniskowania przy ogniskowej 50 mm wynosi 45 cm. Obiektyw zapewnia 47-stopniowy kąt widzenia i maksymalną skalę odwzorowania 0,15x. Za odpowiednią ostrość i wysoką jakość zdjęć odpowiada soczewka asferyczna. Odpowiednikiem obiektywu dla lustrzanek Nikon w formacie DX jest obiektyw 75 mm.

Lekki, poręczny, zawsze blisko Ciebie

Lekka, ergonomiczna konstrukcja obiektywu idzie w parze z jego wzmocnionym i odpowiednio uszczelnionym, metalowym mocowaniem. Obiektyw waży jedynie 185 gramów, a jego wymiary to: 72 x 52,5 mm. Rozmiar filtra obiektywu wynosi 58 mm. Minimalna przysłona: f/1,8, maksymalna: f/16.

Elementy zestawu tworzą:

  • obiektyw Nikon AF-S NIKKOR 50 mm f/1.8G,
  • futerał na obiektyw CL-1013,
  • przednia pokrywka LC-58,
  • tylna pokrywka LF-4,
  • osłona przeciwsłoneczna HB-47.

Model kompatybilny z aparatami Nikon: D90, D7200, D3300, D3400, D5600, D5500, D7500, D7100, D5300, D5200, D3200.

Obiektyw z 2-letnią gwarancją

Typ Obiektyw AF-S typu G z wbudowanym procesorem i mocowaniem F
Ogniskowa 50 mm
Maksymalny otwór względny f/1,8
Minimalny otwór względny f/16
Budowa obiektywu 7 soczewek w 6 grupach (w tym 1 soczewka asferyczna)
Kąt widzenia Lustrzanki analogowe i lustrzanki cyfrowe formatu FX firmy Nikon: 47° Lustrzanki cyfrowe formatu DX firmy Nikon: 31° 30′
Ustawianie ostrości Autofokus sterowany przy użyciu cichego silnika falowego oraz pierścień do ręcznego ustawiania ostrości
Minimalna odległość zdjęciowa 0,45 m od płaszczyzny ogniskowej
Maksymalna skala odwzorowania 0,15x
Liczba segmentów przysłony 7 (zaokrąglony otwór przysłony)
Przysłona W pełni automatyczna
Zakres ustawień przysłony f/1,8–16
Rozmiar filtra 58 mm (P = 0,75 mm)
Wymiary Ok. 73 mm (maksymalna średnica) x 52,5 mm (odległość od kołnierza mocowania obiektywu)
Masa Ok. 190 g
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
napisał/a: Obiektyw idealny do portretów
Mam ten obiektyw od 2 tygodni i nie mogę się nim nacieszyć. Wykorzystuję go głównie do zdjęć portretowych, które wychodzą przepiękne. Efekt bokeh naprawdę robi wrażenie, a ostrość zawsze jest w tym punkcie, gdzie chcę.
Pokazuje 1-1 z 1 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Dodatkowe akcesoria
Podobne produkty

Informacja o weryfikacji opinii

Sklep pasazfoto.pl weryfikuje opinie produktowe i wdrożył odpowiednie rozwiązania w celu oceny ich autentyczności. 

Produkty oferowane na stronie sklepu mogą zostać ocenione na 6 gwiazdek, a rzeczywiste doświadczenia zakupowe klientów są opisywane w komentarzu, który jest niezbędnym elementem opinii. 

Do wystawienia opinii konieczne jest podanie adresu e-mail, który stanowi weryfikowalny odnośnik do rzeczywiście złożonego i odebranego zamówienia. Po wystawieniu opinia jest weryfikowana przez pracownika sklepu. Jeżeli okaże się, że adres e-mail nie może zostać powiązany z zamówieniem produktu, który był przedmiotem opinii, opinia taka jest usuwana. Jeżeli zachodzą wątpliwości co do autentyczności opinii, są one wyjaśniane na podstawie przedstawionych dowodów na zakup określonego produktu. 

Średnia wynikająca z ocen jest widoczna na kartach produktów wraz z informacją o liczbie ocen na podstawie której została obliczona. Oceny wraz z komentarzami widoczne są pod kartą produktu.

Publikujemy wszystkie opinie (zarówno pozytywne, jak i negatywne) i nie ingerujemy w ich treść, nie oferujemy dodatkowych korzyści związanych z wystawieniem opinii lub jej wycofaniem. 

Z powyższych względów możemy zapewnić, że opinie dostępne na stronie sklepu pasazfoto.pl są weryfikowane oraz odzwierciedlają rzeczywiste doświadczenia zakupowe. 

Opinie na temat sklepu pasazfoto.pl mogą być wystawiane na innych platformach oraz porównywarkach cen. W przypadku takich opinii w zakresie oceny wiarygodności i autentyczności opinii zastosowanie znajdują zasady stosowane przez te podmioty. Ze swojej strony pasazfoto.pl dokłada wszelkich starań by opinie na temat sklepu były zawsze wiarygodne i autentyczne.