Nikon Nikkor Z 14-24mm f2.8 S
10 978,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / Inpost
* zagraniczna: UPS

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

* 30.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy pobraniu
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy pobraniu

* 100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* szybkie przelewy 
Przelewy24
* kredyt Santander / Credit Agricole Bank Polska SA
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

06 1140 2004 0000 3902 7973 6368

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt. Apare SP ZOO SP K oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług. 

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu.

POdziel się:
Oblicz    ratę
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

NIKKOR Z 14-24MM F/2.8 S

Mistrz przestrzeni

Spójrz szerzej i znajdź nowy punkt widzenia. Obiektyw Nikkor Z 14-24 mm f/2.8 S pozwoli pokazać piękno świata, cudowne krajobrazy, efektowne zdjęcia architektury, czy też urzekające nocne pejzaże. Konstrukcja ta została opracowana z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach i wyróżnia się swoją jakością na tle innych ultraszerokokątnych obiektywów. Nikkor Z 14-24 mm f/2.8 S został w pełni uszczelniony tak by profesjonaliści mogli używać go nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. 

 

Wszechstronność serii Z

Niezwykle lekki w swojej klasie obiektyw zmiennoogniskowy Nikkor Z 14-24 mm ze stałym światłem f/2.8 będzie doskonałym rozwiązaniem dla wielu profesjonalnych fotografów. Możesz nim rejestrować zarówno słabo oświetlone sceny, jak i szybką akcję. Uzyska więcej szczegółów, głębi i kolorów w każdym zdjęciu oraz filmie, które rejestrujesz. Konstrukcja obiektywu pozwala na zastosowanie nakręcanych optycznych filtrów kołowych, co jest unikatową cechą wśród obiektywów o ogniskowej 14 mm. Takie rozwiązanie znacznie ułatwia pracę i pozwala na pełną kontrolę nad efektami pracy.

Dynamika miejsc

Pokaż atmosferę miejsca i buduj fascyjnuące ujęcia dzięki ostrości w całym zakresie ogniskowych i stałej przysłonie f/2.8, która zapewnia świetne działanie przy małej ilości światła i stałą ekspozycję. Osiągnij pożądane rezultaty bez konieczności ustawiania ekstremalnych wartości czułości ISO nawet przy fotografii nocnych scenerii.

Precyzja detalu 

Wyjątkowa rozdzielczość obiektywu Nikkor Z 14-24mm f/2.8 S umożliwia wierne odwzorowanie każdego elementu sceny. Jasność obrazu jest zachowywana na całej powierzchni kadru, za co odpowiada efektywna kontrola spadku ilości światła przy krawędziach. Dzięki temu otrzymujesz ostre obrazy, wzbogacone o żywe kolory i głęboki kontrast. Winietowanie, flary oraz wady optyczne zostały skutecznie zminimalizowane między innymi dzięki zastosowaniu powłok nanokrystalicznych oraz ARNEO, które zostały opracowane przez firmę Nikon. 

Szybki i cichy autofocus

Nikkor Z 14-24mm f/2.8 S wykorzystuje ostry, bezgłośny i precyzyjny system ustawiania ostrości oparty o silnik STM. Dzięki temu ustawisz i utrzymasz ostrość dokładnie tam, gdzie chcesz. Całość odbywa się bezgłośnie i płynnie, co pozwala na zastosowanie obiektywu także podczas filmowania. Podobnie dyskretnie odbywa się zmiana ogniskowej.

Niezawodność

Uszczelnienia obejmujące każdą ruchomą cześć obiektywu sprawiają, że konstrukcja jest odporna na kurz i wilgoć, co pozwoli Ci na fotografowanie w każdych warunkach. Dodatkowo zastosowano powłokę fluorową, która chroni przed brudem, pyłem, kurzem i wodą, jednocześnie nie wpływając na jakość uzyskiwanego obrazu. 

Szerokie horyzonty

Aparaty Nikon Z posiadają mocowanie o bardzo dużej średnicy, co pozwala na uchwycenie większej ilości światła przez matrycę. Dodatkowo aparat oferuje bardzo mała odległość między mocowaniem a pełnoklatkowym sensorem, co jeszcze bardziej minimalizuje straty światła. Rezultatem tego rozwiązania jest znakomita ostrość od krawędzi do krawędzi obrazu w całym zakresie ogniskowych.

 

Dane techniczne

Oznaczenia :
NIKKOR Z 14-24mm f/2.8 S
Ogniskowa [mm]:
14-24 mm
Kąt widzenia [stopnie]:
FX: 114°-84°,DX: 90°-61°
Przysłona [f/]:
f/2.8
Minimalna wartość przysłony - szeroki kąt [f/]:
f/2.8
Minimalna wartość przysłony - wąski kąt [f/]:
f/2.8
Maksymalna wartość przysłony - szeroki kąt [f/]:
f/22
Maksymalna wartość przysłony - wąski kąt [f/]:
f/22
Minimalna odległość ostrzenia AF/MF [cm]:
28
Stabilizacja:
brak
Budowa:
16 elementów w 11 grupach
Skala odwzorowania:
0,13x
Osłona przeciwsłoneczna:
HB-96 (w zestawie)
Bagnet:
Nikon Z
 Średnica filtra [mm]:
112
Waga [g]:
650 g
Wymiary (średnica x długość) [mm]:
88,5x124,5

Gwarancja 2 lata 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty