Nikon Nikkor Z 28-400mm f/4-8 VR
6 888,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / Inpost
* zagraniczna: UPS

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24
* 30 / 90 zł: przy dostawie krajowej za pobraniem

* 99 zł: przy dostawie krajowej w kredycie Santander / Credit Agricole

* 100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* szybkie przelewy 
Przelewy24
* kredyt Santander / Credit Agricole Bank Polska SA
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

55 1140 2004 0000 3402 7966 6570

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt. Apare SP ZOO oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług. 

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu tj Magazyn POV, pasazfoto, ul. Julianowska 37, 05-500 Piaseczno

Podziel się:
Oblicz    ratę CA
Oblicz    ratę Santander
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

OBIEKTYW NIKKOR Z 28-400MM F/4-8 VR

Patrz szerzej i z bliska - jakkolwiek zechcesz

Nikon Nikkor Z 28-400mm f/4-8 VR oferuje ultra szeroki zakres ogniskowych, który umożliwia fotografowanie i filmowanie zarówno szerokich planów, jak i bardzo duże zbliżenia. To jednocześnie obiektyw szerokokątny i ultra zoom.Dzięki niemu wykonasz wszystkie ujęcia, jakie tylko przyjdą Ci do głowy. Krajobraz i architektura, portret i dzikie, najbardziej płochliwe zwierzęta. Uruchom wyobraźnie i podążaj jej śladem.

14,2-krotny zoom

Nikon Nikkor Z 28-400mm f/4-8 VR oferuje aż 14,2-krotny zoom. To jeden obiektyw do wszystkich zadań. W jednej chwili możesz fotografować grupę tancerzy ulicznych, stojąc niemalże pomiędzy nimi, a w drugiej chwili możesz zbliżyć to, co dzieje się na wieży pobliskiego ratusza. Możesz być fotografem krajobrazowym, który natychmiastowo przełączy się w tryb fotografii przyrodniczej. Raz fotografujesz rozległe widoki, by za sekundę uchwycić zachwycającego ptaka siedzącego w swoim gnieździe na czubku drzewa. I to wszystko dostępne niezależnie od tego, czy fotografujesz, czy filmujesz.

Kompaktowa konstrukcja i niska waga

Tak ogromny zakres ogniskowych nie wyklucza stworzenie kompaktowej i lekkiej konstrukcji. Nikon Nikkor Z 28-400mm f/4-8 VR waży zaledwie 725 g, co jest naprawdę imponującym wynikiem biorąc pod uwagę jego możliwości. Obiektyw szerokokątny, standardowy i ultra tele w tak małym opakowaniu - to nieoceniona sprawa dla każdego podróżującego fotografa i filmowca.Dopracowana, dobrze wyważona konstrukcja sprawia, że ten obiektyw świetnie leży w dłoni i jest bardzo ergonomiczny nawet przy użyciu maksymalnej ogniskowej 400 mm. 

Ujęcia zbliżeniowe

Ujęcia szerokokątne i super tele to nie wszystko. Obiektyw ten umożliwia wykonywanie także świetnych ujęć zbliżeniowych. Uzupełnij swoje materiały zachwycającymi zbliżeniami, które ukażą szczegóły różnych obiektów - jedzenia, owadów, kwiatów, przedmiotów itp. Przy najkrótszej ogniskowej minimalny dystans ostrzenia wynosi zaledwie 20 cm, natomiast przy maksymalnej tylko 1,2 m. Maksymalna skala odwzorowania równa 0,35x umożliwia wykonywanie wciągających zbliżeń. 

Wydajna stabilizacja obrazu

Wydajna stabilizacja obrazu jest niezbędna przy korzystaniu z tak różnorodnych ogniskowych. W szczególności przyda sie podczas użytkowania dłuższych ogniskowych. Jej wydajność wynosi aż 5 stopni. Nikkor Z 28-400mm f/4-8 VR oferuje tryb SPORT, który zapewnia stabilizację obrazu w wizjerze. Możesz więc dużo wygodniej i swobodniej kadrować ujęcia oraz podążać za akcją. Gdy wykorzystasz ten obiektyw ze zgodnym aparatem Nikon Z efektywność stabilizacji zwiększy się do 5,5 stopnia. 

Uszczelniona konstrukcja

W każdej podróży zdarza się tworzyć w przeróżnych warunkach. Twój Nikkor Z 28-400mm f/4-8 VR będzie gotowy na wszystkie wyzwania. Uszczelniana konstrukcja pozwala na swobodne filmowanie i fotografowanie wszędzie - od piaszczystych plaż po wilgotne lasy. Obiektyw jest odporny na działanie pyłu, kurzu i wilgoci. Możesz zachować pełen spokój gdy dojdzie do nagłego załamania pogody. 

Ergonomiczna konstrukcja 

Nikkor Z 28-400mm f/4-8 VR został zaprojektowany tak, aby zapewnić Ci maksymalna radość z fotografowania i filmowania - i to niezależnie od tego, którą ogniskową wybierzesz. Obiektyw oferuje bezgłośny pierścień sterujacy, który może być dostosowany do Twojego stylu pracy. Przełącznik blokady zoomu zapobiega wysuwaniu się tubusa. 

Precyzyjny, szybki i cichy system AF

Nikkor Z 28-400mm f/4-8 VR wykorzystuje krokowy silnik AF. Działa on niezwykle cicho, precyzyjnie i szybko. Dzięki temu poradzi sobie w każdej, nawet najbardziej dynamicznej scenie. Z tym silnikiem obiektyw ten staje się rasowym sprzętem do fotografii reportażowej, sportowej czy przyrodniczej. Co więcej, silnik krokowy sprawia, że Nikkor Z 28-400mm f/4-8 VR doskonale sprawdza się także w czasie filmowania. 

Specyfikacja

Gwarancja
24 miesiące
Zestaw zawiera
  • obiektyw
  •  dekielki
  •  osłona przeciwsłoneczna
Ustawianie ostrości:
autofokus
Napęd AF:
silnik krokowy
Oznaczenia :
Nikkor Z 28-400mm f/4-8 VR
Ogniskowa [mm]:
28-400
Kąt widzenia [stopnie]:
Format FX: 75° do 6°10′ Format DX: 53° do 4°
Przysłona [f/]:
4-8
Minimalna wartość przysłony - szeroki kąt [f/]:
4
Minimalna wartość przysłony - wąski kąt [f/]:
8
Maksymalna wartość przysłony - szeroki kąt [f/]:
22
Maksymalna wartość przysłony - wąski kąt [f/]:
45
Minimalna odległość ostrzenia AF/MF [cm]:
0,2 (wide); 1,2 m (tele)
Stabilizacja tak/nie:
tak
Budowa słuchawek:
21 soczewek w 15 grupach (w tym 4 soczewki ED i 3 soczewki asferyczne)
Skala odwzorowania:
0,35x
Osłona przeciwsłoneczna:
tak
Bagnet:
Nikon Z
 Średnica filtra [mm]:
77
Waga [g]:
ok. 725 g
Wymiary (średnica x długość) [mm]:
Około 84,5 mm x 141,5 mm
 EAN
4960759912893
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty

Informacja o weryfikacji opinii

Sklep pasazfoto.pl weryfikuje opinie produktowe i wdrożył odpowiednie rozwiązania w celu oceny ich autentyczności. 

Produkty oferowane na stronie sklepu mogą zostać ocenione na 6 gwiazdek, a rzeczywiste doświadczenia zakupowe klientów są opisywane w komentarzu, który jest niezbędnym elementem opinii. 

Do wystawienia opinii konieczne jest podanie adresu e-mail, który stanowi weryfikowalny odnośnik do rzeczywiście złożonego i odebranego zamówienia. Po wystawieniu opinia jest weryfikowana przez pracownika sklepu. Jeżeli okaże się, że adres e-mail nie może zostać powiązany z zamówieniem produktu, który był przedmiotem opinii, opinia taka jest usuwana. Jeżeli zachodzą wątpliwości co do autentyczności opinii, są one wyjaśniane na podstawie przedstawionych dowodów na zakup określonego produktu. 

Średnia wynikająca z ocen jest widoczna na kartach produktów wraz z informacją o liczbie ocen na podstawie której została obliczona. Oceny wraz z komentarzami widoczne są pod kartą produktu.

Publikujemy wszystkie opinie (zarówno pozytywne, jak i negatywne) i nie ingerujemy w ich treść, nie oferujemy dodatkowych korzyści związanych z wystawieniem opinii lub jej wycofaniem. 

Z powyższych względów możemy zapewnić, że opinie dostępne na stronie sklepu pasazfoto.pl są weryfikowane oraz odzwierciedlają rzeczywiste doświadczenia zakupowe. 

Opinie na temat sklepu pasazfoto.pl mogą być wystawiane na innych platformach oraz porównywarkach cen. W przypadku takich opinii w zakresie oceny wiarygodności i autentyczności opinii zastosowanie znajdują zasady stosowane przez te podmioty. Ze swojej strony pasazfoto.pl dokłada wszelkich starań by opinie na temat sklepu były zawsze wiarygodne i autentyczne.