Nikon NIKKOR Z 35mm f/1.8 S
3 380,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / Inpost
* zagraniczna: UPS

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

* 30.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy pobraniu
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy pobraniu

* 100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* szybkie przelewy 
Przelewy24
* kredyt Santander / Credit Agricole Bank Polska SA
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

06 1140 2004 0000 3902 7973 6368

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt. Apare SP ZOO SP K oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług. 

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu.

POdziel się:
Oblicz    ratę
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

NIKKOR Z 35 MM F/1.8 S

Piękno jest tutaj

Postaw na klasyczną perspektywę i niesamowitą głębię ostrości. Twórz subtelne arcydzieła dzięki połączeniu doskonałego obiektywu Nikkor Z 35 mm f/1.8 S i pełnoklatkowej matrycy. Jego perfekcyjne parametry sprawiają, że możesz cieszyć się świetną jakością obrazu w dowolnej sytuacji zdjęciowej i w każdym oświetleniu. 

Wszechstronność serii Z

Światłosiła f/1.8 i niesamowita moc radzenia sobie ze światłem aparatów serii Z sprawiają, że obiektyw Nikkor Z 35 mm f/1.8 S zagwarantuje Ci zdumiewające rezultaty. Możesz nim rejestrować zarówno słabo oświetlone sceny, jak i szybką akcję. Uzyska więcej szczegółów, głębi i kolorów w każdym zdjęciu oraz filmie, które rejestrujesz. 

Podejdź bliżej

Minimalny dystans ostrzenia wynoszący zaledwie 25 cm pozwala na przejęcie pełnej kontroli nad kadrem. Zacznij opowiadać historię. Uzyskaj wyjątkową swobodę. Wszechstronna ogniskowa 35 mm pozwoli Ci budowanie wciągających kadrów, zachowując intymność sceny. Podejdź bliżej, aby zawrzeć w spojrzeniu prawdziwe emocje. Wszystko zależy od Twojej wizji i tego co chcesz powiedzieć. Dodatkowo pływające soczewki zapewnią perfekcyjną ostrość nawet w trakcie fotografowania z bliska.

Bądź precyzyjny

Światłosiła wynosząca f/1.8 zapewnia świetne działanie przy małej ilości światła i plastyczne rozmycie tła. Osiągnij pożądane rezultaty bez konieczności ustawiania ekstremalnych wartości czułości ISO. Obiektyw wykorzystuje elektromagnetyczną przysłonę, która zwiększa precyzję w trakcie wykonywania szybkich zdjęć seryjnych. Wyjątkowa rozdzielczość obiektywu Nikkor Z 35 mm f/1.8 S umożliwia wierne odwzorowanie każdego elementu sceny. Piękny efekt bokeh zapewnia 9-listkowa przysłona.

Nikkor Z 35 mm f/1.8 S wykorzystuje ostry, bezgłośny i precyzyjny system wielokrotnego ustawiania ostrości i wiele silników AF. Dzięki temu ustawiają i utrzymują ostrość dokładnie tam, gdzie chcesz. Całość odbywa się bezgłośnie i płynnie, wykorzystując silnik krokowy, co pozwala na zastosowanie obiektywu także podczas filmowania. 

Zaawansowana konstrukcja

Opracowane przez firmę Nikon powłoki nanokrystaliczne powłoki przeciwodblaskowe ograniczają powstawanie flar i refleksów, umożliwiając uzyskanie znakomitych efektów, nawet pracując pod światło. Obiektyw doskonale sprawdzi się również w trakcie fotografowania w miejscach oświetlonych wieloma źródłami światła, wśród których znajdują się te padające bezpośrednio na przednią soczewkę.

Ograniczenie aberracji komatycznej umożliwia wierne odwzorowanie punktowych źródeł światła, takich jak np. latarnie uliczne, które rzeczywiście na zdjęciach wyglądają jak punkty. O wyjątkową kolorystykę dbają soczewki asferyczne w tym ze szkła ED. Ponadto zapewniają wysoki kontrast fotografii. Obiektyw doskonale komunikuje się z aparatem Z, umożliwiając świetną kompensację dystorsji. Ciesz się doskonałą ostrością i liniami, które pozostaną proste.

Szerokie horyzonty

Aparaty Nikon Z posiadają mocowanie o bardzo dużej średnicy, co pozwala na uchwycenie większej ilości światła przez matrycę. Dodatkowo aparat oferuje bardzo mała odległość między mocowaniem a pełnoklatkowym sensorem, co jeszcze bardziej minimalizuje straty światła. Rezultatem tego rozwiązania jest znakomita ostrość od krawędzi do krawędzi obrazu w całym zakresie ogniskowych a także minimalizowanie winietowania w przypadku korzystania z obiektywów szerokokątnych.

System wielokrotnego ogniskowania gwarantuje działanie systemu ustawiania ostrości z niezwykłą precyzją i płynnością. Inżynierom udało się zredukować efekt "oddychania" obiektywu i przesunięcia ostrości podczas zmiany ogniskowej.

Ostrość w każdych warunkach

Obiektyw Nikkor Z 35 mm f/1.8 S wykorzystuje system redukcji drgań dostępny w aparacie, co umożliwia fotografowanie bez użycia statywu nawet przy bardzo małej ilości światła. Wykorzystasz go także podczas nagrywania wideo, eliminując drgania rąk bez użycia dodatkowych akcesoriów. 

Panuj nad wszystkim

Moletowany pierścień umożliwia płynną i intuicyjną obsługę. Poza wykorzystaniem go do manualnego ustawiania ostrości, możesz wykorzystać go także podczas pracy z trybem AF. W takiej sytuacji możesz przypisać do niego wartości ISO lub korzystać intuicyjnie z kompensacji ekspozycji. Manualne ustawianie ostrości reaguje na prędkość obrotu pierścieniem, co zwiększa precyzję ręcznego ostrzenia.

Bezgłośna praca pierścienia umożliwia regulację przysłony pozbawioną kliknięć. Funkcja ta pozwala na bezproblemowe wykorzystanie obiektywu w trakcie filmowania.

Uszczelnienia obejmujące każdą ruchomą cześć obiektywu sprawiają, że konstrukcja jest odporna na kurz i wilgoć , co pozwoli Ci na fotografowanie w każdych warunkach. Dodatkowo zastosowano powłokę fluorową, która chroni przed brudem, pyłem, kurzem i wodą, jednocześnie nie wpływając na jakość uzyskiwanego obrazu.

 

 

Dane techniczne: Obiektyw Nikon Nikkor Z 35 mm f/1.8 S
Typ obiektywu
stałoogniskowy
Mocowanie obiektywu
Nikon Z
Do matryc
pełnoklatkowych i APS-C
Seria
Nikon Nikkor S
Zakres ogniskowej [mm]
35
Przysłona [f/]
f/1.8
Minimalny zakres ustawienia ostrości [cm]
25 cm
Regulacja ostrości
Automatyczna, Manualna
Stabilizacja
Nie
Średnica filtra [mm]
62
Cechy unikatowe
Nie
Osłona obiektywu w zestawie
Tak
Kolor
Czarny
EAN
4960759149862
Waga
370 g
Wymiary
73.0 mm x 86.0 mm (śr x dł)

Gwarancja 2 lata 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty