Nikon Z30 + 16-50 mm f/3.5-6.3
3 523,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / Inpost
* zagraniczna: UPS

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24
* 30.00 zł: przy dostawie krajowej za pobraniem

* 99 zł: przy dostawie krajowej w kredycie Santander / Credit Agricole

* 100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* szybkie przelewy 
Przelewy24
* kredyt Santander / Credit Agricole Bank Polska SA
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

55 1140 2004 0000 3402 7966 6570

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt. Apare SP ZOO oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług. 

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu tj Magazyn POV, pasazfoto, ul. Julianowska 37, 05-500 Piaseczno

Podziel się:
Oblicz    ratę CA
Oblicz    ratę Santander
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

 Nikon Z30 + 16-50 mm f/3.5-6.3

NIKON Z30

Bezlusterkowiec wysokiej jakości

Zerwij z ograniczeniami smartfona i urzeczywistnij pomysły na wideoblogi dzięki wyższej jakości obrazu, sprawiającej, że Twoje treści wyróżnią się na tle innych. Nikon Z30 to bardzo łatwy w użyciu aparat otwiera nowe możliwości tworzenia, umożliwiając fotografowanie i filmowanie w trudniejszych warunkach oświetleniowych, zapewniając wydajniejsze przetwarzanie obrazu i większą wszechstronność.  Matryca formatu DX i ruchomy monitor to wygodne vlogowanie z filmową jakością. Filmy 4K i wyraźny dźwięk, AF ze śledzeniem oczu i rozbudowane opcje dzielenia się treściami. 

 

 

Materiały 4K

Nikon Z 30 to rozdzielczość 4K w 30 klatkach i aż 120 klatek przy Full HD. Umożliwia to zwolnienie czasu przy zachowaniu jakości obrazu. 100% pola widzenia zapewnia wykorzystanie całej szerokości matrycy. To znacznie ułatwia kadrowanie podczas autoportretów.

 

Zachowaj ciągłość!

Nawet 125 minut nagrywania w jednym ciągu znacznie ułatwia nagrywanie i codzienne vlogowanie. Rejestruj rzeczywistość i kształtuj przekaz na spokojnie w postprodukcji. Wykorzystaj Wi-Fi, Bluetooth i aplikację SnapBridge do przesyłania i dzielenia się swoim materiałem.

 

Nikon Z 30 - niech usłyszą Cię wyraźniej

Wbudowany mikrofon stereofoniczny o dużej czułości z opcjami do nagrywania głosu ludzkiego lub dźwięków otoczenia da Ci przewagę jakości, nawet jeśli nie zdecydujesz się na mikrofon zewnętrzny. Funkcja redukcji szumu wiatru poprawi przekaz, gdy pogoda nie dopisuje nagrywaniu.

 

Osiągnij jakość, która zachwyca

Aparat Nikon Z 30 to ogromne możliwości rejestrowania obrazu, gdziekolwiek jesteś. Twoje wideoblogi nabiorą nowego życia, niezależnie czy streamujesz je na żywo, czy redagujesz po nagraniu. Zdjęcia o bogatych szczegółach to nowa jakość treści, robiąca wrażenie bez podkręcania w programach graficznych.

Wpuść więcej światła do swoich zdjęć

Duże mocowanie bagnetu, duża matryca DX o rozdzielczości 20,9 mln pikseli to duża ilość światła. Parametry nieosiągalne dla smartfonów. Niezależnie czy jesteś na zewnątrz, czy w środku, w dzień czy w nocy - ilością szczegółów przyćmisz swoje zdjęcia z komórki. 

Odkryj nocną stronę fotografii

Kompletnie nowe możliwości nagrywania nocą to brak ograniczeń tam, gdzie do tej pory były. ISO 25600 dla nagrywania i ISO 51200 (z możliwością zwiększenia) dla zdjęć dają olbrzymie pole manewru. Odkryj profesjonalną jakość nocnych zdjęć, trafiaj ostro dzięki systemowi AF, który już znasz.

Wesprzyj swoją kreatywność

Aparat Z 30 to 3-calowy, ruchomy monitor dotykowy, czytelne wyświetlacze i dobrze przemyślane elementy sterujące. Żadne ujęcie nie będzie trudne, a nowe pomysły Cię zaskoczą. Niezależne ustawienia dla filmów i zdjęć z funkcją szybkiego przełączania - nie trać czasu - działaj!

Pewny chwyt, ostre zdjęcia

Małe aparaty to zwykle kompromisy dla ergonomii. Nie tutaj! Głęboki uchwyt ułatwia trzymanie w każdej pozycji a elektroniczna redukcja drgań (e-VR) firmy Nikon zmierzy się z pozostałością niechcianych poruszeń.

 

Dostępność i sygnalizacja

Niezależnie od tego, czy nagrywasz kogoś, czy siebie - przycisk rozpoczęcia nagrywania jest łatwo dostępny, a Ty masz wizualne potwierdzenie, że je uruchomiłeś. Z przodu zakomunikuje Ci to czerwona lampka, z tyłu - czerwona ramka wokół wyświetlacza.

Stworzony, by kręcić z ręki

Wystarczy obrócić ruchomy monitor do przodu, a aparat zrobi resztę. Przełączy się w tryb autoportretu usuwając z ekranu zbędne informacje i odsłaniając cały kadr. W tej pozycji nadal wygodnie sięgniesz przycisku nagrywania i zdjęć.

Dopasuje się do Ciebie

Ustaw aparat po swojemu - trzymaj ulubione opcje pod ręką, dostępne i gotowe do działania. Nie ograniczaj się do jednej konfiguracji, wykorzystaj w pełni bank ustawień manualnych U1-U3.

 

Sięgaj po więcej

Aparat Z 30 jest wyposażony w zaawansowane funkcje automatyczne, które pozwolą Ci kręcić i robić zdjęcia nawet wtedy, gdy wydaje się to niemożliwe. Za mało światła, szybko biegające dzieci czy kościół, w którym musisz zachować ciszę. Na wszystkie te problemy Z30 ma rozwiązania. Tryb cichej fotografii to tylko jedno z nich.

Zawsze ostro

Ciągły AF doskonale radzi sobie z utrzymaniem ostrości kadru. Niezależnie czy rejestrujesz siebie, czy innych - inteligentne śledzenie sprawi, że skupisz się realizowaniu pomysłów, a nie myśleniu o technikaliach.

Perfekcyjne naświetlenie

Warunki oświetleniowe nie staną na drodze Twoich pomysłów. Używaj trybu automatycznego, a jeśli masz jakieś uwagi - wygodna korekta ekspozycji szybko pozwoli uzyskać idealny efekt.

 

Podąża za oczami

Są miejsca wymagające szczególnego przywiązania do ostrości. Oczy, to w nie właśnie patrzymy na zdjęciach i w filmie. Z 30 jest wyposażony w tryby AFwykrywające i śledzące oczy nie tylko ludzi, ale i zwierząt. Utrzymują tę ostrość, nawet jeśli fotografowana osoba odwróci wzrok i ponownie spojrzy w stronę aparatu.

 

Uchwyć nieuchwytne

Mając do dyspozycji 11 kl./s z pełnym śledzeniem AF/AE zamrozisz czas w pełni ostrych kadrach. Twoje profile społecznościowe zyskają na dynamice znakomicie uchwyconych ujęć.

 

Wybieraj obiektywy, pozbądź się ograniczeń

Rankiem fotografujesz sarny na horyzoncie a wieczorem streamujesz z ciasnego pokoju. Aparat pozostaje ten sam, obiektywy dostosowują go do sytuacji. Do swojej dyspozycji masz wszystkie obiektywy Nikkor Z lub przez opcjonalny adapter do mocowania FTZ II używać obiektywów do lustrzanek cyfrowych zmocowaniem F firmy Nikon.

 

Jeszcze większa wygoda

Do zdalnego sterowania aparatem Z 30 możesz używać pilota ML-L7 firmy Nikon. Pilota można też przymocować do statywu SmallRig, aby wygodnie sterować aparatem z ręki. Pozwoli Ci to na wygodne operowanie aparatem w każdej sytuacji.

 

Jeden, by rządzić wszystkim

Jeden uniwersalny kabel USB typu C (w zestawie) zapewnia stałe zasilanie aparatu Z 30. Można transmitować na żywo wideoblogi i jednocześnie ładować akumulator aparatu! Wystarczy założony obiektyw Nikkor Z i aparat Z 30 podłączony do komputera z zainstalowanym bezpłatnym programem Nikon Webcam Utility.

Filtry na żywo

20 kreatywnych ustawień Picture Control, pozwala na stosowanie filtrów jeszcze przed zrobieniem zdjęcia czy nakręceniem sceny. Testuj i oglądaj rezultaty na żywo!

Telefon zawsze pod ręką

Robisz znacznie lepsze zdjęcia Z 30 niż swoim telefonem, ale to nadal nim logujesz się na social media i dzielisz zdjęciami. Aplikacja SnapBridge to pomost między nimi. Wygodnie przesyłaj zdjęcia i wykorzystaj telefon do zdalnego sterowania aparatem! Czerp to, co najlepsze z obu światów.

 

Nikon Nikkor Z DX 16-50 mm f/3.5-5.6 VR

Wyjątkowo poręczny, obiektyw szerokokątny o zmiennej ogniskowej do aparatów bezlusterkowych.

Szeroki zakres ogniskowych oraz szybki autofokus, wyjątkowo uniwersalny obiektyw szerokokątny o zmiennej ogniskowej. Od codziennych wypadów po wielkie przygody, zapewnia swobodę rejestrowania fantastycznych zdjęć i filmów. W każdej chwili.

Specyfikacja

Gwarancja
24 miesiące
Zestaw zawiera
  • aparat Nikon Z30
  • obiektyw Nikkor 16-50 mm f/3.5-6.3
  • pasek aparatu AN-DC25
  • pokrywka bagnetu korpusu BF-N1 do apratów Nikon z mocowaniem Z
  • akumulator jonowo-litowy EN-EL25
  • kabel USB UC-E24
 Liczba efektywnych pikseli [mln]:
21,51 mln
 Rozdzielczość obrazu:
20,9 mln
Rozdzielczość [mln]:
20,9
 Typ matrycy:
CMOS
Rozmiar matrycy:
DX, typu CMOS, 23,5 x 15,7 mm
Stabilizacja tak/nie:
nie
Pamięć:
1 Karta pamięci Secure Digital (SD)
 Model akumulatora:
Jeden akumulator jonowo-litowy EN-EL25
 Ogniskowa (ekwiwalent dla 35mm) [mm]:
16-50 mm 
 Jasność obiektywu [f/]:
f/3.5-6.3
 Czas otwarcia migawki [s]:
1/4000 do 30 s, (regulacja w krokach co 1/3 EV), czas B, ustawienie T
 Rozmiar LCD [cale]:
3.0
 Typ LCD:
Dotykowy wyświetlacz LCD TFT o kącie oglądania wynoszącym 170°
 Obracany LCD:
Od ISO 100 do 51200 w krokach co 1/3 EV; czułość można też zwiększać o ok. 1 EV powyżej ISO 51200 (odpowiednik ISO 102400) lub ok. 2 EV powyżej ISO 51200 (odpowiednik ISO 204800); dostępny automatyczny dobór ISO (indeks zalecanych ekspozycji)
Autofokus:
Hybrydowy autofokus z detekcją fazową/autofokus z detekcją kontrastu
 Balans bieli:
Automatyczny (3 rodzaje), automatyczny dla naturalnego oświetlenia, światło słoneczne, pochmurno, cień, światło żarowe, światło jarzeniowe (3 rodzaje), lampa błyskowa, wybór temperatury barwowej (od 2500 do 10 000 K), pomiar manualny (można zapisać maks.
 Migawka:
Mechaniczna, sterowana elektronicznie, szczelinowa o pionowym przebiegu szczeliny w płaszczyźnie ostrości; elektroniczna przednia kurtynka migawki, migawka elektroniczna
 Zdjęcia seryjne:
Maks. 11 kl./s., zdjęcia seryjne wolne: około 1–4 kl./s, zdjęcia seryjne szybkie: około 5 kl./s, zdjęcia seryjne szybkie (wydłużone): Ok. 11 kl./s
 Filmowanie:
4K UHD (30p)
 Dźwięk:
Liniowy PCM (dla filmów rejestrowanych w formacie MOV), AAC (dla filmów rejestrowanych w formacie MP4)
Mikrofony:
Wbudowany mikrofon stereofoniczny lub zewnętrzny mikrofon z opcją wytłumienia; możliwość regulowania czułości
Waga [g]:
Około 405 g z akumulatorem i kartą pamięci, bez pokrywki bagnetu korpusu; około 350 g (sam korpus aparatu)
Wymiary [mm] - szerokość:
128 mm
Wymiary [mm] - wysokość:
73,5 mm
Wymiary [mm] - głębokość:
59,5 mm 
 EAN
4960759910783

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty

Informacja o weryfikacji opinii

Sklep pasazfoto.pl weryfikuje opinie produktowe i wdrożył odpowiednie rozwiązania w celu oceny ich autentyczności. 

Produkty oferowane na stronie sklepu mogą zostać ocenione na 6 gwiazdek, a rzeczywiste doświadczenia zakupowe klientów są opisywane w komentarzu, który jest niezbędnym elementem opinii. 

Do wystawienia opinii konieczne jest podanie adresu e-mail, który stanowi weryfikowalny odnośnik do rzeczywiście złożonego i odebranego zamówienia. Po wystawieniu opinia jest weryfikowana przez pracownika sklepu. Jeżeli okaże się, że adres e-mail nie może zostać powiązany z zamówieniem produktu, który był przedmiotem opinii, opinia taka jest usuwana. Jeżeli zachodzą wątpliwości co do autentyczności opinii, są one wyjaśniane na podstawie przedstawionych dowodów na zakup określonego produktu. 

Średnia wynikająca z ocen jest widoczna na kartach produktów wraz z informacją o liczbie ocen na podstawie której została obliczona. Oceny wraz z komentarzami widoczne są pod kartą produktu.

Publikujemy wszystkie opinie (zarówno pozytywne, jak i negatywne) i nie ingerujemy w ich treść, nie oferujemy dodatkowych korzyści związanych z wystawieniem opinii lub jej wycofaniem. 

Z powyższych względów możemy zapewnić, że opinie dostępne na stronie sklepu pasazfoto.pl są weryfikowane oraz odzwierciedlają rzeczywiste doświadczenia zakupowe. 

Opinie na temat sklepu pasazfoto.pl mogą być wystawiane na innych platformach oraz porównywarkach cen. W przypadku takich opinii w zakresie oceny wiarygodności i autentyczności opinii zastosowanie znajdują zasady stosowane przez te podmioty. Ze swojej strony pasazfoto.pl dokłada wszelkich starań by opinie na temat sklepu były zawsze wiarygodne i autentyczne.