SANDISK EXTREME PRO micro SDXC 128 GB 170/90 MB/S V30 C10 A2 UHS-I U3
199,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / Inpost
* zagraniczna: UPS

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24
* 30 / 90 zł: przy dostawie krajowej za pobraniem

* 99 zł: przy dostawie krajowej w kredycie Santander / Credit Agricole

* 100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* szybkie przelewy 
Przelewy24
* kredyt Santander / Credit Agricole Bank Polska SA
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

55 1140 2004 0000 3402 7966 6570

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt. Apare SP ZOO oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług. 

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu tj Magazyn POV, pasazfoto, ul. Julianowska 37, 05-500 Piaseczno

Podziel się:
Oblicz    ratę CA
Oblicz    ratę Santander
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

SANDISK EXTREME PRO micro SDXC 128 GB 170/90 MB/S V30 C10 A2 UHS-I U3 

Karty pamięci z serii Extreme 170 mb/s stworzono z myślą o najbardziej wymagających urządzeniach. Zapis danych do 90MB/s oraz odczyt na poziomie 170 MB/s sprawi, że działanie twojego urządzenia przestanie być ograniczone wolnym transferem pamięci. Dodatkowo parametry Class 10 i UHS-I (U3) gwarantują najwyższe osiągi prędkości i stabilności zapisu danych. Do zastosowań domowych i profesjonalnych.
Cechy i korzyści

Błyskawiczna praca z danymi
Zgrywanie danych z karty odbywa się z prędkością 170 mb/s, a więc bez zbędnego oczekiwania przed komputerem. Również wyświetlanie zdjęć/filmów na monitorze oraz telewizorze jest płynne i przyjemne dla widza.
Zapisywanie danych na karcie dochodzi do 90 mb/s. To prędkość, której potrzebujesz, by robić profesjonalne zdjęcia w wysokiej rozdzielczości. Karta świetnie sprawdza się podczas rejestrowania szybkich akcji i fotografowania w trybie seryjnym.
Dlaczego prędkość zapisu jest ważna?
Wyższa prędkość zapisu to większa frajda z fotografowania i filmowania. Z szybką kartą możesz zrobić więcej zdjęć w krótszych odstępach czasu. Dzięki temu nie przegapisz żadnego ważnego momentu ani uśmiechu. Spędzisz czas oddając się swojej pasji, zamiast czekać aż zdjęcia przestaną się buforować.

Nagrywanie w 4K Ultra HD i Full HD
Oznaczenia Class 10 i V30, które znajdziesz na opakowaniu, oznaczają minimalną, stałą prędkość zapisu podczas filmowania. Gwarantują, że obraz zarejestruje się w sposób płynny i nieprzerywany nawet w formatach Full HD i 4K Ultra HD.
Ogromna ilość danych wynikająca z wysokiej rozdzielczości i dużej liczby klatek na sekundę nie przeciąży bufora karty, co mogłoby nastąpić w przypadku zwykłych kart. Filmy zarejestrowane na tej karcie będą spełniać najwyższe standardy dotyczące rozdzielczości i znakomicie prezentować się na monitorach i telewizorach zgodnych z rozdzielczością Ultra HD. 

Przetestowana wytrzymałość 
Karty są odporne na wstrząsy, wodę i promienie rentgenowskie (np. na lotnisku podczas odprawy). Pracują poprawnie w esktremalnych temperaturach od -25 do 85°C.  Ich temperatura przechowywania może być jeszcze niższa i wynosić do - 40°C.  Możesz jej więc używać wszędzie: w upale, na mrozie, w deszczu i śniegu, w pracy i podróży. Twoje dane są zawsze bezpieczne.

Darmowy program do odzyskiwania danych
W pudełku oprócz karty znajdziesz klucz licencyjny do profesjonalnego programu Rescue Pro Deluxe umożliwiającego odzyskiwania danych. Gdy niechcący skasujesz dane z karty lub dysku, za pomocą tego oprogramowania od SanDisk odetchniesz z ulgą i odzyskasz pliki z powrotem. Program pobierzesz ze strony internetowej producenta.

Dożywotnia gwarancja
O tym, że mamy do czynienia z elektroniką najwyższej jakości, świadczy m.in. okres gwarancji, którym chroniony jest kupujący. Wszystkie produkty SanDisk są wytwarzane zgodnie z najwyższymi standardami i rygorystycznie testowane, dzięki czemu każdy z nich gwarantuje ponadprzeciętną jakość, wydajność i niezawodność.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty

Informacja o weryfikacji opinii

Sklep pasazfoto.pl weryfikuje opinie produktowe i wdrożył odpowiednie rozwiązania w celu oceny ich autentyczności. 

Produkty oferowane na stronie sklepu mogą zostać ocenione na 6 gwiazdek, a rzeczywiste doświadczenia zakupowe klientów są opisywane w komentarzu, który jest niezbędnym elementem opinii. 

Do wystawienia opinii konieczne jest podanie adresu e-mail, który stanowi weryfikowalny odnośnik do rzeczywiście złożonego i odebranego zamówienia. Po wystawieniu opinia jest weryfikowana przez pracownika sklepu. Jeżeli okaże się, że adres e-mail nie może zostać powiązany z zamówieniem produktu, który był przedmiotem opinii, opinia taka jest usuwana. Jeżeli zachodzą wątpliwości co do autentyczności opinii, są one wyjaśniane na podstawie przedstawionych dowodów na zakup określonego produktu. 

Średnia wynikająca z ocen jest widoczna na kartach produktów wraz z informacją o liczbie ocen na podstawie której została obliczona. Oceny wraz z komentarzami widoczne są pod kartą produktu.

Publikujemy wszystkie opinie (zarówno pozytywne, jak i negatywne) i nie ingerujemy w ich treść, nie oferujemy dodatkowych korzyści związanych z wystawieniem opinii lub jej wycofaniem. 

Z powyższych względów możemy zapewnić, że opinie dostępne na stronie sklepu pasazfoto.pl są weryfikowane oraz odzwierciedlają rzeczywiste doświadczenia zakupowe. 

Opinie na temat sklepu pasazfoto.pl mogą być wystawiane na innych platformach oraz porównywarkach cen. W przypadku takich opinii w zakresie oceny wiarygodności i autentyczności opinii zastosowanie znajdują zasady stosowane przez te podmioty. Ze swojej strony pasazfoto.pl dokłada wszelkich starań by opinie na temat sklepu były zawsze wiarygodne i autentyczne.