SIGMA A 105 MM F2.8 DG DN MACRO (SONY E) + cashback 350 PLN + 3 lata gwarancji
3 540,00  3 690,00  cena obniżona: promocja cenowa na produkt
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / Inpost
* zagraniczna: UPS

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24
* 30 / 90 zł: przy dostawie krajowej za pobraniem

* 99 zł: przy dostawie krajowej w kredycie Santander / Credit Agricole

* 100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* szybkie przelewy 
Przelewy24
* kredyt Santander / Credit Agricole Bank Polska SA
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

55 1140 2004 0000 3402 7966 6570

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt. Apare SP ZOO oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług. 

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu tj Magazyn POV, pasazfoto, ul. Julianowska 37, 05-500 Piaseczno

Podziel się:
Oblicz    ratę CA
Oblicz    ratę Santander
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Promocja Cenowa trwa do 31.05.2024 lub do wyczerpania zapasów.
Promocja Cashback trwa do 31.05.2024 lub do wyczerpania zapasów.
Aby uzyskać Cashback kup produkt i najwcześniej po 30 dniach od daty zakupu wypełnij formularz na stronie https://cashback.kconsult.pl
Aby skorzystać z promocji Przedłużenie Gwarancji z 2 do 3 lat kup produkt i zarejestruj go na stronie https://gwarancja.sigma-foto.pl w przeciągu 60 dni od daty zakupu. 

 SIGMA A 105 MM F2.8 DG DN MACRO

Zobacz z bliska miniaturowy świat

Seria Art słynie z doskonałej jakości obrazu i perfekcyjnego działania. Wykorzystaj ten potencjał podczas uprawiania makrofotografii. Sigma A 105 mm F2.8 DG DN Macro to pierwszy obiektyw makro od tego producenta, który został zaprojektowany specjalnie z myślą o bezlusterkowcach. Średni teleobiektyw zapewnia wszechstronną odległość roboczą, co przesądza o tym, że wielu profesjonalistów ma taki obiektyw makro w swojej torbie. Ten makro obiektyw pozwala oglądać z bliska nieprawdopodobne piękno miniaturowego świata, a jednocześnie świetnie sprawdzi się podczas uprawiania fotografii portretowej. 

Najwyższy poziom średniego teleobiektywu makro

Sigma A 105 mm F2.8 DG DN Macro oferuje zaawansowaną konstrukcję optyczną, która przekłada się na niezwykle ostre obrazy zarówno w obszarze ekstremalnych zbliżeń, jak i w najbardziej odległych planach. Zastosowano w nim także specjalne rozwiązania umożliwiające uniknięcie podłużnej aberracji chromatycznej, której nie da się skorygować za pomocą korekcji dostępnej z poziomu aparatu czy oprogramowania.  

Wymarzony bokeh

Projektanci teleobiektywu macro Sigma A 105 mm F2.8 DG DN Macro poświęcili wiele uwagi zapewnieniu doskonałego efektu bokeh. Ten obszar nieostrości jest równie istotny w makrofotografii, jak i wierne odwzorowanie miniaturowych obiektów. Udało się uzyskać niezwykle plastyczny efekt bokeh za sprawą dużej ilości światła peryferyjnego. Naturalne rozmycie tła pozwala na kreatywną pracę z obrazem i uzyskanie poruszających obrazów.  

Kompatybilność z telekonwerterami 

Sigma A 105 mm F2.8 DG DN Macro może pracować z telekonwerterami Sigma TC-1411 (1,4x) lub TC-2011 (2,0x) (przeznaczone do użytku z obiektywami z mocowaniem L), które umożliwiają uzyskanie jeszcze większych powiększeń w makrofotografii przy jednoczesnym zachowaniu wyjściowej odległości roboczej. 

Precyzyjny obraz serii Art

Seria obiektywów Art słynie ze znakomitych obrazów i doskonałego działania. Teleobiektyw makro Sigma 105 mm F2.8 DG DN MACRO dostarcza obrazy ostre zarówno w środku kadru, jak i w jego krawędziach. Co więcej w zaawansowanym stopniu minimalizuje duszki i flary, co pozwala na skuteczną i swobodną pracę pod światło. Dzięki temu możliwe jest uzyskiwanie niezwykle nastrojowych i poruszających widzów obrazów makro, w których światło pada zza obiektu.

Seria Art to także niezwykle wydajna praca system AF. Ten dostępny w makroobiektywie Sigma 105 mm F2.8 DG DN MACRO współpracuje z najnowszymi funkcjami AF dostępnymi w aparacie (system Eye-AF) i zapewnia jednocześnie niezwykle cichą pracę. Gwarancją tego jest silnik Hyper-Sonic HSM. 

Wykonuj makrofotografie w każdych warunkach

Sigma 105 mm F2.8 DG DN MACRO posiada uszczelnioną i wzmocnioną konstrukcję, która pozwala na pracę w zakurzonym, zapylonym i wilgotnym środowisku. Dzięki temu możesz zaplanować wykonywanie makrofotografii w trudnym terenie, a poranna rosa nie będzie Ci straszna. Co więcej ten teleobiektyw makro oferuje przełącznik ogranicznika ostrości, który ułatwia wykonywanie makrofotografii. 

Przycisk AFL dostępny na tubusie umożliwia przypisanie różnych funkcji, w zależności od Twojego stylu pracy. Ten makroobiektyw oferuje także pierścień przysłony, który zwiększa intuicyjność pracy. Możesz przełączać pomiędzy aktywnością lub brakiem dźwięku kliknięcia. Obiektyw posiada także przełącznik systemu blokady pierścienia przysłony, co zapobiega przypadkowej zmianie parametrów.  

Specyfikacja

Oznaczenia :
A 105mm F2.8 DG DN Macro
Ogniskowa [mm]:
105
Kąt widzenia [stopnie]:
23,3
Przysłona [f/]:
2.8
Minimalna wartość przysłony - wąski kąt [f/]:
2.8
Maksymalna wartość przysłony - wąski kąt [f/]:
22
Minimalna odległość ostrzenia AF/MF [cm]:
29,5
Budowa:
17 elementów w 12 grupach (w tym 1 soczewka SLD)
Skala odwzorowania:
1:1
Bagnet:
Sony E
 Średnica filtra [mm]:
62
Waga [g]:
715
Wymiary (średnica x długość) [mm]:
74x133,6 

Zestaw zawiera:
obiektyw
osłona przeciwsłoneczna
dekielki

Gwarancja 2 lata

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty

Informacja o weryfikacji opinii

Sklep pasazfoto.pl weryfikuje opinie produktowe i wdrożył odpowiednie rozwiązania w celu oceny ich autentyczności. 

Produkty oferowane na stronie sklepu mogą zostać ocenione na 6 gwiazdek, a rzeczywiste doświadczenia zakupowe klientów są opisywane w komentarzu, który jest niezbędnym elementem opinii. 

Do wystawienia opinii konieczne jest podanie adresu e-mail, który stanowi weryfikowalny odnośnik do rzeczywiście złożonego i odebranego zamówienia. Po wystawieniu opinia jest weryfikowana przez pracownika sklepu. Jeżeli okaże się, że adres e-mail nie może zostać powiązany z zamówieniem produktu, który był przedmiotem opinii, opinia taka jest usuwana. Jeżeli zachodzą wątpliwości co do autentyczności opinii, są one wyjaśniane na podstawie przedstawionych dowodów na zakup określonego produktu. 

Średnia wynikająca z ocen jest widoczna na kartach produktów wraz z informacją o liczbie ocen na podstawie której została obliczona. Oceny wraz z komentarzami widoczne są pod kartą produktu.

Publikujemy wszystkie opinie (zarówno pozytywne, jak i negatywne) i nie ingerujemy w ich treść, nie oferujemy dodatkowych korzyści związanych z wystawieniem opinii lub jej wycofaniem. 

Z powyższych względów możemy zapewnić, że opinie dostępne na stronie sklepu pasazfoto.pl są weryfikowane oraz odzwierciedlają rzeczywiste doświadczenia zakupowe. 

Opinie na temat sklepu pasazfoto.pl mogą być wystawiane na innych platformach oraz porównywarkach cen. W przypadku takich opinii w zakresie oceny wiarygodności i autentyczności opinii zastosowanie znajdują zasady stosowane przez te podmioty. Ze swojej strony pasazfoto.pl dokłada wszelkich starań by opinie na temat sklepu były zawsze wiarygodne i autentyczne.