Sigma A 24 mm f/1.4 DG HSM (Canon) - 3 lata gwarancji
3 590,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / Inpost
* zagraniczna: UPS

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24
* 30 / 90 zł: przy dostawie krajowej za pobraniem

* 99 zł: przy dostawie krajowej w kredycie Santander / Credit Agricole

* 100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* szybkie przelewy 
Przelewy24
* kredyt Santander / Credit Agricole Bank Polska SA
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

55 1140 2004 0000 3402 7966 6570

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt. Apare SP ZOO oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług. 

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu tj Magazyn POV, pasazfoto, ul. Julianowska 37, 05-500 Piaseczno

Podziel się:
Oblicz    ratę CA
Oblicz    ratę Santander
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Aby skorzystać z promocji przedłużenia gwarancji z 2 do 3 lat zarejestruj obiektyw na stronie https://gwarancja.sigma-foto.pl/ w przeciągu 60 dni od daty zakupu.

Sigma A 24 mm f/1.4 DG HSM 

 

Każdy, kto poszukuje możliwie najszerszej „stałki”, z pewnością będzie zadowolony z możliwości, jakie oferuje obiektyw Sigma 24 Art. Sama linia „A” stanowi gwarancję najwyższej jakości wykonania, a także doskonałych parametrów. Japoński producent zadbał o to, aby i w przypadku tego urządzenia każdy, kto weźmie je do ręki, miał pewność, że ma do dyspozycji najlepsze z możliwych narzędzi.

Prezentowane akcesorium przeznaczone jest dla użytkowników aparatów cyfrowych Canon.

Stałoogniskowy obiektyw najwyższej klasy

Wyprodukowany przez japoński koncern Sigma obiektyw to skomplikowany zespół zróżnicowanych soczewek. Na wewnętrzną budowę tego szerokiego kąta składa się 15 szkieł, które są ułożone w 11 grupach. Trzy z nich to elementy niskodyspersyjne o właściwościach fluorytu, cztery soczewki ze zwykłego szkła Special Low Dispersion, dwie kolejne natomiast są asferyczne. Do tego zespołu dołączona została również dziewięciolistkowa przysłona o niemal idealnie okrągłym otworze. Pracuje ona w zakresie f/1.4-f/16, dając możliwość wykonania jasnych i ostrych zdjęć nawet w gorszych warunkach oświetleniowych.

Tak złożona struktura wewnętrzna owocuje świetnymi rezultatami w zakresie wykonywania fotografii. Wysoka ostrość, idealne odwzorowanie barw, kontrastów i geometrii obrazu – właśnie tym charakteryzują się ujęcia uchwycone lustrzanką wyposażoną w ten obiektyw. Dodatkowo Sigma 24 Art zapewnia idealne oświetlenie zdjęcia na całej powierzchni, co w przypadku szkieł szerokokątnych jest często dużą bolączką. Satysfakcjonuje również praca pod słońce – przy maksymalnym otwarciu przysłony praktycznie nie występują żadne odblaski.

Zaawansowany silnik hipersoniczny

Zastosowany w stałoogniskowym obiektywie Sigmy silnik autofocusa gwarantuje szybką i precyzyjną pracę. Użytkownik uzyskuje ostrość niemal od razu po wybraniu obszaru ogniskowania. Satysfakcjonująca celność, bez przeostrzania czy niedoostrzania, to pewność, że uchwycone ujęcie nie będzie rozmazane. Wykorzystanie ultradźwięków natomiast sprawia, że silnik AF jest praktycznie bezgłośny, co w wielu sytuacjach okazuje się ogromnym atutem.

Trwały, elegancki i wygodny w obsłudze

Wysokojakościowy kompozyt, który posłużył do produkcji tego obiektywu, został połączony także z elementami metalowymi, jak bagnet czy też pierścień bezpośrednio przylegający do korpusu aparatu. Dzięki temu użytkownik od razu wie, że urządzenie to powstało z myślą o wieloletniej eksploatacji w najróżniejszych warunkach.

Czarny tubus z karbowaniami i idealnym spasowaniem stanowi idealne odwzorowanie wszystkich cech, jakie charakteryzują linię „A”. O komforcie użytkowania zaś decyduje działający z właściwym oporem, szeroki pierścień manualnego ostrzenia. 77 mm gwint na filtry jest nierotujący, co stanowi ogromną zaletę w pracy z takimi akcesoriami.

Dla kogo jest przeznaczona Sigma 24 Art? Dla każdego posiadacza Canona, który chce mieć niezawodne narzędzie do wykonywania efektownych pejzaży i krajobrazów. Niewielka dystorsja i świetne doświetlenie to gwarancja, że każda taka fotografia będzie zapierała dech w piersi.

Oprócz obiektywu z dekielkami, w zestawie znalazła się również tulipanowa osłona przed światłem słonecznym i sztywny futerał. Na produkt udzielana jest dwuletnia gwarancja.

 
Gwarancja: 2 lata
 
Zestaw zawiera: obiektyw, osłona przeciwsłoneczna, dekle
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty

Informacja o weryfikacji opinii

Sklep pasazfoto.pl weryfikuje opinie produktowe i wdrożył odpowiednie rozwiązania w celu oceny ich autentyczności. 

Produkty oferowane na stronie sklepu mogą zostać ocenione na 6 gwiazdek, a rzeczywiste doświadczenia zakupowe klientów są opisywane w komentarzu, który jest niezbędnym elementem opinii. 

Do wystawienia opinii konieczne jest podanie adresu e-mail, który stanowi weryfikowalny odnośnik do rzeczywiście złożonego i odebranego zamówienia. Po wystawieniu opinia jest weryfikowana przez pracownika sklepu. Jeżeli okaże się, że adres e-mail nie może zostać powiązany z zamówieniem produktu, który był przedmiotem opinii, opinia taka jest usuwana. Jeżeli zachodzą wątpliwości co do autentyczności opinii, są one wyjaśniane na podstawie przedstawionych dowodów na zakup określonego produktu. 

Średnia wynikająca z ocen jest widoczna na kartach produktów wraz z informacją o liczbie ocen na podstawie której została obliczona. Oceny wraz z komentarzami widoczne są pod kartą produktu.

Publikujemy wszystkie opinie (zarówno pozytywne, jak i negatywne) i nie ingerujemy w ich treść, nie oferujemy dodatkowych korzyści związanych z wystawieniem opinii lub jej wycofaniem. 

Z powyższych względów możemy zapewnić, że opinie dostępne na stronie sklepu pasazfoto.pl są weryfikowane oraz odzwierciedlają rzeczywiste doświadczenia zakupowe. 

Opinie na temat sklepu pasazfoto.pl mogą być wystawiane na innych platformach oraz porównywarkach cen. W przypadku takich opinii w zakresie oceny wiarygodności i autentyczności opinii zastosowanie znajdują zasady stosowane przez te podmioty. Ze swojej strony pasazfoto.pl dokłada wszelkich starań by opinie na temat sklepu były zawsze wiarygodne i autentyczne.