Sigma A 35 mm f/1.4 DG HSM (Canon)
3 470,00  3 790,00  cena obniżona: promocja cenowa na produkt
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / Inpost
* zagraniczna: UPS

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24
* 30 / 90 zł: przy dostawie krajowej za pobraniem

* 99 zł: przy dostawie krajowej w kredycie Santander / Credit Agricole

* 100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* szybkie przelewy 
Przelewy24
* kredyt Santander / Credit Agricole Bank Polska SA
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

55 1140 2004 0000 3402 7966 6570

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt. Apare SP ZOO oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług. 

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu tj Magazyn POV, pasazfoto, ul. Julianowska 37, 05-500 Piaseczno

Podziel się:
Oblicz    ratę CA
Oblicz    ratę Santander
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

 

Sigma A 35 mm f/1.4 DG HSM 

Uchwycenie szerszego planu na jednej fotografii bez utraty jakości, zakłóceń i zniekształceń? Do tego zadania najlepiej nadaje się wyjątkowy obiektyw Sigma 35 Art. To stałoogniskowe szkło jest wyjątkowym akcesorium, które docenią wszyscy zawodowi fotografowie, a także zaawansowani amatorzy, pragnący rozwijać swój warsztat. Przedstawiony egzemplarz jest przeznaczony dla posiadaczy cyfrowych lustrzanek firmy Canon.

Mieszący się w standardowej długości ogniskowej obiektyw gwarantuje wyjątkowe ujęcia – pejzaże czy panoramy miejskie jeszcze nigdy nie wyglądały tak pięknie!

Najwyższa jakość zdjęć

Siłą tego obiektywu jest złożone wnętrze – w nim bowiem znajduje się 13 soczewek, które zostały ustawione w 11 zespołach. Pośród nich znalazły się dwa szkła asferyczne, cztery niskodyspersyjne Special Low Dispersion i jedna soczewka FLD, która właściwościami zbliżona jest do fluorytu. Kołowa przysłona (pracująca w zakresie f/1.4-f/16), której membrana składa się z 9 listków, stanowi idealne zwieńczenie całego zespołu optycznego.

W efekcie zastosowania takiego rozwiązania producent dostarczył fotografom narzędzie przechwytujące obrazy w najwyższej rozdzielczości, dodatkowo niezakłócone żadnymi aberracjami optycznymi – fotografie wykonane z użyciem tego obiektywu, wiernie odwzorowują rzeczywistość taką, jaką jest, bez zniekształceń geometrycznych, nadmiernego niedoświetlenia w rogach kadru (co jest zmorą wielu „szerokich kątów”) czy blików.

Prezentowana Sigma 35 Art to doskonała stałoogniskowa optyka, która zagwarantuje użytkownikowi najlepsze zdjęcia. Świetnie się również spisze w przypadku pracy pod słońce, dzięki zaś niemal okrągłemu otworowi przysłony zapewni efektowne rozmazanie tła wokół pierwszego planu.

Cichy, szybki i precyzyjny AF

Bezbłędna praca autofocusa Sigmy 35 Art to pewność, że nie umknie nam żadna chwila. Hyper Sonic Motor działa cicho, błyskawicznie i bezbłędnie – błąd ostrzenia za lub przed interesującym fotografa obiektem praktycznie tutaj nie występuje. Czas ostrzenia rozciąga się od 0,6 do 1 sekundy w zależności od warunków oświetleniowych. Dzięki niemal bezgłośnemu działaniu użytkownik może dyskretnie pracować w każdych warunkach.

Trwały i efektowny korpus

Japońska produkcja zawsze była utożsamiana z najwyższą jakością wykonania. Obiektyw Sigma 35 Art zdaje się tę tezę potwierdzać. Obudowa optyki jest nie tylko elegancka, ale przede wszystkim idealnie spasowana. Wykonanie zaś z elementów metalowych (jak bagnet, gwarantujący trwałość i porządne mocowanie w korpusie aparatu) i trwałego tworzywa zapewnia odporność na intensywną eksploatację.

Pierścień manualnego ostrzenia dzięki swojej szerokości jest wygodny w użytkowaniu, a odpowiedni opór ogranicza możliwość popełnienia pomyłki. Gwint filtrów nie obraca się, dzięki czemu nie trzeba obawiać się konieczności każdorazowego ustawiania go.

Całość wygląda naprawdę imponująco i schludnie, dzięki czemu obiektyw spełnia wymogi funkcjonalne, jak i estetyczne.

Oferowane urządzenie stanowi idealny wybór dla wszystkich tych posiadaczy aparatów cyfrowych Canona, którzy chcą mieć niezawodny, stałoogniskowy i szerokokątny obiektyw, gwarantujący wykonanie efektownych fotografii.

W zestawie, obok obiektywu i dekielków, znalazła się również tulipanowa osłona przed słońcem, a także sztywny pokrowiec, ułatwiający transport. Na urządzenie udzielana jest dwuletnia gwarancja.


Specyfikacja:

 

 

Ogniskowa [mm]: 35

Kąt widzenia [stopnie] : 63.4

Przysłona [f/]: 1.4
Minimalna wartość przysłony - szeroki kąt [f/]: 1.4
Minimalna wartość przysłony - wąski kąt [f/] : 1.4
Maksymalna wartość przysłony - szeroki kąt [f/]: 16
Maksymalna wartość przysłony - wąski kąt [f/]: 16
Minimalna odległość ostrzenia AF/MF [cm]: 30
Budowa: 13 elementów w 11 grupach
Średnica filtra [mm]: 67
Waga [g]: 430
Wymiary (średnica x długość) [mm] : 77x94

Wszystkie obiektywy Sigmy są projektowane i produkowane w Japonii, każdy posiada napis „Made in Japan”.

Zestaw z całym fabrycznym wyposażeniem: obiektyw Sigma A 35 mm f/1.4 DG HSM, osłona przeciwsłoneczna, 2 dekielki, futerał, instrukcja obsługi

Gwarancja: dwuletnia

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty

Informacja o weryfikacji opinii

Sklep pasazfoto.pl weryfikuje opinie produktowe i wdrożył odpowiednie rozwiązania w celu oceny ich autentyczności. 

Produkty oferowane na stronie sklepu mogą zostać ocenione na 6 gwiazdek, a rzeczywiste doświadczenia zakupowe klientów są opisywane w komentarzu, który jest niezbędnym elementem opinii. 

Do wystawienia opinii konieczne jest podanie adresu e-mail, który stanowi weryfikowalny odnośnik do rzeczywiście złożonego i odebranego zamówienia. Po wystawieniu opinia jest weryfikowana przez pracownika sklepu. Jeżeli okaże się, że adres e-mail nie może zostać powiązany z zamówieniem produktu, który był przedmiotem opinii, opinia taka jest usuwana. Jeżeli zachodzą wątpliwości co do autentyczności opinii, są one wyjaśniane na podstawie przedstawionych dowodów na zakup określonego produktu. 

Średnia wynikająca z ocen jest widoczna na kartach produktów wraz z informacją o liczbie ocen na podstawie której została obliczona. Oceny wraz z komentarzami widoczne są pod kartą produktu.

Publikujemy wszystkie opinie (zarówno pozytywne, jak i negatywne) i nie ingerujemy w ich treść, nie oferujemy dodatkowych korzyści związanych z wystawieniem opinii lub jej wycofaniem. 

Z powyższych względów możemy zapewnić, że opinie dostępne na stronie sklepu pasazfoto.pl są weryfikowane oraz odzwierciedlają rzeczywiste doświadczenia zakupowe. 

Opinie na temat sklepu pasazfoto.pl mogą być wystawiane na innych platformach oraz porównywarkach cen. W przypadku takich opinii w zakresie oceny wiarygodności i autentyczności opinii zastosowanie znajdują zasady stosowane przez te podmioty. Ze swojej strony pasazfoto.pl dokłada wszelkich starań by opinie na temat sklepu były zawsze wiarygodne i autentyczne.