Sigma A 50 mm f/1.4 DG DN (Sony E) 3 LATA GWARANCJI
4 290,00  4 490,00  cena obniżona: promocja cenowa na produkt
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / Inpost
* zagraniczna: UPS

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24
* 30 / 90 zł: przy dostawie krajowej za pobraniem

* 99 zł: przy dostawie krajowej w kredycie Santander / Credit Agricole

* 100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* szybkie przelewy 
Przelewy24
* kredyt Santander / Credit Agricole Bank Polska SA
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

55 1140 2004 0000 3402 7966 6570

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt. Apare SP ZOO oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług. 

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu tj Magazyn POV, pasazfoto, ul. Julianowska 37, 05-500 Piaseczno

Podziel się:
Oblicz    ratę CA
Oblicz    ratę Santander
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

 

Aby skorzystać z promocji przedłużenia gwarancji z 2 do 3 lat zarejestruj obiektyw na stronie https://gwarancja.sigma-foto.pl/ w przeciągu 60 dni od daty zakupu.

SIGMA A 50 MM F/1.4 DG DN SONY E

Standardowy obiektyw dedykowany do pełnoklatkowych bezlusterkowców

Sigma Art f/1.4 50 mm to niezwykle wszechstronny obiektyw pod względem wyrazistości, poręczności i użyteczności. Został on zaprojektowany z myślą o fotografach, by pomóc im tworzyć ich najlepsze zdjęcia. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii obiektyw ten stanowi idealne połączenie między optymalnym rozmiarem a szybkim autofokusem. Oprócz jasności f/1.4 i pięknego efektu bokeh różne aberracje zostały optymalnie zniwelowane, co z kolei gwarantuje wysoką jakość obrazu w całej szerokości kadru, od środka do jego krawędzi.

 

Niezwykle jasna przysłona f/1.4

Obiektyw stworzony został w oparciu o najnowszą technologię projektowania optycznego. Obiektyw Sigma A 50 mm f/1.4 DG DN:

 • posiada 14 elementów optycznych skupionych w 11 grupach,
 • zawiera 3 soczewki asferyczne i 1 element ze szkła SLD,
 • skutecznie tłumi aberracje, np. astygmatyzm,
 • wyróżnia go duża jasność przysłony o wartości f/1.4,
 • charakteryzuje go wysoka jakość obrazu na brzegach kadru,
 • sprawdzi się nawet podczas wymagających ujęć z ostrym źródłem punktowego światła, takich jak ujęcia gwiazd i nocy,
 • zapewnia piękny i naturalny efekt bokeh, który w doskonały sposób dopełnia cały kadr.
 •  

 • Zaskakująco szybki AF

  Sigma A 50 mm f/1.4 DG DN Sony E to pierwszy obiektyw z linii Art, który przeznaczony jest do pełnoklatkowych aparatów bezlusterkowych, w którym zastosowano silnik liniowy "HLA". 

  Co więcej, zastosowanie pojedynczej dwustronnej soczewki asferycznej jako elementu ogniskującego sprawia, że obiektyw gwarantuje niezwykle szybkie i ciche ustawianie ostrości oraz wysoką wydajność śledzenia fotografowanego obiektu. 

  To wszystko sprawia, że obiektyw ten sprawdzi się doskonale w każdych, nawet najbardziej wymagających warunkach oświetleniowych oraz podczas dynamicznych scen. Fotografowanie w ciemnych miejscach ze słabym dostępem do światła albo fotografowanie poruszających się obiektów, a może nagrywanie wideo? Z obiektywem A 50 mm f/1.4 DG DN to nic prostszego! Zabierz go ze sobą wszędzie i sprawdź, na co go stać!

  Lekki i poręczny - zawsze będzie przy Tobie!

  Obiektyw zaprojektowany został z myślą o użytkowniku, chcąc zapewnić mu jak największy komfort. Fotograf z ogromnym plecakiem wypełnionym ciężkim sprzętem - kto tego nie zna? Właśnie z tego powodu producenci zdecydowali się na zmniejszenie wagi soczewki ogniskującej oraz na zoptymalizowanie układu soczewek tak, by osiągnąć optymalny rozmiar.

  Sigma A 50 mm f/1.4 DG DN to wysoka wydajność zamknięta w lekkiej i mobilnej obudowie. 

  Przemyślana konstrukcja usprawniająca pracę fotografa

  Tubus obiektywu Sigma A 50 mm f/1.4 DG DN wyposażony został w funkcje, które powstały, by obsługa obiektywu podczas tworzenia była jak najbardziej intuicyjna:

 • przełącznik trybu ustawiania ostrości,
 • przełącznik włączenia i wyłączenia pierścienia przysłony,
 • przełącznik blokady pierścienia przysłony - chroni przed przypadkowym działaniem,
 • przycisk AFL służący do przypisania dowolnej funkcji z aparatu.

  Odporność na kurz i zachlapania

  Konstrukcja obiektywu odporna jest na kurz i zachlapania. Co więcej, przednia soczewka obiektywu pokryta została powłoką hydrofobową oraz olejoodporną. Dzięki temu obiektyw znajdzie swoje zastosowanie podczas różnych, nawet bardzo wymagających warunków, a Ty nie będziesz musiał martwić się o bezpieczeństwo swojego sprzętu.

  Specyfikacja

  Gwarancja
  do 5 lat (24 m-ce standardowo + dodatkowe 12 m-cy po rejestracji na stronie https://gwarancja.sigma-foto.pl/ + 24 m-ce odpłatnie)
  Zestaw zawiera
  • futerał
  •  osłona przeciwsłoneczna (LH782-02)
  •  dekiel przedni 72mm (LCF-72mm III)
  •  dekiel tylny (LCR II)
  Oznaczenia :
  DG DN
  Ogniskowa [mm]:
  50 mm
  Kąt widzenia [stopnie]:
  46.8°
  Przysłona [f/]:
  f/1.4
  Minimalna odległość ostrzenia AF/MF [cm]:
  45 cm
  Skala odwzorowania:
  1:6.8
  Osłona przeciwsłoneczna:
  tak
  Bagnet:
  Sony E
   Średnica filtra [mm]:
  72
  Waga [g]:
  670 g
  Wymiary (średnica x długość) [mm]:
  78,2x109,5 mm
  Ustawianie ostrości:
  autofokus
   EAN
  85126315658
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty

Informacja o weryfikacji opinii

Sklep pasazfoto.pl weryfikuje opinie produktowe i wdrożył odpowiednie rozwiązania w celu oceny ich autentyczności. 

Produkty oferowane na stronie sklepu mogą zostać ocenione na 6 gwiazdek, a rzeczywiste doświadczenia zakupowe klientów są opisywane w komentarzu, który jest niezbędnym elementem opinii. 

Do wystawienia opinii konieczne jest podanie adresu e-mail, który stanowi weryfikowalny odnośnik do rzeczywiście złożonego i odebranego zamówienia. Po wystawieniu opinia jest weryfikowana przez pracownika sklepu. Jeżeli okaże się, że adres e-mail nie może zostać powiązany z zamówieniem produktu, który był przedmiotem opinii, opinia taka jest usuwana. Jeżeli zachodzą wątpliwości co do autentyczności opinii, są one wyjaśniane na podstawie przedstawionych dowodów na zakup określonego produktu. 

Średnia wynikająca z ocen jest widoczna na kartach produktów wraz z informacją o liczbie ocen na podstawie której została obliczona. Oceny wraz z komentarzami widoczne są pod kartą produktu.

Publikujemy wszystkie opinie (zarówno pozytywne, jak i negatywne) i nie ingerujemy w ich treść, nie oferujemy dodatkowych korzyści związanych z wystawieniem opinii lub jej wycofaniem. 

Z powyższych względów możemy zapewnić, że opinie dostępne na stronie sklepu pasazfoto.pl są weryfikowane oraz odzwierciedlają rzeczywiste doświadczenia zakupowe. 

Opinie na temat sklepu pasazfoto.pl mogą być wystawiane na innych platformach oraz porównywarkach cen. W przypadku takich opinii w zakresie oceny wiarygodności i autentyczności opinii zastosowanie znajdują zasady stosowane przez te podmioty. Ze swojej strony pasazfoto.pl dokłada wszelkich starań by opinie na temat sklepu były zawsze wiarygodne i autentyczne.