SIGMA A 85 MM F/1.4 DG DN (Sony E) kup za 4390 z kodem + 3 LATA GWARANCJI
4 788,00  5 190,00  cena obniżona: promocja cenowa na produkt
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / Inpost
* zagraniczna: UPS

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24
* 30 / 90 zł: przy dostawie krajowej za pobraniem

* 99 zł: przy dostawie krajowej w kredycie Santander / Credit Agricole

* 100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* szybkie przelewy 
Przelewy24
* kredyt Santander / Credit Agricole Bank Polska SA
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

55 1140 2004 0000 3402 7966 6570

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt. Apare SP ZOO oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług. 

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu tj Magazyn POV, pasazfoto, ul. Julianowska 37, 05-500 Piaseczno

Podziel się:
Oblicz    ratę CA
Oblicz    ratę Santander
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

RABAT 400 PLN!
WPISZ W KOSZYKU KOD "SIGMA85"
CENA OBNIŻY SIĘ AUTOMATYCZNIE

Promocja cenowa trwa od 17 do 31.05.2024 lub do wyczerpania zapasów.

Aby skorzystać z promocji przedłużenia gwarancji z 2 do 3 lat zarejestruj obiektyw na stronie https://gwarancja.sigma-foto.pl/ w przeciągu 60 dni od daty zakupu.

Sigma Art 85 mm F1.4 DG DN

 

Sigma Art 85 mm F1.4 DG DN otwiera zupełnie nowy rozdział w tej docenianej linii. To idealny obiektyw portretowy, który łączy w sobie duży otwór przysłony, niedoścignioną jakość optyczną, szybki i celny system autofocusa - a to wszystko zamknięte w kompaktowej i lekiej obudowe. Obiektyw ten został zaprojektowany od początku do końca z myślą o użytkownikach aparatów bezlusterkowych, co pozwoliło na osiagniecie tak dobrych rezultatów. Konstrukcja ta łączy w sobie niespotykaną ostrość i kontrastowość z pięknie rozmytym tłem i wspaniałym efektem bokeh. Kombinacja ogniskowej 85mm i przysłony f/1.4 pozwoli na separację modelu od tła co stanowi esencję zdjęć portretowych. Sigma 85 mm dzięki swoim właściwościom spełni wymagania amatorów jak i profesjonalnych fotografów. To bez wątpienia najlepszy obiektyw portretowy Sigmy w erze bezlusterkowców.

Cechy i korzyści

Rekordowa wydajność i rozdzielczość 

Seria Art od Sigmy jest od pewnego czasu synonimem jakości i wysokiej rozdzielczosći. Producent cały czas stara się podwyższać poprzeczkę i efektem tego jest nowy obiektyw 85mm, który wyznacza nową granicę wydajności. Obiektyw ten wykorzystuje najnowszą wiedzę oraz technologię. Rezultatem jest obraz o niespotykanej dotąd szczegółowości. 

Konstrukcja ta składa się z 15 soczewek w rozmieszczonych 11 grupach - składa się na to aż pięć soczewek o niskiej dyspersji SLD (Special Low Dispersion) i jedna soczewka asferyczna. Szkła użyte w obiektywe cechują się wysokim współczynniku załamania światła, dzięki czemu możliwa jest dokładniejsza korekcja aberracji.  Pozwala to również na osiagnięcie lepszej reporduckji kolorów bez ich rozmywania. Przysłona kołowa składająca się z 11 listków zapewnia miękii bokeh, który nie będzie odwracał uwagi od tematu zdjęcia. To obiektyw bezkompromisowy, który ma zapewniać idealny obraz od środka do krawędzi zdjęcia.

 

Lekka, kompaktowa i solidna konstrukcja

Sigma 85 mm F1.4 DG DN | Art jest konstrukcją niezwykłą, która oferuje fenomenalne osiągi w kompaktowej i lekkiej formie. Obiektyw ten waży zaledwie 630 gram, a jego długość wynosi 94.1 mm, dzięki temu fotografowanie tym obiektywem jest dużo wygodniejsze. Mimo lekkiej wagi obiektyw ten został wykonany z wysokiej jakości materiałów i wyposażony w uszczelnienia mające chronić go przed kurzem, wilgocią oraz zachlapaniami. 

Światło f/1.4

Dzięki zastosowaniu przysłony f/1.4 możliwe jest osiagnięcie bardzo płytkiej głębi ostrości, która jest porządana przez wielu fotografów portretowych. Pozwala to na piękne rozmycie tła i zwrócenie całej uwagi na modelu, czy też modelce. Efekt ten pozwoli nadać niezwykłego klimatu zdjęciom. Tak duży otwór przysłony pozwala również na pracę w trudnych warunkach oświetleniowych, gdzie jest mało dostępnego światła. 

 

Szybki autofocus

System autofocusa wykorzystuje nowy silnik krokowy, który został zoptymalizowany do pracy z bezlusterkowcami wykorzystującymi detekcję fazy, jak i detekcji kontrastu. Zapewnia to bezproblemową i płynną pracę z systemami wykrywania twarzy i oczu. 

 

Nowa funkcjonalność

Ten kompaktowy obiektyw został wyposażony w szereg udogodnień, które mają zwiększyć wydajność i ułatwić pracę fotografa. Jednm z nich jest przełącznik blokady pierścienia przysłony, który zapobiega przypadkowej zmianie tej wartości podczas fotografowania, czy filmowania.

Przełącznik AF/MF umieszczony został z boku obiektywu, a w jego sąsiedztwie znalazł się przycisk AFL, który pozwala na przypisanie mu różnych funckji z korpusu aparatu*. 

*Funkcje zależą od modelu aparatu

W zestawie: obiektyw, osłona przeciwsłoneczna, dekle

Gwarancja 2 lata, z możliwością wydłużenia do 3 lat.

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty

Informacja o weryfikacji opinii

Sklep pasazfoto.pl weryfikuje opinie produktowe i wdrożył odpowiednie rozwiązania w celu oceny ich autentyczności. 

Produkty oferowane na stronie sklepu mogą zostać ocenione na 6 gwiazdek, a rzeczywiste doświadczenia zakupowe klientów są opisywane w komentarzu, który jest niezbędnym elementem opinii. 

Do wystawienia opinii konieczne jest podanie adresu e-mail, który stanowi weryfikowalny odnośnik do rzeczywiście złożonego i odebranego zamówienia. Po wystawieniu opinia jest weryfikowana przez pracownika sklepu. Jeżeli okaże się, że adres e-mail nie może zostać powiązany z zamówieniem produktu, który był przedmiotem opinii, opinia taka jest usuwana. Jeżeli zachodzą wątpliwości co do autentyczności opinii, są one wyjaśniane na podstawie przedstawionych dowodów na zakup określonego produktu. 

Średnia wynikająca z ocen jest widoczna na kartach produktów wraz z informacją o liczbie ocen na podstawie której została obliczona. Oceny wraz z komentarzami widoczne są pod kartą produktu.

Publikujemy wszystkie opinie (zarówno pozytywne, jak i negatywne) i nie ingerujemy w ich treść, nie oferujemy dodatkowych korzyści związanych z wystawieniem opinii lub jej wycofaniem. 

Z powyższych względów możemy zapewnić, że opinie dostępne na stronie sklepu pasazfoto.pl są weryfikowane oraz odzwierciedlają rzeczywiste doświadczenia zakupowe. 

Opinie na temat sklepu pasazfoto.pl mogą być wystawiane na innych platformach oraz porównywarkach cen. W przypadku takich opinii w zakresie oceny wiarygodności i autentyczności opinii zastosowanie znajdują zasady stosowane przez te podmioty. Ze swojej strony pasazfoto.pl dokłada wszelkich starań by opinie na temat sklepu były zawsze wiarygodne i autentyczne.